І тур. 29.04.2017
ФК « Пирятин»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 2:1
ФК «Семенівка»-«Локомотив» (Гребінка) 1:0
«Харчовик» (Заводське)-«Дружба» (Очеретувате) 1:3
ФК «Великі Кринки»-ФК «Глобине» 2:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Сенча» 8:0
ІІ тур. 06.05.2017
ФК «Пирятин»-ФК «Семенівка» 1:0
«Дружба» (Очеретувате)-«Темп» (Градизьк) 2:0
«Локомотив» (Гребінка)-«Харчовик» (Заводське) 1:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Глобине» 1:0
ФК «Сенча»-ФК «Великі Кринки» 1:2
ІІІ тур. 13.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Пирятин» 2:1
«Темп» (Градизьк)-«Локомотив» (Гребінка) 1:1
ФК « Великі Кринки»-«Дружба» (Очеретувате) 3:2
ФК «Семенівка»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 0:1
ФК «Глобине»-ФК «Сенча» 5:1
ІV тур. 20.05.2017
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Глобине» 1:1
ФК «Семенівка»-«Харчовик» (Заводське) 3:3
ФК «Пирятин»-«Темп» (Градизьк) 3:2
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Великі Кринки» 1:0
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Сенча» 4:0
V тур. 27.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 3:0
ФК «Сенча»-«Дружба» (Очеретувате) 2:5
ФК «Великі Кринки-ФК «Пирятин» 2:1
ФК «Глобине»-«Локомотив» (Гребінка) 0:1
«Темп» (Градизьк)-ФК «Семенівка» 2:0
VІ тур. 03.06.2017, 01.07.2017
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Сенча» 1:0
ФК «Семенівка»-ФК «Великі Кринки» 1:1
«Харчовик» (Заводське)-«Темп» (Градизьк) 1:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Дружба» (Очеретувате) 2:2
ФК «Пирятин»-ФК «Глобине» 1:2
VІI тур. 10.06.2017
«Дружба» (Очеретувате)-«Локомотив» (Гребінка) 1:3
ФК «Глобине»-ФК «Семенівка» 4:1
ФК «Сенча»-ФК «Пирятин» 1:4
«Темп» (Градизьк)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 1:0
ФК «Великі Кринки»-«Харчовик» (Заводське) 2:0
VІІІ тур. 17.06.2017, 01.07.2017
ФК «Пирятин»-«Дружба» (Очеретувате) 0:2
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Великі Кринки» 2:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Глобине» 1:3
ФК «Семенівка»-ФК «Сенча» 5:0
ІХ тур. 24.06.2017
ФК «Великі Кринки»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 1:1
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Пирятин» 4:1
ФК «Глобине»-«Темп» (Градизьк) 1:1
ФК «Сенча»-«Харчовик» (Заводське) 0:3
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Семенівка» 3:0
Х тур. 02.09.2017
ФК «Сенча»-«Темп» (Градизьк) 1:5
ФК «Глобине»-ФК «Великі Кринки» 0:0
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Семенівка» 4:2
«Дружба» (Очеретувате)-«Харчовик» (Заводське) 3:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Пирятин» 1:2
ХІ тур. 26.08.2017, 09.09.2017
ФК «Глобине»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 2:1
«Харчовик» (Заводське)-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
«Темп» (Градизьк)-«Дружба» (Очеретувате) 0:0
ФК «Семенівка»-ФК «Пирятин» 1:1
ФК «Великі Кринки»-ФК «Сенча» 11:0
ХІІ тур. 26.08.2017, 16.09.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Темп» (Градизьк) 5:2
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Великі Кринки» 0:0
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Семенівка» 1:2
ФК «Сенча»-ФК «Глобине» 0:1
ФК «Пирятин»-«Харчовик» (Заводське) 2:2
ХІІІ тур. 23.09.2017
ФК «Глобине»-«Дружба»(Очеретувате) 0:3
«Темп» (Градизьк)-ФК «Пирятин» 3:0
ФК «Великі Кринки»-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
ФК «Сенча»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 0:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Семенівка» 7:1
ХIV тур. 30.09.2017
ФК «Семенiвка»-«Темп» (Градизьк) 0:3
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Сенча» 2:1
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Глобине» 5:1
«Зоря-Стара Аврамiвка» (Бутівці)-«Харчовик» (Заводське) 0:0
ФК «Пирятин»-ФК «Великі Кринки» 1:5
ХV тур. 07.10.2017
ФК «Сенча»-«Локомотив» (Гребінка) 1:4
«Дружба» (Очеретувате)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 4:0
ФК «Великі Кринки»- ФК «Семенівка» 3:1
ФК «Глобине»-ФК «Пирятин» 2:1
«Темп» (Градизьк)-«Харчовик» (Заводське) 6:0
XVI тур. 14.10.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Дружба» (Очеретувате) 3:0
ФК «Семенівка»-ФК «Глобине» 1:0
ФК «Пирятин»-ФК «Сенча» 1:2
«Зоря-Стара Аврамівка (Бутівці)-«Темп (Градизьк) 0:5
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Великі Кринки» 1:2
XVІI тур. 21.10.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 4:0
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Пирятин» 3:2
ФК «Великі Кринки»-«Темп» (Градизьк) 1:1
ФК «Глобине»«Харчовик» (Заводське) 3:3
ФК «енча»-ФК «Семенівка» 1:1
ХVIII тур. 28.10.2017
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Великі Кринки» 2:3
ФК «Пирятин»-«Локомотив» (Гребінка) 2:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Глобине» 3:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Сенча» 4:0
ФК «Семенівка»-«Дружба» (Очеретувате) 0:0
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Локомотив» (Гребінка) |
18 |
11 |
5 |
2 |
34-13 |
38 |
2 |
ФК «Великі Кринки» |
18 |
10 |
6 |
2 |
39-15 |
36 |
3 |
«Темп» (Градизьк) |
18 |
10 |
5 |
3 |
45-16 |
35 |
4 |
«Дружба» (Очеретувате) |
18 |
10 |
5 |
3 |
36-19 |
35 |
5 |
ФК «Глобине» |
18 |
7 |
4 |
7 |
26-27 |
25 |
6 |
«Харчовик» (Заводське) |
18 |
5 |
7 |
6 |
33-31 |
22 |
7 |
ФК «Пирятин» |
18 |
6 |
2 |
10 |
25-33 |
20 |
8 |
ФК «Семенівка» |
18 |
4 |
5 |
9 |
20-35 |
17 |
9 |
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) |
18 |
4 |
4 |
10 |
16-33 |
16 |
10 |
ФК «Сенча» |
18 |
1 |
1 |
16 |
11-67 |
4 |
Фінал
«Локомотив» (Гребінка)-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2, 2:1
|