Воскресенье, 22.10.17, 13:05
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
22.10.17
2:3 і 3:2 для очеретуватівської "Дружби"
22.10.17
Турнір дублерів. Результати 21 та 22 жовтня
22.10.17
Втрачені надії градизького футбольного клубу "Темп"
22.10.17
"Локомотив" достроково виграє групу "А"
22.10.17
"Маяк" за крок від золотих нагород
22.10.17
Поступилися "Колосу"
22.10.17
Чемпіонат Полтавської області. Вища ліга, XXIV тур
19.10.17
Решетилівське "Динамо" здолало "Атаку-Автотранс"
19.10.17
Переможна хода "Колоса"
18.10.17
"Сан Сіті" розгромив полтавське "Динамо"
18.10.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Дружба" (Очеретувате) 3:0
18.10.17
Олександр Мелащенко приніс "Зорі" перемогу над "Аргусом"
18.10.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 14 жовтня
17.10.17
Першість Полтавської області по футболу. Група "Б", ХХ тур
17.10.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 9, 11 та 13 жовтня
17.10.17
"Лубнимаш" (Лубни) - володар Суперкубку Лубенського району по футболу сезону 2017 року
17.10.17
ФК "Великі Кринки" знову другі або хто займе друге місце в групі "А"?
17.10.17
Чи відновиться турнір під назвою "Ліга чемпіонів районів"?
17.10.17
Стартував футзальний сезон у Кременчуці
17.10.17
"Вікторія" з Левко-Ромодану виграє "Кубок престижу"
16.10.17
Завершився чемпіонат Лохвицького району по футболу 2017 року
16.10.17
Турнір дублерів. Результати 14 і 15 жовтня
16.10.17
"Колос" очолив перегони
15.10.17
"Олімп" виграє у чемпіона
15.10.17
"Відродження" і "Україна" перемагають в перших матчах
15.10.17
"Локомотив" впевнено переграє "Дружбу"
15.10.17
"Олімпія" (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу 2017 року
15.10.17
Нестримні лідери
15.10.17
"Дарій" (Климівка) - володар кубку Карлівського району по футболу 2017 року
15.10.17
ФК "Заможне" - чемпіон Глобинського району по футболу 2017 року
15.10.17
"Говтва" і "Нива" у фіналі
14.10.17
Чемпіонат Полтавської області по футболу. Результати 11 та 12 жовтня
14.10.17
Фінішував чемпіонат Семенівського району по футболу 2017 року
12.10.17
"Сокіл" (Токарі) стає чемпіоном Лохвицького району по футболу 2017 року
12.10.17
"Левада" в меншості перемогла "Бруклін"
11.10.17
Решетилівське "Динамо" вдруге переграло "Зорю"
11.10.17
"Дарій" та "Лан" у фіналі кубку
10.10.17
Впевнена перемога "Колоса" над "Маяком"
10.10.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 7 жовтня
09.10.17
"Кобеляки" програли в Первозванівці
09.10.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 2, 4 та 6 жовтня
09.10.17
ФК "Велика Круча" - чемпіон Пирятинського району по футболу 2017 року
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Інші райони

Чемпіонат Лохвицького району по футболу 2017
13.05.17, 10:52
І тур. 13.05.2017-14.05.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Сенча-2» 2:2
«Юність» (Харківці)-ФК «Корсунівка» 2:2
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Ісківці» 7:3
ФК «Сенча»-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 1:1
ФК «Погарщина»-ФК «Лохвиця» 1:1
«Дружба» (Яхники)-«Озничі» (Вирішальне) 0:6
ІІ тур. 20.05.2017-21.05.2017
ФК «Ісківці»-ФК «Сенча» 2:3
«Прогрес» (Піски)-«Юність» (Харківці) 2:0
ФК «Лохвиця»-«Дружба» (Яхники) 1:1
ФК «Сенча-2»-«Озничі» (Вирішальне) 0:5
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Погарщина» 3:2
ФК «Корсунівка»-«Сокіл» (Токарі) 1:2
ІІІ тур. 27.05.2017-28.05.2017
«Юність» (Харківці)-ФК «Сенча-2» 3:3
«Сокіл» (Токарі)-«Прогрес» (Піски) 1:0
ФК «Погарщина»-ФК «Ісківці» 5:0
ФК «Сенча»-ФК «Корсунівка» 4:1
«Дружба» (Яхники)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 6:2
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Лохвиця» 3:1
ІV тур. 04.06.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Сенча» 5:1
«Юність» (Харківці)-«Сокіл» (Токарі) 1:8
ФК «Корсунівка»-ФК «Погарщина» 0:6
ФК «Ісківці»-«Дружба» (Яхники) 1:4
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Озничі» (Вирішальне) 0:2
ФК «Сенча-2»-ФК «Лохвиця» 0:8
V тур. 11.06.2017
ФК «Погарщина»-«Прогрес» (Піски) 2:0
ФК «Сенча»-«Юність» (Харківці) 4:0
«Дружба» (Яхники)-ФК «Корсунівка» 9:0
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Ісківці» 4:0
ФК «Лохвиця»-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 1:1
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Сенча-2» 5:1
VІ тур. 18.06.2017
«Прогрес» (Піски)-«Дружба» (Яхники) 0:3
«Юність» (Харківці)-ФК «Погарщина» 1:5
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Сенча» 5:0
ФК «Сенча-2»-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 1:2
ФК «Ісківці»-ФК «Лохвиця» 1:2
ФК «Корсунівка»-«Озничі» (Вирішальне) 0:3
VІІ тур. 25.06.2017
«Дружба» (Яхники)-«Юність» (Харківці) 9:2
ФК «Погарщина»-«Сокіл» (Токарі) 3:4
ФК «Лохвиця»-ФК «Корсунівка» 3:4
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Ісківці» 4:1
«Озничі» (Вирішальне)-«Прогрес» (Піски) 2:0
ФК «Сенча»-ФК «Сенча-2» 1:0
VІІІ тур. 01.07.2017-02.07.2017
«Сокіл» (Токарі)-«Дружба» (Яхники) 0:2
«Юність» (Харківці)-«Озничі» (Вирішальне) 0:7
ФК «Сенча»-ФК «Погарщина» 0:1
«Прогрес» (Піски)-ФК «Лохвиця» 3:2
 ФК «Корсунівка»-«Перемога» (Гиряві Їсківці) 0:3
ФК «Ісківці-ФК «Сенча-2» 6:1
ІХ тур. 08.07.2017
 «Дружбою» (Яхники)-ФК «Сенча» 0:0
«Озничі» (Вирішальне)-«Сокіл» (Токарі) 0:0
«Перемога» (Гиряві Їсківці)-«Прогрес» (Піски) 1:2
ФК «Ісківці»-ФК «Корсунівка» 4:2
ФК «Погарщина»-ФК «Сенча-2» 2:1
ФК «Лохвиця»-«Юність» (Харківці) 7:1
Х тур. 14.07.2017-16.07.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Ісківці» 2:3
«Юність» (Харківці)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 2:6
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Лохвиця» 3:2
ФК «Сенча»-«Озничі» (Вирішальне) 0:1
ФК «Погарщина»-«Дружба» (Яхники) 2:1
ФК «Сенча-2»-ФК «Корсунівка» 0:3
ХІ тур. 21.07.2017-22.07.2017
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Сокіл» (Токарі) 0:7
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Погарщина» 2:2
 ФК «Лохвиця»-ФК «Сенча» 3:0
«Дружба» (Яхники)-ФК «Сенча-2» 2:1
ФК «Корсунівка»-«Прогрес» (Піски) 0:3 технічна перемога
ФК «Ісківці»-«Юність» (Харківці) 5:2
ХІІ тур. 04.08.2017-05.08.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Корсунівка» 5:2
«Юність» (Харківці)-ФК «Ісківці» 6:2
«Сокіл» (Токарі)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 3:0 технічна перемога
ФК «Погарщина»-«Озничі» (Вирішальне) 1:4
ФК «Сенча»- ФК «Лохвиця» 5:3
ФК «Сенча-2»-«Дружба» (Яхники) 1:2
ХІІІ тур. 12.08.2017-13.08.2017
ФК «Ісківці»-«Прогрес» (Піски) 2:6
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Юність» (Харківці) 2:0
ФК «Лохвиця»-«Сокіл» (Токарі) 0:1
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Сенча» 1:0
«Дружба» (Яхники)-ФК «Погарщина» 1:3
ФК «Корсунівка»-ФК «Сенча-2» 6:1
ХІV тур. 19.08.2017-20.08.2017
ФК «Сенча»-«Дружба» (Яхники) 0:1
«Юність» (Харківці)-ФК «Лохвиця» 3:6
«Прогрес» (Піски)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 6:2
ФК «Корсунівка»-ФК «Ісківці» 4:1
ФК «Сенча-2»- ФК «Погарщина» 0:2
«Сокіл» (Токарі)-«Озничі» (Вирішальне) 2:1
ХV тур. 26.08.2017-27.08.2017
ФК «Погарщина»-ФК «Сенча» 5:1
ФК «Лохвиця»-«Прогрес» (Піски) 5:3
«Озничі»(Вирішальне)-«Юність» (Харківці) 7:1
ФК «Сенча-2»-ФК «Ісківці» 3:0 технічна перемога
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Корсунівка» 3:0
«Дружба» (Яхники)-«Сокіл» (Токарі) 0:2
ХVI тур. 02.09.2017-03.09.2017
«Прогрес» (Піски)-«Озничі» (Вирішальне) 1:1
«Юність» (Харківці)-«Дружба» (Яхники) 0:6
ФК «Корсунівка»-ФК «Лохвиця» 0:3
ФК «Ісківці»-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 0:3 технічна перемога
ФК «Сенча-2»-ФК «Сенча» 0:1
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Погарщина» 2:0
 ХVIІ тур. 09.09.2017-10.09.2019
«Дружба» (Яхники)-«Прогрес» (Піски) 3:1
ФК «Погарщина»-«Юність» (Харківці) 5:0
ФК «Сенча»-«Сокіл» (Токарі) 1:1
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Корсунівка» 3:0 технічна перемога
ФК «Лохвиця»-ФК «Ісківці» 5:1
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Сенча-2» 2:1
ХVIІІ тур. 16.09.2017-17.09.2017
«Прогрес» (Піски)-ФК «Погарщина» 2:4
«Юність» (Харківці)-ФК «Сенча» 1:3
ФК «Корсунівка»-«Дружба» (Яхники) 2:3
ФК «Ісківці»-«Озничі» (Вирішальне) 0:3 технічна перемога
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Лохвиця» 1:6
ФК «Сенча-2»-«Сокіл» (Токарі) 0:3 технічна перемога
ХІХ тур. 23.09.2017-24.09.2017
ФК «Лохвиця»-ФК «Сенча-2» 3:0 технічна перемога
«Озничі» (Вирішальне)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 3:0 технічна перемога
«Дружба» (Яхники)-ФК» Їсківці» 3:0 технічна перемога
«Сокіл» (Токарі)-«Юність» (Харківці) 9:0
ФК «Погарщина»-ФК «Корсунівка» 11:0
ФК «Сенча»-«Прогрес» (Піски) 4:2
ХХ тур. 30.09.2017-01.10.2017
«Прогрес» (Піски)-«Сокіл» (Токарі) 0:1
ФК «Корсунівка»-ФК «Сенча» 2:3
ФК «Ісківці»-ФК «Погарщина» 0:3 технічна перемога
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-«Дружба» (Яхники) 2:4
ФК «Лохвиця»-«Озничі» (Вирішальне) 1:2
ФК «Сенча-2»-ФК «Харківці» 0:3 технічна перемога
ХХІ тур. 07.10.2017-08.10.2017
«Юність» (Харківці)-«Прогрес» (Піски) 2:4
«Сокіл» (Токарі)-ФК «Корсунівка» 3:0 технічна перемога
ФК «Сенча»-ФК «Ісківці» 3:0 технічна перемога
ФК «Погарщина»-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 3:0 технічна перемога
«Дружба» (Яхники)-ФК «Лохвиця» 1:1
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Сенча-2» 3:0 технічна перемога
ХХІІ тур. 14.10.2017-15.10.2017
ФК «Корсунівка»-«Юність» (Харківці) 4:1
«Озничі» (Вирішальне)-«Дружба» (Яхники) 2:2
ФК «Лохвиця»-ФК «Погарщина» 2:2
«Перемога» (Гиряві Ісківці)-ФК «Сенча» 0:3 технічна перемога
ФК «Ісківці»-«Сокіл» (Токарі) 0:3 технічна перемога
«Прогрес» (Піски)-ФК «Сенча-2» 3:0 технічна перемога

Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Сокіл» (Токарі) 22 19 2 1 72-15 59
2 «Озничі» (Вирішальне) 22 17 4 1 65-11 55
3 ФК «Погарщина» 22 15 3 4 70-25 48
4 «Дружба» (Яхники) 22 14 4 4 60-30 46
5 ФК «Лохвиця» 22 11 3 8 41-35 36
6 ФК «Сенча» 22 10 5 7 66-37 35
7 «Прогрес» (Піски) 22 10 2 10 52-43 32
8 «Перемога» (Гиряві Ісківці) 22 9 2 11 38-54 29
9 ФК «Корсунівка» 22 5 1 16 33-76 16
10 ФК «Ісківці» 22 4 0 18 32-78 12
11 «Юність» (Харківці) 22 2 2 18 31-106 8
12 ФК «Сенча-2» 22 1 2 19 16-64 5

Бомбардири: Большак І. (ФК «Погарщина») - 27, Павленко М. (ФК «Корсунівка») - 22, Цапко Я. («Дружба») - 21, Дрога А. («Сокіл») - 17, Науменко О. («Дружба») - 16, Коваленко Д. (ФК «Лохвиця») - 15, Дарнопих Ан. («Юність») - 14, Дерев’янко А. (ФК «Лохвиця») - 14, Дем’яненко Р. («Озничі») - 12.

Категорія: Інші райони | Додав: Виталий83
Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz