Суббота, 21.10.17, 16:45
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
19.10.17
Решетилівське "Динамо" здолало "Атаку-Автотранс"
19.10.17
Переможна хода "Колоса"
18.10.17
"Сан Сіті" розгромив полтавське "Динамо"
18.10.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Дружба" (Очеретувате) 3:0
18.10.17
Олександр Мелащенко приніс "Зорі" перемогу над "Аргусом"
18.10.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 14 жовтня
17.10.17
Першість Полтавської області по футболу. Група "Б", ХХ тур
17.10.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 9, 11 та 13 жовтня
17.10.17
"Лубнимаш" (Лубни) - володар Суперкубку Лубенського району по футболу сезону 2017 року
17.10.17
ФК "Великі Кринки" знову другі або хто займе друге місце в групі "А"?
17.10.17
Чи відновиться турнір під назвою "Ліга чемпіонів районів"?
17.10.17
Стартував футзальний сезон у Кременчуці
17.10.17
"Вікторія" з Левко-Ромодану виграє "Кубок престижу"
16.10.17
Завершився чемпіонат Лохвицького району по футболу 2017 року
16.10.17
Турнір дублерів. Результати 14 і 15 жовтня
16.10.17
"Колос" очолив перегони
15.10.17
"Олімп" виграє у чемпіона
15.10.17
"Відродження" і "Україна" перемагають в перших матчах
15.10.17
"Локомотив" впевнено переграє "Дружбу"
15.10.17
"Олімпія" (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу 2017 року
15.10.17
Нестримні лідери
15.10.17
"Дарій" (Климівка) - володар кубку Карлівського району по футболу 2017 року
15.10.17
ФК "Заможне" - чемпіон Глобинського району по футболу 2017 року
15.10.17
"Говтва" і "Нива" у фіналі
14.10.17
Чемпіонат Полтавської області по футболу. Результати 11 та 12 жовтня
14.10.17
Фінішував чемпіонат Семенівського району по футболу 2017 року
12.10.17
"Сокіл" (Токарі) стає чемпіоном Лохвицького району по футболу 2017 року
12.10.17
"Левада" в меншості перемогла "Бруклін"
11.10.17
Решетилівське "Динамо" вдруге переграло "Зорю"
11.10.17
"Дарій" та "Лан" у фіналі кубку
10.10.17
Впевнена перемога "Колоса" над "Маяком"
10.10.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 7 жовтня
09.10.17
"Кобеляки" програли в Первозванівці
09.10.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 2, 4 та 6 жовтня
09.10.17
ФК "Велика Круча" - чемпіон Пирятинського району по футболу 2017 року
09.10.17
Турнір дублерів. Результати 7 і 8 жовтня
09.10.17
Реванш не вдався
09.10.17
Поступилися "Інваспорту"
09.10.17
"Олімп" збільшує відрив
09.10.17
"Лубнимаш" (Лубни) - чемпіон Лубенського району по футболу 2017 року
09.10.17
Визначилися півфіналісти Осіннього кубку Хорольського району
08.10.17
Покер Олександра Лапочкіна приносить перемогу "Темпу"
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Кобеляцький район

Чемпіонат Кобеляцького району по футболу 2017. Перша ліга
22.05.17, 14:24
І тур. 13.05.2017, 29.07.2017
«Спартак» (Рибалки)-ФК «Червоні Квіти» 7:0
«Сокіл» (Білики)-ФК «Дашківка» 0:2
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Урожай» (Мідянівка) 0:1
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Локомотив» (Бутенки) 2:1
ФК «Озера»-«Прапор» (Підгора) 1:2
«Лан» (Шенгури)-ФК «Іванівка» 4:4
ІІ тур. 20.05.2017, 22.07.2017
«Прапор» (Підгора)-«Сокіл» (Білики) 4:1
ФК «Дашківка»-«Лан» (Шенгури) 0:3
ФК «Іванівка»-«Котовське» (Вітрова Балка) 2:2
«Урожай» (Мідянівка)-«Спартак» (Рибалки) 4:3
ФК «Червоні Квіти»-«Дрижина» (Дрижина Гребля) матч перенесено
«Локомотив» (Бутенки)-ФК «Озера» 3:3
ІІІ тур. 27.05.2017
«Сокіл» (Білики)-ФК «Озера» 3:1
«Лан» (Шенгури)-«Прапор» (Підгора) 1:1
«Котовське» (Вітрова Балка)-ФК «Дашківка» 3:2
«Спартак» (Рибалки)-ФК «Іванівка» 4:3
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Урожай» (Мідянівка) 2:0
ФК «Червоні Квіти»-«Локомотив» (Бутенки) 1:0
ІV тур. 03.04.2017
ФК «Дашківка»-«Спартак» (Рибалки) 2:4
ФК «Іванівка»-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 0:4
ФК «Озера»-«Лан» (Шенгури) 3:3
«Прапор» (Підгора)-«Котовське» (Вітрова Балка) 3:2
 «Урожай» (Шенгури)-ФК «Червоні Квіти» 0:5
«Локомотив» (Бутенки)-«Сокіл» (Білики) 1:2
V тур. 10.06.2017
ФК «Червоні Квіти»-ФК «Іванівка» 3:2
«Спартак» (Рибалки)-«Прапор» (Підгора) 2:1
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-ФК «Дашківки» 4:1
«Лан» (Шенгури)-«Сокіл» (Білики) 3:1
«Урожай (Мідянівка)-«Локомотив» (Бутенки) 0:3
«Котовське» (Вітрова Балка)-ФК «Озера» 4:1
VІ тур. 17.06.2017
ФК «Озера»-«Спартак» (Рибалки) 6:2
«Прапор» (Підгора)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 0:1
«Сокіл» (Білики)-«Котовське» (Вітрова Балка) 4:3
ФК «Дашківка»-ФК «Червоні Квіти» 3:2
ФК «Іванівка»-«Урожай» (Мідянівка) 2:2
«Локомотив» (Бутенки)-«Лан» (Шенгури) 2:3
VІІ тур. 24.06.2017, 30.07.2017
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Лан» (Шенгури) 5:0
«Спартак» (Рибалки)-«Сокіл» (Білики) 3:0
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-ФК «Озера» 0:0
ФК «Червоні Квіти»-«Прапор» (Підгора) 5:1
«Урожай» (Мідянівка)-ФК «Дашківка» 3:0 технічна перемога
ФК «Іванівка»-«Локомотив» (Бутенки) 6:0
VІІІ тур. 01.07.2017
«Лан» (Шенгури)-«Спартак» (Рибалки) 3:1
«Сокіл» (Білики)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 2:3
ФК «Озера»-ФК «Червоні Квіти» 4:3
«Прапор» (Підгора)-«Урожай» (Мідянівка) 1:2
ФК «Дашківка»-ФК «Іванівка» 2:1
«Локомотив» (Бутенки)-«Котовське» (Вітрова Балка) 1:3
ІХ тур. 08.07.2017
«Спартак» (Рибалки)-«Котовське» (Вітрова Балка) 0:1
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Лан» (Шенгури) 3:1
ФК «Червоні Квіти»-«Сокіл» (Білики) 2:2
«Урожай» (Мідянівка)-ФК «Озера» 1:4
ФК «Іванівка»-«Прапор» (Підгора) 3:1
ФК «Дашківка»-«Локомотив» (Бутенки) 3:0 технічна перемога
Х тур. 15.07.2017, 25.08.2017
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 1:2
«Сокіл» (Білики)-«Урожай» (Мідянівка) 1:3
ФК «Озера»-ФК «Іванівка» 1:2
«Лан» (Шенгури)-ФК «Червоні Квіти» 8:4
«Прапор» (Підгора)-ФК «Дашківка» 2:3
«Локомотив» (Бутенки)-«Спартак» (Рибалки) 3:1
ХІ тур. 22.07.2017
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Спартак» (Рибалки)  3:1
«Урожай» (Мідянівка)-«Лан» (Шенгури) 5:1
ФК «Іванівка»-«Сокіл» (Білики) 5:0
ФК «Червоні Квіти»-«Котовське» (Вітрова Балка) 2:1
ФК «Дашківка»-ФК «Озера» 2:1
«Прапор» (Підгора)-«Локомотив» (Бутенки) 0:0
ХІІ тур. 12.08.2017
ФК «Озера» (Озера)-ФК «Дашківка» 2:1
«Лан» (Шенгури)-«Урожай» (Мідянівка) 0:1
«Спартак» (Рибалки)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 0:3 технічна перемога
«Сокіл» (Білики)-ФК «Іванівка» 6:1
«Котовське» (Вітрова Балка)-ФК «Червоні Квіти» матч перенесено
«Локомотив» (Бутенки)-«Прапор» (Підгора) 2:0
ХІІІ тур. 19.08.2917
ФК «Іванівка»-ФК «Озера» 1:1
ФК «Дашківка»-«Прапор» (Підгора) 2:2
ФК «Червоні Квіти»-«Лан» (Шенгури) 1:0
«Урожай» (Мідянівка)-«Сокіл» (Білики) 4:0
«Спартак» (Рибалки)-«Локомотив» (Бутенки) 4:1
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Котовське» (Вітрова Балка) 6:0
ХІV тур. 02.09.2017
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Спартак» 1:3 (Рибалки)
«Лан» (Шенгури)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 3:5
«Сокіл» (Білики)- «Червоні Квіти» 4:1
ФК «Озера»-«Урожай» (Мідянівка) 0:2
«Локомотив» (Бутенки)-ФК «Дашківка» 4:1
«Прапор» (Підгора)-ФК «Іванівка» матч перенесено
ХV тур. 16.09.2017
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Сокіл» (Білики) 0:1
«Урожай» (Мідянівка)-«Прапор» (Підгора) 6:3
ФК «Іванівка»-ФК «Дашківка» 5:0
«Спартак» (Рибалки)-«Лан» (Шенгури) 2:4
ФК «Червоні Квіти»-ФК «Озера» 2:3
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Локомотив» (Бутенки) матч перенесено
ХVІ тур. 23.09.2017
ФК «Озера»-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 4:1
«Сокіл» (Білики)-«Спартак» (Рибалки) 4:0
«Прапор» (Підгора)-ФК «Червоні Квіти» 2:4
«Локомотив» (Бутенки)-ФК «Іванівка» 0:1
«Лан» (Шенгури)-«Котовське» (Вітрова Балка) 3:1
ФК «Дашківка»«Урожай» (Мідянівка) матч перенесено
ХVІІ тур. 30.09.2017
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-«Прапор» (Підгора) 4:2
«Спартак» (Рибалки)-ФК «Озера» 3:0
ФК «Червоні Квіти»-ФК «Дашківка» 3:2
«Урожай» (Мідянівка)-ФК «Іванівка» 3:1
«Лан» (Шенгури)-«Локомотив» (Бутенки) 1:3
Котовське» (Вітрова Балка)-«Сокіл» (Білики) матч перенесено
ХVІІІ тур. 07.10.2017
ФК «Озера»-«Котовське» (Вітрова Балка) 6:3
«Прапор» (Підгора)-«Спартак» (Рибалки) 0:3
ФК «Дашківка»-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 0:3
ФК «Іванівка»-ФК «Червоні Квіти» 2:0
«Локомотив» (Бутенки)-«Урожай» (Мідянівка) 4:1
«Сокіл» (Білики)-«Лан» (Шенгури) матч перенесено
ХІХ тур. 14.10.2017
«Лан» (Шенгури)-ФК «Озера» 3:3
«Котовське» (Вітрова Балка)-«Прапор» (Підгора) 5:3
«Спартак» (Рибалки)-ФК «Дашківка» 1:5
«Дрижина» (Дрижина Гребля)-ФК «Іванівка» 3:4
ФК «Червоні Квіти»-«Урожай» (Мідянівка) 1:4
«Сокіл» (Білики)-«Локомотив» (Бутенки) 3:0
Категорія: Кобеляцький район | Додав: Виталий83
Переглядів: 61 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz