Вторник, 25.07.17, 23:28
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
25.07.17
"Колос" стає четвертим
25.07.17
"Дрижина" - лідер після першого кола
24.07.17
Кубок області розпочнеться 5 серпня
24.07.17
Три очки для лідерів
24.07.17
Визначилися півфіналісти цьогорічного кубку Ліги
24.07.17
"Погарщина" відбирає очки в лідера
24.07.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 21 та 22 липня
24.07.17
"Відродження" лідирує після першої половини змагань
23.07.17
Вольова перемога лубенців
23.07.17
Результат гри розгляне КДК
23.07.17
Нічия у поєдинку лідерів
23.07.17
Вісім з восьми
21.07.17
"Аргус" і "Левада" зіграли в нульову нічию
21.07.17
Чемпіонат Кременчука по футболу. ІХ тур
20.07.17
"Атлетик" зі скандалами і вилученням переграв "Подол"
20.07.17
Данільченка дискваліфікували на рік
20.07.17
Десять м'ячів від Остапця та Роми
20.07.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 18, 19 та 20 липня
19.07.17
"Вікторія" крокує далі
19.07.17
"Кубок Дніпра". Результати шостого туру
19.07.17
Чотирнадцять голів від "Брукліна"
19.07.17
Важкі перемоги лідерів
18.07.17
Легка перемога
18.07.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 15 липня
17.07.17
"Олімпія" збільшує відрив
17.07.17
Жеребкування чвертьфіналів кубку Ліги
17.07.17
"Темп" знову знущається над "Сенчою"
17.07.17
"Говтва" не зуміла обіграти "Арсенал"
17.07.17
Минулорічний володар кубку Ліги вибуває з турніру
17.07.17
Гідно поступилися чемпіону
17.07.17
Прогнозовані результати
17.07.17
Нічия у грі лідерів
17.07.17
Знову програш чемпіона
17.07.17
Сьома поспіль перемога "Чайки"
17.07.17
"ДЮСШ" останній учасник фінального етапу
16.07.17
Час перенесених матчів
16.07.17
"Маяк" виграє перше коло
16.07.17
Скандал у грі "Еліти" та "України"
16.07.17
Чемпіонат і кубок Кременчука по футболу. Результати 11-13 липня
16.07.17
"Finita la komedia" або чорний день глобинського футболу
14.07.17
Кубок Карлівського району по футболу. Результати чвертьфінальної стадії
14.07.17
Зіграно четвертий тур чемпіонату Полтави по футболу
14.07.17
"Гренада" виходить в одноосібні лідери
13.07.17
"Зоря-Ворскла" без труднощів розгромила "Динамо"
13.07.17
"Атака-Автотранс" вигризла перемогу у матчі з "Сан Сіті"
13.07.17
15 липня стртує кубок Ліги Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Інші райони

Чемпіонат Новосанжарського району по футболу 2017
08.05.17, 11:46
І тур. 06.05.2017
«Колос» (Стовбина Долина)-«Сокіл» (Соколова Балка) 2:1
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 6:2
«Старт» (Писарівка)-Маяк-2» (Малий Кобелячок) 6:2
«Темп» (Суха Маячка)-«Зоря» (Руденківка) 1:5
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Оріль» (Нехвороща) матч перенесено
«Гетьман» (Галущина Гребля) - пропуск
ІІ тур. 13.05.2017
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Темп» (Суха Маячка) 4:0
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Оріль» (Нехвороща) 1:3
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Старт»  (Писарівка) 3:2
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 1:4
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Колос» (Стовбина Долина) 3:3
«Зоря-1» (Руденківка) - пропуск
ІІІ тур. 21.05.2017
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 7:1
«Старт» (Писарівка)-«Сокіл» (Соколова Балка) 4:2
«Оріль» (Нехвороща)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 4:2
«Темп» (Суха Маячка)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 2:0
«Зоря» (Руденківка)-«Кернел» (Мала Перещепина) 4:0
«Колос» (Стовбина Долина) - пропуск
 ІV тур. 27.05.2017
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Темп» (Суха Маячка) 5:1
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Зоря» (Руденківка) 0:10
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Старт»(Писарівка) 4:2
«Колос» (Стовбина Долина)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 1:4
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Оріль» (Нехвороща) 4:2
«Кернел» (Мала Перещепина) - пропуск
V тур. 03.06.2017-04.06.2017
«Старт» (Писарівка)-«Колос» (Стовбина Долина) 1:3
«Зоря» (Руденківка)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 3:1
«Темп» (Суха Маячка)-«Сокіл» (Соколова Балка) 3:3
«Оріль» (Нехвороща)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 3:0
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 3:0 технічна перемога
«Маяк» (Малий Кобелячок) - пропуск
VI тур. 11.06.2017
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Кернел» (Мала Перещепина) 8:0
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Зоря» (Руденківка) 2:2
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Темп» (Суха Маячка) 4:2
«Колос» (Стовбина Долина)-«Оріль» (Нехвороща) 3:1
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Старт» (Писарівка) 7:0
«Маяк-2» (Малий Кобелячок) - пропуск
VII тур. 17.06.2017
«Оріль» (Нехвороща)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 2:4
«Темп» (Суха Маячка)-«Колос» (Стовбина Долина) 1:7
«Зоря» (Руденківка)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 3:2
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Сокіл» (Соколова Балка) 1:2
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 1:9
«Старт» (Писарівка) - пропуск
VІІІ тур. 25.06.2017
«Сокіл» (Соколова Балка)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 6:0
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Кернел» (Мала Перещепина) 5:2
«Колос» (Стовбина Долина)-«Зоря» (Руденківка) 0:1
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Темп» (Суха Маячка) 8:1
«Старт» (Писарівка)-«Оріль» (Нехвороща) 2:1
«Чиста Криниця» (Драбинівка) - пропуск
ІХ тур. 01.07.2017
«Зоря» (Руденківка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 0:0
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Сокіл» (Соколова Балка) 4:0
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Колос» (Стовбина Долина) 0:10
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 2:7
«Темп» (Суха Маячка)-«Старт» (Писарівка) 3:2
«Оріль» (Нехвороща) - пропуск
Х тур. 08.07.2017
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Кернел» (Мала Перещепина) 6:1
«Оріль» (Нехвороща)-«Темп» (Суха Маячка) 2:3
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 3:6
«Старт» (Писарівка)-«Зоря» (Руденківка) 1:5
«Колос» (Стовбина Долина)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 10:1
 «Сокіл» (Соколова Балка) - пропуск
ХІ тур. 15.07.2017-16.07.2017
«Чиста Криниця» (Криниця)-«Колос» (Стовбина Долина) 3:0
«Сокіл»(Соколова Балка)-«Гетьман» (Галущина Гребля) 3:1
«Кернел» (Мала Перещепина)-«Старт» (Писарівка) 2:1
«Зоря» (Руденкіука)-«Оріль» (Нехвороща) 3:0 технічна перемога
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 1:8.
«Темп» (Суха Маячка) - пропуск
Категорія: Інші райони | Додав: Виталий83
Переглядів: 44 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

ФК "Кобеляки"...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0

Спортивна Україна: "Вік...

00:28:13
2 0 0.0

"Кокет"-"...

2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz