Вторник, 21.11.17, 07:35
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
20.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
Третій трофей для "Маяка"
15.11.17
Стартував чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу 2018 року
15.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
15.11.17
Юнаки гадяцького "Псла" кращі в області
14.11.17
"Рокита" виграє Суперкубок області по футболу
14.11.17
Завдяки дублю Галагана Мідянівка виграє Суперкубок
14.11.17
"Маяк" одягає чемпіонські медалі
13.11.17
ФК "Машівка" - чемпіон Машівського району по футболу 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
07.11.17
"Дрижина" знову стає чемпіоном Кобеляцького району по футболу
07.11.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Вікторія" (Первозванівка) 2:2
07.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 1-5 листопада
07.11.17
Зіграно останні матчі чемпіонату Глобинського району по футболу 2017 року
07.11.17
Нічия у першому матчі
06.11.17
ФК "Вікторія" переміг "Семенівку"
06.11.17
"Великі Кринки" уже із бронзою, а володар золота визначиться 11 листопада
06.11.17
Фінішував чемпіонат Полтавської області по футболу у вищій лізі 2017 року
06.11.17
"Олімпія" вдруге поспіль виграла чемпіонат Полтавщини по футболу
06.11.17
"Олімп" (Розсошенці) - чемпіон Полтавського району по футболу 2017 року
04.11.17
Кобеляцьке дербі: багато боротьби, але мало голів
02.11.17
5:0 на користь ... арбітра
02.11.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 31 жовтня, 1 та 2 листопада
02.11.17
Чемпіон вищої ліги визначеться 4 листопада
01.11.17
"Чайка" - чемпіон, а ФК "Сазонівка" - володар Суперкубку
01.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 28 та 29 жовтня
31.10.17
Ліга Чемпіонів району, ІІ тур
31.10.17
"Антон" - чемпіон Горішніх Плавнів по футболу 2017 року
30.10.17
Поступилися чемпіону
30.10.17
"Темп" завершив сезон перемогою
30.10.17
"Дружба" втратила шанс поборотися за бронзові медалі
30.10.17
"Вікторія" і "Локомотив" розіграють чемпіонство у першій лізі
30.10.17
Фінішував груповий етап турнір дублерів 2017 року
30.10.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 28 та 29 жовтня
30.10.17
Чемпіонат Полтавської області по футболу. Вища ліга, результати 24 та 28 жовтня
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Полтавська область

Чемпіонат Полтавської області по футболу 2017. Перша ліга, група "А"
30.04.17, 15:13
І тур. 29.04.2017
ФК « Пирятин»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 2:1
ФК «Семенівка»-«Локомотив» (Гребінка) 1:0
«Харчовик» (Заводське)-«Дружба» (Очеретувате) 1:3
ФК «Великі Кринки»-ФК «Глобине» 2:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Сенча» 8:0
ІІ тур. 06.05.2017
ФК «Пирятин»-ФК «Семенівка» 1:0
«Дружба» (Очеретувате)-«Темп» (Градизьк) 2:0
«Локомотив» (Гребінка)-«Харчовик» (Заводське) 1:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Глобине» 1:0
ФК «Сенча»-ФК «Великі Кринки» 1:2
ІІІ тур. 13.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Пирятин» 2:1
«Темп» (Градизьк)-«Локомотив» (Гребінка) 1:1
ФК « Великі Кринки»-«Дружба» (Очеретувате) 3:2
ФК «Семенівка»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 0:1
ФК «Глобине»-ФК «Сенча» 5:1
ІV тур. 20.05.2017
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Глобине» 1:1
ФК «Семенівка»-«Харчовик» (Заводське) 3:3
ФК «Пирятин»-«Темп» (Градизьк) 3:2
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Великі Кринки» 1:0
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Сенча» 4:0
V тур. 27.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 3:0
ФК «Сенча»-«Дружба» (Очеретувате) 2:5
ФК «Великі Кринки-ФК «Пирятин» 2:1
ФК «Глобине»-«Локомотив» (Гребінка) 0:1
«Темп» (Градизьк)-ФК «Семенівка» 2:0
VІ тур. 03.06.2017, 01.07.2017
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Сенча» 1:0
ФК «Семенівка»-ФК «Великі Кринки» 1:1
«Харчовик» (Заводське)-«Темп» (Градизьк) 1:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Дружба» (Очеретувате) 2:2
ФК «Пирятин»-ФК «Глобине» 1:2
VІI тур. 10.06.2017
«Дружба» (Очеретувате)-«Локомотив» (Гребінка) 1:3
ФК «Глобине»-ФК «Семенівка» 4:1
ФК «Сенча»-ФК «Пирятин» 1:4
«Темп» (Градизьк)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 1:0
ФК «Великі Кринки»-«Харчовик» (Заводське) 2:0
VІІІ тур. 17.06.2017, 01.07.2017
ФК «Пирятин»-«Дружба» (Очеретувате) 0:2
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Великі Кринки» 2:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Глобине» 1:3
ФК «Семенівка»-ФК «Сенча» 5:0
ІХ тур. 24.06.2017
ФК «Великі Кринки»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 1:1
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Пирятин» 4:1
ФК «Глобине»-«Темп» (Градизьк) 1:1
ФК «Сенча»-«Харчовик» (Заводське) 0:3
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Семенівка» 3:0
Х тур. 02.09.2017
ФК «Сенча»-«Темп» (Градизьк) 1:5
ФК «Глобине»-ФК «Великі Кринки» 0:0
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Семенівка» 4:2
«Дружба» (Очеретувате)-«Харчовик» (Заводське) 3:1
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Пирятин» 1:2
ХІ тур. 26.08.2017, 09.09.2017
ФК «Глобине»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 2:1
«Харчовик» (Заводське)-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
«Темп» (Градизьк)-«Дружба» (Очеретувате) 0:0
ФК «Семенівка»-ФК «Пирятин» 1:1
ФК  «Великі Кринки»-ФК «Сенча» 11:0
ХІІ тур. 26.08.2017, 16.09.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Темп» (Градизьк) 5:2
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Великі Кринки» 0:0
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Семенівка» 1:2
ФК «Сенча»-ФК «Глобине» 0:1
ФК «Пирятин»-«Харчовик» (Заводське) 2:2
ХІІІ тур. 23.09.2017
ФК «Глобине»-«Дружба»(Очеретувате) 0:3
«Темп» (Градизьк)-ФК «Пирятин» 3:0
ФК «Великі Кринки»-«Локомотив» (Гребінка) 0:0
ФК «Сенча»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 0:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Семенівка» 7:1
ХIV тур. 30.09.2017
ФК «Семенiвка»-«Темп» (Градизьк) 0:3
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Сенча» 2:1
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Глобине» 5:1
«Зоря-Стара Аврамiвка» (Бутівці)-«Харчовик» (Заводське) 0:0
ФК «Пирятин»-ФК «Великі Кринки» 1:5
 ХV тур. 07.10.2017
ФК «Сенча»-«Локомотив» (Гребінка) 1:4
«Дружба» (Очеретувате)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 4:0
ФК «Великі Кринки»- ФК «Семенівка» 3:1
ФК «Глобине»-ФК «Пирятин» 2:1 
«Темп» (Градизьк)-«Харчовик» (Заводське) 6:0
XVI тур. 14.10.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Дружба» (Очеретувате) 3:0
ФК «Семенівка»-ФК «Глобине» 1:0
ФК «Пирятин»-ФК «Сенча» 1:2
«Зоря-Стара Аврамівка (Бутівці)-«Темп (Градизьк) 0:5
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Великі Кринки» 1:2
XVІI тур. 21.10.2017
«Локомотив» (Гребінка)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 4:0
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Пирятин» 3:2
ФК «Великі Кринки»-«Темп» (Градизьк) 1:1
ФК «Глобине»«Харчовик» (Заводське) 3:3
ФК «енча»-ФК «Семенівка» 1:1
ХVIII тур. 28.10.2017
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Великі Кринки» 2:3
ФК «Пирятин»-«Локомотив» (Гребінка) 2:0
«Темп» (Градизьк)-ФК «Глобине» 3:1
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Сенча» 4:0
ФК «Семенівка»-«Дружба» (Очеретувате) 0:0

Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Локомотив» (Гребінка) 18 11 5 2 34-13 38
2 ФК «Великі Кринки» 18 10 6 2 39-15 36
3 «Темп» (Градизьк) 18 10 5 3 45-16 35
4 «Дружба» (Очеретувате) 18 10 5 3 36-19 35
5 ФК «Глобине» 18 7 4 7 26-27 25
6 «Харчовик» (Заводське) 18 5 7 6 33-31 22
7 ФК «Пирятин» 18 6 2 10 25-33 20
8 ФК «Семенівка» 18 4 5 9 20-35 17
9 «Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) 18 4 4 10 16-33 16
10 ФК «Сенча» 18 1 1 16 11-67 4

Фінал
«Локомотив» (Гребінка)-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2, 2:1

Категорія: Полтавська область | Додав: Виталий83
Переглядів: 399 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz