Вторник, 27.06.17, 03:20
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | FAQ | Реєстрація | Вхід
Меню
Останні новини
26.06.17
Першість області по футболу серед команд першої ліги. ІХ тур
26.06.17
Турнір дублерів. Тур дев'ятий
26.06.17
Семенівське дербі за "Дружбою"
26.06.17
"Локомотив" "проїхався" по ФК "Пирятин
26.06.17
Чемпіонські амбіції "Федунки"
26.06.17
Надзвичайно важливі три очки
26.06.17
Домашня гра - розгромна перемога
26.06.17
Футбольний трилер у Рокиті приніс три очки Савинцям
26.06.17
"Нива" вдруге перемагає "Зеніт"
26.06.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати ІІІ та ІV турів
25.06.17
Завершилось перше коло чемпіонату Решетилівського району по футболу
25.06.17
"Україна" відбирає очки у лідера
25.06.17
Непереможний "Маяк"
22.06.17
"Кубок Дніпра". Результати ІІ туру
22.06.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 17 червня
22.06.17
"Лубни" перемагають юних ворсклян
22.06.17
Спортивний РанОК. ФК "Кобеляки"-"Вікторія" (Первозванівка) 2:2
22.06.17
Прогнозовані перемоги
21.06.17
Урожайний на голи тур
21.06.17
Тур гостей
21.06.17
Тур розгромних перемог
20.06.17
"Чайка": п'ять перемог поспіль
20.06.17
Чемпіонат Кременчуцького району по футболу. VІ тур
19.06.17
Турнір дублерів. Тур восьмий
19.06.17
Лідери втрачають очки
19.06.17
Чемпіон розпочинає з нічиї
19.06.17
Без несподіванок
19.06.17
Ще один крок до цілі
19.06.17
"Колос" з Великих Сорочинців стає одноосібним лідером
19.06.17
"Луч" на першій позиції
19.06.17
"Ніка" виходить в лідери чемпіонату
18.06.17
Несподіванка у Жданах
18.06.17
ФК "Пирятин"-"Дружба" (Очеретувате) 0:2
18.06.17
Три очки для лідера без боротьби
18.06.17
Сумнівна нічия
18.06.17
Поразка лідера
18.06.17
"Темп" виграє перше глобинське дербі
18.06.17
Перемоги "Рокити" і "Колоса"
18.06.17
Чемпіонат Кременчуцького району по футболу. V тур
18.06.17
Чемпіонат Кременчука по футболу. ІV тур
17.06.17
Ганебна перемога ФК "Глобине"
16.06.17
Стартував чемпіонат Машівського району по футболу сезону 2017 року
15.06.17
ФК "Глобине"-ФК "Семенівка" 4:1
15.06.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 10 червня
15.06.17
Домашня перемога і повернення в лідери
15.06.17
Чемпіонат Полтави по футболу 2017 року: тренери виставлятимуть оцінки суддям
Форма входа
Головна » FAQ [ Додати питання ]

І тур. 28.05.2017
«Арсенал» (Устимівка)-«Дружба» (Очеретувате)
«Факел» (Василівка)-«Зоря» (Вербки)
«Енергія» (Хорол)-ФК «Оболонь-Іванівка»
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Зірка» (Рокити)
«Магнолія» (Крива Руда)-«Явір» (Біляки)
ІІ тур. 04.06.2017
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Арсенал» (Устимівка)
«Дружба» (Очеретувате)-«Явір» (Біляки)
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Енергія» (Хорол)
«Зірка» (Рокити)-«Зоря» (Вербки)
«Магнолія» (Крива Руда)-«Факел» (Василівка)
ІІІ тур. 11.06.2017
«Факел» (Василівка)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне»
«Дружба» (Очеретувате)-«Магнолія» (Крива Руда)
«Енергія» (Хорол)-«Явір» (Біляки)
«Зоря» (Вербки)-ФК «Оболонь-Іванівка»
«Арсенал» (Устимівка)-«Зірка» (Рокити)
ІV тур. 17.06.2017
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Магнолія» (Крива Руда)
«Зоря» (Вербки)-«Енергія» (Хорол)
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Дружба» (Очеретувате)
«Арсенал» (Устимівка)-«Факел» (Василівка)
«Зірка» (Рокити)-«Явір» (Біляки)
V тур. 25.06.2017
«Енергія» (Хорол)-«Дружба» (Очеретувате)
«Оболонь-Іванівка»-ФК «Веселий Поділ-Дослідне»
«Факел» (Василівка)-«Зірка» (Рокити)
«Явір» (Біляки)-«Зоря» (Вербки)
«Магнолія» (Крива Руда)-«Арсенал» (Устимівка)
VІ тур. 01.07.2017
«Зірка» (Рокити)-«Енергія» (Хорол)
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Арсенал» (Устимівка)
«Явір» (Біляки)-ФК «Оболонь-Іванівка»
«Дружба» (Очеретувате)-«Факел» (Василівка)
«Зоря» (Вербки)-«Магнолія» (Крива Руда)
VІІ тур. 08.07.2017
«Зоря» (Вербки)-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Факел» (Василівка)
«Енергія» (Хорол)-«Арсенал» (Устимівка)
«Явір» (Біляки)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне»
«Магнолія» (Крива Руда)-«Зірка» (Рокити)
VІІІ тур. 15.07.2017
«Зірка» (Рокити)-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Зоря» (Вербки)
«Факел» (Василівка)-«Енергія» (Хорол)
«Арсенал» (Устимівка)-«Явір» (Біляки)
«Магнолія» (Крива Руда)-ФК «Оболонь-Іванівка»
ІХ тур. 22. 07.2017
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Зірка» (Рокити)
«Явір» (Біляки)-«Факел» (Василівка)
«Зоря» (Вербки)-«Арсенал» (Устимівка)
«Енергія» (Хорол)-«Магнолія» (Крива Руда)
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне».


І тур. 07.05.2017
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Колос» (Ковалівка)
ФК «Шишаки»-«Авангард» (Яреськи)
«Старт» (Стасі)-«Нива» (Баранівка) 
«Факел» (Михайлики)-«Космос» (Воскобійники)
«Будівельник» (Балясне)-ФК «Жоржівка» 
«Золотий Колос» (Тищенки)-«Зоря» (Гоголево)
ФК «Федунка» - пропуск
ІІ тур. 14.05.2017
«Старт» (Стасі)-«Авангард» (Яреськи)
«Зоря» (Гоголево)-ФК «Шишаки»
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Золотий Колос» (Тищенки)
«Колос» (Ковалівка)-«Факел» (Михайлики)
«Нива» (Баранівка)-«Будівельник» (Балясне)
ФК «Федунка»-«Космос» (Воскобійники)
ФК «Жоржівка» - пропуск.
ІІІ тур. 21.05.2017
«Космос» (Воскобійники)-ФК «Жоржівка»
«Будівельник» (Балясне)-«Авангард» (Яреськи)
«Старт» (Стасі)-«Зоря» (Гоголево)
ФК «Шишаки»-«Колос» (Великі Сорочинці)
«Золотий Колос» (Тищенки)-«Колос» (Ковалівка)
ФК «Федунка»-«Факел» (Михайлики)
«Нива» (Баранівка) - пропуск
ІV тур. 28.05.2017
ФК «Жоржівка»-ФК «Федунка»
«Нива» (Баранівка)-«Космос» (Воскобійники)
«Зоря» (Гоголево)-«Будівельник» (Балясне)
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Старт» (Стасі)
«Колос» (Ковалівка)-ФК «Шишаки»
«Факел» (Михайлики)-«Золотий Колос» (Тищенки)
«Авангард» (Яреськи) - пропуск
V тур. 04.06.2017
ФК «Федунка»-«Нива» (Баранівка)
«Космос» (Воскобійники)-«Авангард» (Яреськи)
«Будівельник» (Балясне)-«Колос» (Великі Сорочинці)
«Старт» (Стасі)-«Колос» (Ковалівка)
ФК «Шишаки»-«Золотий Колос» (Тищенки)
ФК «Жоржівка»-«Факел» (Михайлики)
«Зоря» (Гоголево) - пропуск
VІ тур. 11.06.2017
«Нива» (Баранівка)-ФК «Жоржівка»
«Авангард» (Яреськи)-ФК «Федунка»
«Зоря» (Гоголево)-«Космос» (Воскобійники)
«Колос» (Ковалівка)-«Будівельник» (Балясне)
«Золотий Колос» (Тищенки)-«Старт» (Стасі)
«Факел» (Михайлики)-ФК «Шишаки»
«Колос» (Великі Сорочинці) - пропуск
VІІ тур. 18.06.2017
ФК «Жоржівка»-«Авангард» (Яреськи)
ФК «Федунка»-«Зоря» (Гоголево)
«Космос» (Воскобійники)-«Колос» (Великі Сорочинці)
«Будівельник» (Балясне)-«Золотий Колос (Тищенки)
«Старт» (Стасі)-ФК «Шишаки»
«Нива» (Баранівка)-«Факел» (Михайлики)
«Колос» (Ковалівка) - пропуск
VІІІ тур. 25.06.2017
«Авангард» (Яреськи)-«Нива» (Баранівка)
«Зоря» (Гоголево)-ФК «Жоржівка»
«Колос» (Великі Сорочинці)-ФК «Федунка»
«Колос» (Ковалівка)-«Космос» (Воскобійники)
ФК «Шишаки»-«Будівельник» (Балясне)
«Факел» (Михайлики)-«Старт» (Стасі)
«Золотий Колос» (Тищенки) - пропуск
ІХ тур. 02.07.2017
«Нива» (Баранівка)-«Зоря» (Гоголево)
ФК «Жоржівка»-«Колос» (Великі Сорочинці)
ФК «Федунка»-¬«Колос» (Ковалівка)
«Космос» (Воскобійники)-«Золотий Колос» (Тищенки)
«Будівельник» (Балясне)-«Старт» (Стасі)
«Авангард» (Яреськи)-«Факел» (Михайлики)
ФК «Шишаки» - пропуск
Х тур. 09.07.2017
«Зоря» (Гоголево)-«Авангард» (Яреськи)
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Нива» (Баранівка)
«Колос» (Ковалівка)-ФК «Жоржівка»
«Золотий Колос» (Тищенки)-ФК «Федунка»
ФК «Шишаки»-«Космос» (Воскобійники)
«Факел» (Михайлики)-«Будівельник» (Балясне)
«Старт» (Стасі) - пропуск
ХІ тур. 16.07.2017
«Авангард» (Яреськи)-«Колос» (Великі Сорочинці)
«Нива» (Баранівка)-«Колос» (Ковалівка)
ФК «Жоржівка»-«Золотий Колос» (Тищенки)
ФК «Федунка»-ФК «Шишаки»
«Космос» (Воскобійники)-«Старт» (Стасі)
«Зоря» (Гоголево)-«Факел» (Михайлики)
«Будівельник» (Балясне) - пропуск
ХІІ тур. 23.07.2017
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Зоря» (Гоголево)
«Колос» (Ковалівка)-«Авангард» (Яреськи)
«Золотий Колос» (Тищенки)-«Нива» (Баранівка)
ФК «Шишаки»-ФК «Жоржівка»
«Старт» (Стасі)-ФК «Федунка»
«Будівельник» (Балясне)-«Космос» (Воскобійники)
«Факел» (Михайлики) - пропуск
ХІІІ тур. 30.07.2017
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Факел» (Михайлики)
«Зоря» (Гоголево)-«Колос» (Ковалівка)
«Авангард» (Яреськи)-«Золотий Колос» (Тищенки)
«Нива» (Баранівка)-ФК «Шишаки»
ФК «Жоржівка»-«Старт» (Стасі)
ФК «Федунка»-«Будівельник» (Балясне)
«Космос» (Воскобійники) - пропуск.


І тур. 06.05.2017
«Колос» (Стовбина Долина)-«Сокіл» (Соколова Балка)
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Чиста Криниця» (Драбинівка)
«Старт» (Писарівка)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок)
«Оріль» (Нехвороща)-«Кернел» (Мала Перщепина)
«Темп» (Суха Маячка)-«Зоря-1» (Руденківка)
«Гетьман» (Галущина Гребля) - пропуск
ІІ тур. 13.05.2017
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Темп» (Суха Маячка)
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Оріль» (Нехвороща)
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Старт»  (Писарівка)
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Колос» (Стовбина Долина)
«Зоря-1» (Руденківка) - пропуск
ІІІ тур. 21.05.2017
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Гетьман» (Мала Перещепина)
«Старт» (Писарівка)-«Сокіл» (Соколова Балка)
«Оріль» (Нехвороща)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 
«Темп» (Суха Маячка)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 
«Зоря-1» (Руденківка)-«Кернел» (Мала Перещепина) 
«Колос» (Стовбина Долина) - пропуск
IV тур. 27.05.2017
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Зоря-1» (Руденківка)
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Темп» (Суха Маячка)
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Оріль» (Нехвороща)
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Старт» (Писарівка) 
«Колос» (Стовбина Долина)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 
«Кернел» (Мала Перещепина) - пропуск
V тур. 03.06.2017
«Старт» (Писарівка)-«Колос» (Стовбина Долина)
«Оріль» (Нехвороща)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 
«Темп» (Суха Маячка)-«Сокіл» (Соколова Балка)
«Зоря-1» (Руденківка)-«Чиста Криниця» (Драбинівка)
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 
«Маяк» (Малий Кобелячок) - пропуск
VI тур. 11.06.2017
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Кернел» (Мала Перещепина) 
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Зоря-1» (Руденківка)
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Темп» (Суха Маячка)
«Колос» (Стовбина Долина)-«Оріль» (Нехвороща)
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Старт» (Писарівка)
«Маяк-2» (Малий Кобелячок) - пропуск
VII тур. 17.06.2017
«Оріль» (Нехвороща)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 
«Темп» (Суха Маячка)-«Колос» (Стовбина Долина)
«Зоря-1» (Руденківка)-«Гетьман» (Галущина Гребля)
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Сокіл» (Соколова Балка)
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 
«Старт» (Писарівка) - пропуск
VІІІ тур. 25.06.2017
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Кернел» (Мала Перещепина)
«Колос» (Стовбина Долина)-«Зоря-1» (Руденківка)
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Темп» (Суха Маячка)
«Старт» (Писарівка)-«Оріль» (Нехвороща)
«Чиста Криниця» (Драбинівка) - пропуск
ІХ тур. 01.07.2017
«Темп» (Суха Маячка)-«Старт» (Писарівка)
«Зоря-1» (Руденківка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Колос» (Стовбина Долина)
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Сокіл» (Соколова Балка)
«Оріль» (Нехвороща) - пропуск
Х тур. 08.07.2017
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 
«Колос» (Стовбина Долина)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Кернел» (Мала Перещепина) 
«Старт» (Писарівка)-«Зоря-1» (Руденківка)
«Оріль» (Нехвороща)-«Темп» (Суха Маячка) 
«Сокіл» (Соколова Балка) - пропуск
ХІ тур. 15.07.2017
«Зоря-1» (Руденківка)-«Оріль» (Нехвороща)
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Старт» (Писарівка)
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Колос» (Стовбина Долина)
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 
«Темп» (Суха Маячка) - пропуск.


І тур. 29.04.2017-30.04.2017
ФК «Решетилівка»-«Нива» (М’якеньківка)
«Луч» (Федіївка)-«Полузip’я» (Плоске)
«Арсенал» (Лиман-1)-«Говтва» (Решетилівка)
ФК «Піщане»-«Енергія» (Покровське) 
ФК «Каленики» - пропуск
ІІ тур. 06.05.2017-07.05.2017
ФК «Каленики»-ФК «Решетилівка»
«Нива» (М’якеньківка)-ФК «Піщане»
«Енергія» (Покровське)-«Арсенал» (Лиман-1)
«Говтва» (Решетилівка)-«Луч» (Федіївка)
«Полузip’я» (Плоске) - пропуск
ІІІ тур. 13.05.2017
«Полузip’я» (Плоске)-«Говтва» (Решетилівка)
ФК «Піщане»-ФК «Каленики»
«Нива» (М’якеньківка)-«Арсенал» (Лиман-1)
«Луч» (Федіївка)-«Енергія» (Покровське)
ФК «Решетилівка» - пропуск
ІV тур. 20.05.2017
«Енергія» (Покровське)-«Полузір’я» (Плоске)
«Нива» (М’якеньківка)-«Луч» (Федіївка)
ФК «Каленики»-«Арсенал» (Лиман-1)
ФК «Решетилівка»-ФК «Піщане» 21.05.2017
«Говтва» (Решетилівка) - пропуск
V тур. 27.05.2017
«Луч» (Федіївка)-ФК «Каленики»
«Полузір’я» (Плоске)-«Нива» (М’якеньківка)
«Говтва» (Решетилівка)-«Енергія» (Покровське)
«Арсенал» (Лиман-1)-ФК «Решетилівка» 28.05.2017
ФК «Піщане» - пропуск
VІ тур. 03.06.2017
«Нива» (М’якеньківка)-«Говтва» (Решетилівка)
ФК «Каленики»-«Полузір’я» (Плоске)
ФК «Піщане»-«Арсенал» (Лиман-1)
ФК «Решетилівка»-«Луч» (Федіївка) 03.06.2017
«Енергія» (Покровське) - пропуск
VІІ тур. 10.06.2017
«Луч» (Федіївка)-ФК «Піщане»
«Говтва» (Решетилівка)-ФК «Каленики»
«Енергія» (Покровське)-«Нива» (М’якеньківка)
«Полузір’я» (Плоске)-ФК «Решетилівка» 11.06.2017
«Арсенал» (Лиман-1) - пропуск
VІІІ тур. 17.06.2017
ФК «Каленики»-«Енергія» (Покровське)
ФК «Піщане»-«Полузір’я» (Плоске)
«Арсенал» (Лиман-1)-«Луч» (Федіївка)
ФК «Решетилівка»-«Говтва» (Решетилівка) 18.06.2017
«Нива» (М’якеньківка) - пропуск
ІХ тур. 24.06.2017
«Полузір’я» (Плоске)-«Арсенал» (Лиман-1)
«Говтва» (Решетилівка)-ФК «Піщане»
«Нива» (М’якеньківка)-ФК «Каленики»
«Енергія» (Покровське)-ФК «Решетилівка» 25.06.2017
«Луч» (Федіївка) - пропуск.


1/8 фіналу. 20.05.2017
ФК «Вельбівка»-ФК «Сватки»  
ФК «Сари»-ФК «Рашівка»
«Колос» (Веприк)-ФК «Петрівка-Роменська»
1/4 фіналу
ФК «Бобрик»-«Нива» (Красна Лука)
ФК «Вельбівка» / ФК «Сватки»-«Темп» (Березова Лука)
ФК «Сари» / ФК «Рашівка»-«Інтер» (Сергіївка)
«Колос» (Веприк) / ФК «Петрівка-Роменська»-«Доргаз» (Великі Будища)
1/2 фіналу
ФК «Вельбівка»/ФК «Сватки»-«Темп» (Березова Лука) / ФК «Сари»/ФК «Рашівка»-«Інтер» (Сергіївка)
ФК «Бобрик»-«Нива» (Красна Лука)/«Колос» (Веприк) / ФК «Петрівка-Роменська»-«Доргаз» (Великі Будища)
Фінал


І тур. 13.05.2017
«Старт» (Денисівка)-ФК «Сазонівка»
«Колос» (Тарасенкове)-«Ніка» (Золотухи)
«Зоря» (Новооржицьке)-ФК «Савинці»
«Дружба» (Круподеренці)-«Сула» (Чутівка)
«Чайка» (Вишневе) - пропуск
ІІ тур. 20.05.2017
ФК «Савинці»-«Дружба» (Круподеренці)
«Ніка» (Золотухи)-«Зоря» (Новооржицьке)
ФК «Сазонівка»-«Колос» (Тарасенкове)
«Чайка» (Вишневе)-«Старт» (Денисівка)
«Сула» (Чутівка) - пропуск
ІІІ тур. 27.05.2017
«Колос» (Тарасенкове)-«Чайка» (Вишневе)
«Зоря» (Новооржицьке)-ФК «Сазонівка»
«Дружба» (Круподеренці)-«Ніка» (Золотухи)
«Сула» (Чутівка)-ФК «Савинці»
«Старт» (Денисівка) - пропуск
ІV тур. 03.06.2017
«Ніка» (Золотухи)-«Сула» (Чутівка)
ФК «Сазонівка»-«Дружба» (Круподеренці)
«Чайка» (Вишневе)-«Зоря» (Новооржицьке)
«Старт» (Денисівка)-«Колос» (Тарасенкове)
ФК «Савинці» - пропуск
V тур. 10.06.2017
«Зоря» (Новооржицьке)-«Старт» (Денисівка)
«Дружба» (Круподеренці)-«Чайка» (Вишневе)
«Сула» (Чутівка)-ФК «Сазонівка»
ФК «Савинці»-«Ніка» (Золотухи)
«Колос» (Тарасенкове) - пропуск
VІ тур. 17.06.2017
ФК «Сазонівка»-ФК «Савинці»
«Чайка» (Вишневе)-«Сула» (Чутівка)
«Старт» (Денисівка)-«Дружба» (Круподеренці)
«Колос» (Тарасенкове)-«Зоря» (Новооржицьке)
«Ніка» (Золотухи) - пропуск
VІІ тур. 01.07.2017
«Дружба» (Круподеренці)-«Колос» (Тарасенкове)
«Сула» (Чутівка)-«Старт» (Денисівка)
ФК «Савинці»-«Чайка» (Вишневе)
«Ніка» (Золотухи)-ФК «Сазонівка»
«Зоря» (Новооржицьке) - пропуск
Кубок району. 1/4 фіналу, 08.07.2017
VІІІ тур. 15.07.2017
«Чайка» (Вишневе)-«Ніка» (Золотухи)
«Старт» (Денисівка)-ФК «Савинці»
«Колос» (Тарасенкове)-«Сула» (Чутівка)
«Зоря» (Новооржицьке)-«Дружба» (Круподеренці)
ФК «Сазонівка» - пропуск
ІХ тур. 22.07.2017
«Сула» (Чутівка)-«Зоря» (Новооржицьке)
ФК «Савинці»-«Колос» (Тарасенкове)
«Ніка» (Золотухи)-«Старт» (Денисівка)
«Чайка» (Вишневе)-ФК «Сазонівка»
«Дружба» (Круподеренці) - пропуск
Кубок району. 1/2 фіналу, 29.07.2017
Х тур. 05.08.2017

ФК «Сазонівка»-«Старт» (Денисівка)
«Ніка» (Золотухи)-«Колос» (Тарасенкове)
ФК «Савинці»-«Зоря» (Новооржицьке)
«Сула» (Чутівка)-«Дружба» (Круподеренці)
«Чайка» (Вишневе) - пропуск
ХІ тур. 12.08.2017
«Дружба» (Круподеренці)-ФК «Савинці»
«Зоря» (Новооржицьке)-«Ніка» (Золотухи)
«Колос» (Тарасенкове)-ФК «Сазонівка»
«Старт» (Денисівка)-«Чайка» (Вишневе)
«Сула» (Чутівка) - пропуск
ХІІ тур. 19.08.2017
«Чайка» (Вишневе)-«Колос» (Тарасенкове)
ФК «Сазонівка»-«Зоря» (Новооржицьке)
«Ніка» (Золотухи)-«Дружба» (Круподеренці)
ФК «Савинці»-«Сула» (Чутівка)
«Старт» (Денисівка) - пропуск
Кубок району. Фінал, 24.08.2017
ХІІІ тур. 26.08.2017

«Сула» (Чутівка)-«Ніка» (Золотухи)
«Дружба» (Круподеренці)-ФК «Сазонівка»
«Зоря» (Новооржицьке)-«Чайка» (Вишневе)
«Колос» (Тарасенкове)-«Старт» (Денисівка)
ФК «Савинці» - пропуск
ХІV тур. 02.09.2017
«Старт» (Денисівка)-«Зоря» (Новооржицьке)
«Чайка» (Вишневе)-«Дружба» (Круподеренці)
ФК «Сазонівка»-«Сула» (Чутівка)
«Ніка» (Золотухи)-ФК «Савинці»
«Колос» (Тарасенкове) - пропуск
ХV тур. 09.09.2017
ФК «Савинці»-ФК «Сазонівка»
«Сула» (Чутівка)-«Чайка» (Вишневе)
«Дружба» (Круподеренці)-«Старт» (Денисівка)
«Зоря» (Новооржицьке)-«Колос» (Тарасенкове)
«Ніка» (Золотухи) - пропуск
ХVІ тур. 16.09.2017
«Колос» (Тарасенкове)-«Дружба» (Круподеренці)
«Старт» (Денисівка)-«Сула» (Чутівка)
«Чайка» (Вишневе)-ФК «Савинці»
ФК «Сазонівка»-«Ніка» (Золотухи)
«Зоря» (Новооржицьке) - пропуск
ХVІІ тур. 23.09.2017
«Ніка» (Золотухи)-«Чайка» (Вишневе)
ФК «Савинці»-«Старт» (Денисівка)
«Сула» (Чутівка)-«Колос» (Тарасенкове)
«Дружба» (Круподеренці)-«Зоря» (Новооржицьке)
ФК «Сазонівка» - пропуск
ХVІІІ тур. 30.09.2017
«Зоря» (Новооржицьке)-«Сула» (Чутівка)
 «Колос» (Тарасенкове)-ФК «Савинці»
«Старт» (Денисівка)-«Ніка» (Золотухи)
ФК «Сазонівка»-«Чайка» (Вишневе)
«Дружба» (Круподеренці) - пропуск.


І тур
«Мегаспорт» (Рокитне)-«Псел Плюс» (Омельник) 13.05.2017
«Колос» (Білецьківка)-«Че-Ка» (Піщане) 14.05.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Легенда» (Демидівка) 14.05.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Вікторія» (Пришиб) 14.05.2017
«Сатурн» (Олександрія)-ФК «Потоки-Дмитрівка» 14.05.2017
ІІ тур
«Легенда» (Демидівка)-«Мегаспорт» (Рокитне) 20.05.2017
«Колос» (Білецьківка)-ФК «Потоки-Дмитрівка» 21.05.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Че-Ка» (Піщане) 21.05.2017
 «Псел Плюс» (Омельник)-«Вільтер» (Нова Знам’янка) 21.05.2017
«Вікторія» (Пришиб)-«Сатурн» (Олександрія) 21.05.2017
ІІІ тур
«Сатурн» (Олександрія)-«Псел Плюс» (Омельник) 26.05.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Колос» (Білецьківка) 28.05.2017
«Мегаспорт» (Рокитне)-«Че-Ка» (Піщане) 28.05.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Легенда» (Демидівка) 28.05.2017
ФК «Потоки-Дмитрівка»-«Вікторія» (Пришиб) 28.05.2017
ІV тур
«Псел Плюс» (Омельник)-ФК «Потоки-Дмитрівка» 02.06.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Мегаспорт» (Рокитне) 04.06.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Че-Ка» (Піщане) 04.06.2017
«Легенда» (Демидівка)-«Сатурн» (Олександрія) 04.06.2017
«Колос» (Білецьківка)-«Вікторія» (Пришиб) 04.06.2017
V тур
«Мегаспорт» (Рокитне)-«Колос» (Білецьківка) 10.06.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Дніпро» (Кам’яні Потоки) 11.06.2017
«Вікторія» (Пришиб)-«Псел Плюс» (Омельник) 11.06.2017
«Сатурн» (Олександрія)-«Че-Ка» (Піщане) 11.06.2017
ФК «Потоки-Дмитрівка»-«Легенда» (Демидівка) 11.06.2017
VІ тур
«Колос» (Білецьківка)-«Псел Плюс» (Омельник) 17.06.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Сатурн» (Олександрія) 18.06.2017
«Мегаспорт» (Рокитне)-«Вільтер» (Нова Знам’янка) 18.06.2017
ФК «Потоки-Дмитрівка»-«Че-Ка» (Піщане) 18.06.2017
«Легенда» (Демидівка)-«Вікторія» (Пришиб) 18.06.2017
VІІ тур
«Псел Плюс» (Омельник)-«Легенда» (Демидівка) 24.06.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Колос» (Білецьківка) 25.06.2017
ФК «Потоки-Дмитрівка»-«Дніпро» (Кам’яні Потоки) 25.06.2017
«Вікторія» (Пришиб)-«Че-Ка» (Піщане) 25.06.2017
«Сатурн» (Олександрія)-«Мегаспорт» (Рокитне) 26.06.2017
VІІІ тур
«Колос» (Білецьківка)-«Легенда» (Демидівка) 01.07.2017
«Вільтер» (Нова Знам’янка)-«Сатурн» (Олександрія) 02.07.2017
«Псел Плюс» (Омельник)-«Че-Ка» (Піщане) 02.07.2017
«Дніпро» (Кам’яні Потоки)-«Вікторія» (Пришиб) 02.07.2017
«Мегаспорт» (Рокитне)-ФК «Потоки-Дмитрівка» 02.07.2017
ІХ тур
«Сатурн» (Олександрія)-«Колос» (Білецьківка) 09.07.2017
«Псел Плюс» (Омельник)-«Дніпро» (Кам’яні Потоки) 09.07.2017
ФК «Потоки-Дмитрівка»-«Вільтер» (Нова Знам’янка) 09.07.2017
«Вікторія» (Пришиб)-«Мегаспорт» (Рокитне) 09.07.2017
«Легенда» (Демидівка)-«Че-Ка» (Піщане) 09.07.2017.


І тур 
СМТ «Старт» (Теплівка)-«Ветеран» (Пирятин) 07.05.2017
ФК «Вікторія»-ДЮСШ (Пирятин) 06.06.2017
«СФК-Студгард» (Березова Рудка)-ФК «Велика Круча» 15.06.2017
ІІ тур
ДЮСШ (Пирятин)-ФК «Велика Круча» 11.05.2017
«СФК-Студгард» (Березова Рудка)-СМТ «Старт» (Теплівка) 11.05.2017
«Ветеран» (Пирятин)-ФК «Вікторія» 12.05.2017 
ІІІ тур
ДЮСШ (Пирятин)-«Ветеран» (Пирятин) 16.05.2017
ФК «Вікторія»-«СФК-Студгард» (Березова Рудка) 18.05.2017 
СМТ «Старт» (Теплівка)-ФК «Велика Круча» 19.05.2017 
ІV тур
ДЮСШ (Пирятин)-СМТ «Старт» (Теплівка) 23.05.2017 
«СФК- Студгард» (Березова Рудка)-«Ветеран» (Пирятин) 24.05.2017 
ФК «Вікторія»-ФК «Велика Круча» 26.05.2017
V тур
ДЮСШ (Пирятин)-«СФК-Студгард» (Березова Рудка) 30.05.2017 
«Ветеран (Пирятин)-ФК «Велика Круча» 08.06.2017 
СМТ «Старт» (Теплівка)-ФК «Вікторія» 09.06.2017.


І тур. 29.04.2017
«Динамо» (Решетилівка)-ФК «Лубни»  
ФК «Рокита»-«Інваспорт» (Полтава)
І тур. 03.05.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-«Колос» (Лазірки)
«Інваспорт» (Полтава)-«Олімпія» (Савинці) матч VІІ туру
ІІ тур. 06.05.2017 
«Колос» (Лазірки)-«Динамо» (Решетилівка)
«Олімпія» (Савинці)-ФК «Рокита»
ІІ тур. 10.05.2017
«Інваспорт» (Полтава)-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
IІІ тур. 13.05.2017
«Динамо» (Решетилівка)-«Інваспорт» (Полтава)
ФК «Лубни»-«Колос» (Лазірки)
IІІ тур. 17.05.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла»-«Олімпія» (Савинці)
IV тур. 20.05.2017
«Інваспорт» (Полтава)-ФК «Лубни»
«Олімпія» (Савинці)-«Динамо» (Решетилівка)
ІV тур. 24.05.2017
ФК «Рокита»-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
V тур. 27.05.2017
«Динамо» (Решетилівка)-ФК «Рокита»
ФК «Лубни»-«Олімпія» (Савинці)
«Колос» (Лазірки)-«Інваспорт» (Полтава)
VI тур. 03.06.2017
 ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-«Динамо» (Решетилівка)
ФК «Рокита»-ФК «Лубни»
«Олімпія» (Савинці)-«Колос» (Лазірки)
Х тур. 07.06.2017
«Інваспорт» (Полтава)-«Динамо» (Решетилівка)
VIІ тур. 10.06.2017
ФК «Лубни»-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
«Колос» (Лазірки)-ФК «Рокита»
VІІІ тур. 17.06.2017
«Інваспорт» (Полтава)-ФК «Рокита»
«Колос» (Лазірки)-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
ІХ тур. 24.06.2017
ФК «Рокита»-«Олімпія» (Савинці)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-«Інваспорт» (Полтава)
Х тур. 01.07.2017
«Колос» (Лазірки)-ФК Лубни»    
«Олімпія» (Савинці)-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
ХІІ тур. 05.07.2017
«Інваспорт» (Полтава)-«Колос» (Лазірки)
ХI тур. 08.07.2017
ФК «Лубни»-«Інваспорт» (Полтава)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-ФК «Рокита»
ХІІ тур. 15.07.2017
ФК «Рокита»-«Динамо» (Решетилівка)
«Олімпія»(Савинці)-ФК «Лубни»
ІХ тур. 19.07.2017
«Динамо» (Решетилівка)-«Колос (Лазірки)
ХІІI тур. 22.07.2017
«Динамо» (Решетилівка)-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
ФК «Лубни»-ФК «Рокита»
«Колос» (Лазірки)-«Олімпія» (Савинці)
VІІІ тур. 26.07 .2017
ФК «Лубни»-«Динамо» (Решетилівка)
ХIV тур. 29.07.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-ФК «Лубни»
ФК Рокита»-«Колос (Савинці) матч одинадцятого туру.
Перша ліга. Група «А»
І тур. 29.04.2017
ФК « Пирятин»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Семенівка»-«Локомотив» (Гребінка)
«Харчовик» (Заводське)-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Великі Кринки»-ФК «Глобине»
«Темп» (Градизьк)-ФК «Сенча»
ІІ тур. 06.05.2017
ФК «Пирятин»-ФК «Семенівка»
«Дружба» (Очеретувате)-«Темп» (Градизьк) 
«Локомотив» (Гребінка)-«Харчовик» (Заводське)
ФК «Сенча»-ФК «Великі Кринки»
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Глобине»
ІІІ тур. 13.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Пирятин»
«Темп» (Градизьк)-«Локомотив» (Гребінка)
ФК « Великі Кринки»-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Семенівка»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Глобине»-ФК «Сенча»
ІV тур. 20.05.2017
ФК «Семенівка»-«Харчовик» (Заводське)
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Сенча»
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Великі Кринки»
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Глобине»
ФК «Пирятин»-«Темп» (Градизьк)
V тур. 27.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Сенча»-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Великі Кринки-ФК «Пирятин»
ФК «Глобине»-«Локомотив» (Гребінка)
«Темп» (Градизьк)-ФК «Семенівка»
VІ тур. 03.06.2017
ФК «Семенівка»-ФК «Великі Кринки»
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Сенча»
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Дружба» (Очеретувате)
«Харчовик» (Заводське)-«Темп» (Градизьк)
ФК «Пирятин»-ФК «Глобине»
VІІ тур. 10.06.2017
«Дружба» (Очеретувате)-«Локомотив» (Гребінка) 
ФК «Глобине»-ФК «Семенівка»
ФК «Сенча»-ФК «Пирятин»
«Темп» (Градизьк)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Великі Кринки»-«Харчовик» (Заводське)
VІІІ тур. 17.06.2017
ФК «Пирятин»-«Дружба» (Очеретувате)
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Локомотив» (Гребінка)
«Темп» (Градизьк)-ФК «Великі Кринки»
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Глобине»
VІІІ тур. 18.06.2017
ФК «Семенівка»-ФК «Сенча»
ІХ тур  24.06.2017
ФК «Великі Кринки»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Пирятин»
ФК «Глобине»-«Темп» (Градизьк) 
ФК «Сенча»-«Харчовик» (Заводське) 
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Семенівка. 
Перша ліга. Група «Б»
І тур. 29.04.2017
ФК «Диканька»-ФК «Кобеляки»
«Маяк» (Котельва)-«Вікторія» (Первозванівка)
ФК «Зіньків»-«Колос» (Кобеляки)
І тур. 30.04.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Козельщина»
«Дукат» (Селещина)-«Аргус» (Степне)
ФК «Карлівка»-«Стандарт» (Нові Санжари)
ІІ тур. 06.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Маяк» (Котельва)
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Карлівка»
ФК «Кобеляки»-ФК «Зіньків»
ІІ тур. 07.05.2017
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Псел» (Гадяч)
ФК «Козельщина»-«Колос» (Кобеляки)
ФК «Диканька»-«Дукат» (Селещина)
ІІІ тур. 13.05 2017
«Псел» (Гадяч)-«Вікторія» (Первозванівка)
«Маяк» (Котельва)-ФК «Диканька»
«Дукат» (Селещина)-ФК «Кобеляки»  
ІІІ тур. 14.05.2017
ФК «Карлівка»-«Аргус» (Степне)
«Колос» (Кобеляки)-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Зіньків»-ФК «Козельщина»
ІV тур. 20.05.2017
«Дукат» (Селещина)-«Маяк» (Котельва)
ФК «Диканька»-ФК «Карлівка»
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Зіньків»
ІV тур. 21.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Псел» (Гадяч)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Колос» (Кобеляки)
ФК «Кобеляки»-ФК «Козельщина»
V тур. 27.05.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Кобеляки»
ФК «Зіньків»-«Вікторія» (Первозванівка)
«Псел» (Гадяч)-ФК «Диканька»
V тур. 28.05.2017
ФК «Карлівка»-«Дукат» (Селещина)
«Колос» (Кобеляки)-«Аргус» (Степне)
ФК «Козельщина»-«Стандарт» (Нові Санжари)
VІ тур. 03.06.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Карлівка»
«Аргус» (Степне)-ФК «Зіньків»
VІ тур. 04.06.2017
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Козельщина»
ФК «Кобеляки»-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Диканька»-«Колос» (Кобеляки)
«Дукат» (Селещина)-«Псел» (Гадяч)
VІI тур. 10.06.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Кобеляки»
«Псел» (Гадяч)-«Маяк» (Котельва)
Стандарт» (Нові Санжари)-«Вікторія» (Первозванівка)
ФК «Зіньків-ФК «Диканька»
VІI тур. 11.06.2017
«Колос» (Кобеляки)-«Дукат» (Селещина)
ФК «Козельщина»-«Аргус» (Степне)
VIІІ тур. 17.06.2017
ФК «Карлівка»-«Псел» (Гадяч)
ФК «Кобеляки»-«Вікторія» (Первозванівка)
«Дукат» (Селещина)-ФК «Зіньків»
VIІІ тур. 18.06.2017
«Аргус» (Степне)-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Диканька»-ФК «Козельщина»
«Маяк» (Котельва)-«Колос» (Кобеляки)
ІХ тур. 24.06.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Кобеляки»
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Карлівка»
ФК «Зіньків»-«Маяк» (Котельва)
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Диканька»
ІХ тур. 25.06.2017
ФК «Козельщина»-Дукат» (Селещина)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Аргус» (Степне)
Х тур. 01.07.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Зіньків»
ФК «Диканька»-«Вікторія» (Первозванівка)
Х тур. 02.07.2017
ФК «Кобеляки»-«Аргус» (Степне)
«Псел» (Гадяч)-«Колос» (Кобеляки)
«Маяк» (Котельва)-ФК «Козельщина»
«Дукат» (Селещина)-«Стандарт» (Нові Санжари)
ХІ тур. 08.07.2017
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Кобеляки»
ФК «Зіньків»-«Псел» (Гадяч)
ФК «Козельщина»-ФК «Карлівка»
«Аргус» (Степне)-ФК Диканька»
ХІ тур. 09.07.2017
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Маяк» (Котельва)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Дукат» (Селещина).


І тур. 13.05.2017
«Агро-Світ» (Петрівка)-ФК «Устимівка»
«Колос» (Пустовійтово)-«Новатор» (Обізнівка)
ФК «Заможне»-ФК «Манжелія»
«Граніт» (Землянки)-«Хлібодар» (Пироги)
«Альянс» (Глобине) - пропуск
ІІ тур. 20.05.2017
«Хлібодар» (Пироги)-ФК «Заможне»
«Новатор» (Обізнівка)-«Граніт» (Землянки)
ФК «Устимівка»-«Колос» (Пустовійтово)
«Альянс» (Глобине)-«Агро-Світ» (Петрівка)
ІІІ тур. 27.05.2017
«Колос» (Пустовійтово)-«Альянс» (Глобине)
«Граніт» (Землянки)-ФК «Устимівка»
ФК «Заможне»-«Новатор» (Обізнівка)
ФК «Манжелія»-«Хлібодар» (Пироги)
«Агро-Світ» (Петрівка) - пропуск
ІV тур 03.06.17
«Новатор» (Обізнівка)-ФК «Манжелія»
ФК «Устимівка»-ФК «Заможне»
«Альянс» (Глобине)-«Граніт» (Землянки)
«Агро-Світ» (Петрівка)-«Колос» (Пустовійтово)
«Хлібодар» (Пироги) - пропуск
V тур 10.06.17 
«Граніт» (Землянки)-«Агро-Світ» (Петрівка)
ФК «Заможне»-«Альянс» (Глобине)
ФК «Манжелія»-ФК «Устимівка»
Хлібодар -«Новатор» (Обізнівка)
«Колос» (Пустовійтово) - пропуск
VІ тур 17.06.17 
ФК «Устимівка»-«Хлібодар» (Пироги)
«Альянс» (Глобине)-ФК «Манжелія»
«Агро-Світ» (Петрівка)-ФК «Заможне»
«Колос» (Пустовійтово)-«Граніт» (Землянки)
«Новатор» (Обізнівка) - пропуск
VІІ тур 24.06.17 
ФК «Заможне»-«Колос» (Пустовійтово)
ФК «Манжелія»-«Агро-Світ» (Петрівка)
«Хлібодар» (Пироги)-«Альянс» (Глобине)
«Новатор» (Обізнівка)-ФК «Устимівка»
«Граніт» (Землянки) - пропуск.


І тур. 14.05.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Сенча-2» 13.05.2017
«Юність» (Харківці)-ФК «Корсунівка» 13.05.2017
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Ісківці»
ФК «Сенча»-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
ФК «Погарщина»-ФК «Лохвиця»
ФК «Яхники»-«Озничі» (Вирішальне)
ІІ тур. 21.05.2017
«Прогрес» (Піски)-«Юність» (Харківці) 20.05.2017
ФК «Корсунівка»-«Сокіл» (Токарі)
ФК «Ісківці»-ФК «Сенча»
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Погарщина»
ФК «Лохвиця»-ФК «Яхники»
ФК «Сенча-2»-«Озничі» (Вирішальне)
ІІІ тур. 28.05.2017
«Юність» (Харківці)-ФК «Сенча-2» 27.05.2017
«Сокіл» (Токарі)-«Прогрес» (Піски)
ФК «Сенча»-ФК «Корсунівка»
ФК «Погарщина»-ФК «Ісківці»
ФК «Яхники»-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Лохвиця»
ІV тур. 04.06.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Сенча»
«Юність» (Харківці)-«Сокіл» (Токарі)
ФК «Корсунівка»-ФК «Погарщина»
ФК «Ісківці»-ФК «Яхники»
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Озничі» (Вирішальне)
ФК «Сенча-2»-ФК «Лохвиця»
V тур. 11.06.2017
ФК «Погращина»-«Прогрес» (Піски)
ФК «Сенча»-«Юність» (Харківці)
ФК «Яхники»-ФК «Корсунівка»
ФК «Лохвиця»-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Ісківці»
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Сенча-2»
VІ тур. 18.06.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Яхники»
«Юність» (Харківці)-ФК «Погарщина»
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Сенча»
ФК «Сенча»-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
ФК «Ісківці»-ФК «Лохвиця»
ФК «Корсунівка»-«Озничі» (Вирішальне)
VІІ тур. 25.06.2017
ФК «Яхники»-«Юність» (Харківці)
ФК «Погарщина»-«Сокіл» (Токарі)
ФК «Лохвиця»-ФК «Корсунівка»
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Ісківці»
«Озничі» (Вирішальне)-«Прогрес» (Піски)
ФК «Сенча»-ФК «Сенча-2»
VІІІ тур. 01.07.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Лохвиця»
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Яхники»
ФК «Сенча»-ФК «Погарщина»
ФК «Корсунівка»-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
«Юність» (Харківці)-«Озничі» (Вирішальне)
ФК «Ісківці»-ФК «Сенча-2»
ІХ тур. 08.07.2017
«Перемога» (Гиряві Ісківці)«Прогрес» (Піски)
ФК «Лохвиця»-«Юність» (Харківці)
ФК «Яхники»-ФК «Сенча»
ФК «Ісківці»-ФК «Корсунівка»
ФК «Погарщина»-ФК «Сенча-2»
«Озничі» (Вирішальне)-«Сокіл» (Токарі)
Х тур. 15.07.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Ісківці»
«Юність» (Харківці)-«Перемога» (Гиряві Ісківці)
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Лохвиця»
ФК «Сенча»-«Озничі» (Вирішальне)
ФК «Погарщина»-ФК «Яхники»
ФК «Сенча-2»-ФК «Корсунівка»
ХІ тур. 22.07.2017
ФК «Корсунівка»-«Прогрес» (Піски)
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Сокіл» (Токарі)
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Погарщина»
ФК «Ісківці»-«Юність» (Харківці)
ФК «Лохвиця»-ФК «Сенча»
ФК «Яхники»-ФК «Сенча-2».


Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

ФК "Кобеляки"...

0 0 0.0

"Вікторія" (П...

2 0 0.0

"Вікторія" (П...

2 0 0.0

Переможець тижня програ...

2 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0

Спортивна Україна: "Вік...

00:28:13
2 0 0.0

"Кокет"-"...

2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz