Суббота, 25.11.17, 03:19
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
23.11.17
Розпочався ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону 2017-2018 років
22.11.17
Стартував чемпіонат Кобеляцького району з міні-футболу 2018 року
22.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 18 та 19 листопада8
21.11.17
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
Третій трофей для "Маяка"
15.11.17
Стартував чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу 2018 року
15.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
15.11.17
Юнаки гадяцького "Псла" кращі в області
14.11.17
"Рокита" виграє Суперкубок області по футболу
14.11.17
Завдяки дублю Галагана Мідянівка виграє Суперкубок
14.11.17
"Маяк" одягає чемпіонські медалі
13.11.17
ФК "Машівка" - чемпіон Машівського району по футболу 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
07.11.17
"Дрижина" знову стає чемпіоном Кобеляцького району по футболу
07.11.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Вікторія" (Первозванівка) 2:2
07.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 1-5 листопада
07.11.17
Зіграно останні матчі чемпіонату Глобинського району по футболу 2017 року
07.11.17
Нічия у першому матчі
06.11.17
ФК "Вікторія" переміг "Семенівку"
06.11.17
"Великі Кринки" уже із бронзою, а володар золота визначиться 11 листопада
06.11.17
Фінішував чемпіонат Полтавської області по футболу у вищій лізі 2017 року
06.11.17
"Олімпія" вдруге поспіль виграла чемпіонат Полтавщини по футболу
06.11.17
"Олімп" (Розсошенці) - чемпіон Полтавського району по футболу 2017 року
04.11.17
Кобеляцьке дербі: багато боротьби, але мало голів
02.11.17
5:0 на користь ... арбітра
02.11.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 31 жовтня, 1 та 2 листопада
02.11.17
Чемпіон вищої ліги визначеться 4 листопада
01.11.17
"Чайка" - чемпіон, а ФК "Сазонівка" - володар Суперкубку
01.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 28 та 29 жовтня
31.10.17
Ліга Чемпіонів району, ІІ тур
31.10.17
"Антон" - чемпіон Горішніх Плавнів по футболу 2017 року
30.10.17
Поступилися чемпіону
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Кременчук

"Кубок Дніпра" з міні-футболу 2017
14.06.17, 22:21
Вища ліга
09.06.2017-12.06.2017
«Майстер Мілк»-«Суворов» 3:1
«Транзит-Сервіс»-«Королівський Смак» 1:2
«Геологія»-«Антон» 5:6
«Деївка»-«Інтер-Авто» 5:3
16.06.2017-18.06.2017
«Суворов»-«Геологія» 0:15
«Антон»-«Інтер-Авто» 3:1
«Транзит-Сервіс»-«Майстер Мілк» 3:4
«Деївка»-«Королівский Смак» 3:5
23.06.2017-27.06.2017
«Майстер Мілк»-«Королівський Смак» 3:3
«Геологія»-«Транзит-Сервіс» 4:4
«Деївка»-«Суворов» 13:2
«Королівський Смак»-«Інтер-Авто» 13:0
30.06.2017, 03.07.2017-04.07.2017
«Майстер Мілк»-«Геологія» 1:1
 «Транзит-Сервіс»-«Деївка» 3:5
«Суворов»-«Інтер-Авто» -:+
«Антон»-«Королівський Смак» 2:2
07.07.2017, 11.07.2017
«Інтер-Авто»-«Транзит-Сервіс» 3:8
«Геологія»-«Суворов» 9:2
«Деївка»-«Майстер Мілк» 3:8
«Антон»-«Суворов» 6:3
14.07.2017, 18.07.2017 
«Королівський Смак»-«Суворов» 13:5
«Транзит-Сервіс»-«Антон» 4:1
«Майстер Мілк»-«Інтер-Авто» 6:5
«Геологія»-«Деївка» 10:2
24.07.2017-25.07.2017
«Інтер-Авто»-«Геологія» 2:15
«Антон»-«Майстер Мілк» 4:5
«Антон»-«Деївка» 8:4
«Суворов»-«Транзит-Сервіс» 4:13
28.07.2017, 01.08.2017
«Суворов»-«Майстер Мілк» 0:15
«Королівський Смак»-«Антон» 3:3
«Інтер-Авто»-«Деївка» 5:6
04.08.2017, 07.08.2017, 08.08.2017
«Геологія»-«Королівський Смак» 9:3
«Інтер-Авто»-«Королівський Смак» 7:2
«Деївка»-«Антон» 1:3
«Майстер Мілк»-«Транзит-Сервіс» 3:5
11.08.2017, 15.08.2017
«Королівський Смак»-«Майстер Мілк» 4:10
«Транзит-Сервіс»-«Геологія» 5:3
«Антон»-«Інтер-Авто» 3:3
«Антон»-«Геологія» 2:8
18.08.2017
«Геологія»-«Майстер Мілк» 3:2
«Інтер-Авто»-«Суворов» 11:3
«Деївка»-«Транзит-Сервіс» 8:9
25.08.2017. 28.08.2017
«Королівський Смак»-«Геологія» -:+
«Суворов»-«Антон» 4:8
«Транзит-Сервіс»-«Інтер-Авто» 9:4
«Майстер Мілк»-«Деївка» 4:8
01.09.2017, 05.09.2017
«Інтер-Авто»-«Майстер Мілк» -:+
«Суворов»-«Королівський Смак» -:+
«Антон»-«Транзит-Сервіс» 1:8
«Деївка»-«Геологія» 1:6
08.09.2017, 12.09.2017
«Королівський Смак»-«Деївка» 7:3
«Геологія»-«Інтер-Авто» 9:2
«Майстер Мілк»-«Антон» 2:2
«Транзит-Сервіс»-«Суворов» 14:1

Підсумкове турнірне становище команд

М  Команда  І  В  Н  П  Р-М  О
1. «Геологія»  14  10  2  2  97:32  32
2. «Транзит-Сервіс»  14      10  1      3  95:49  31
3. «Майстер Мілк»  14  8  3  3  66:42  27
4. «Антон»  14  6  4  4  52:53  22
5. «Королівський Смак»  14  6  3  5  60:50      21
6. «Деївка»  14  6  0  8  72:78  18
7. «Інтер-Авто»  14  3  1  10  48:83  10
8. «Суворов»  14  0  0  14  31:130  0

Бомбардири: Валентин Цвелих - 41 («Транзит-Сервіс»), Кирило Смірнов - 29 («Геологія»), Сергій Завьялов - 16 («Королівський Смак»), Василь Квіташ - 14 («Королівський Смак»), Максим Середа - 14 («Майстер Мілк»).

Кращий гравець - Кирило Смірнов («Геологія»).
Кращий бомбардир - Валентин Цвелих  («Транзит-Сервіс»).
Кращий воротар - Олександр Сіленко («Майстер Мілк»).

Перша ліга
09.06.2017-12.06.2017
«Молодіжний»-«Енергія» 6:6
«Диліжанс»-«Сіті спорт» 1:6
«Кременчукм’ясо»-«Енегретик» 0:4
«Стріт»-«УПП» 4:3
16.06.2017-18.06.2017
«Сіті спорт»-«Кременчукм’ясо» 9:3
«УПП»-«Енергетик» 6:2
«Енергія»-«Диліжанс» 5:3
«Стріт»-«Молодіжний» 9:12
23.06.2017-27.06.2017
«Диліжанс»-«Стріт» 1:5
«Енергетик»-«Сіті спорт» 2:3
«Кременчукм’ясо»-«Енергія» 2:6
«Молодіжний»-«УПП» 4:9
30.06.2017, 03.07.2017
«Стріт»-«Кременчукм’ясо» 5:7
«УПП»-«Сіті спорт» 8:2
«Енергія»-«Енергетик» 2:3
«Молодіжний»-«Диліжанс» 8:3 
07.07.2017, 10.07.2017
«Кременчукм’ясо»-«Молодіжний» 3:8
«Сіті спорт»-«Енергія» 5:4
«Енергетик»-«СтрІт» 6:9
«Диліжанс»-«УПП» 2:6
14.07.2017, 17.07.2017
«УПП»-«Енергія» 7:3
«Стріт»-«Сіті спорт» 2:2
«Диліжанс»-«Кременчукм’ясо» 4:1
«Молодіжний»-«Енергетик» 5:3
21.07.2017, 24.07.2017
«Кременчукм’ясо»-«УПП» 3:9
«Сіті спорт»-«Молодежный» 5:3
«Енергія»-«Стріт» 5:4
«Енергетик»-«Диліжанс» 6:5
28.07.2017, 31.07.2017, 01.08.2017
«Енергетик»-«Кременчукм’ясо» 5:4
«Сіті спорт»-«Диліжанс» 3:2
«УПП»-«Стріт» 4:3
«Енергія»-«Молодіжний» 01.08.2017
07.08.2017-08.08.2017
«Молодіжний»-«Стріт» 4:5
«Диліжанс»-«Енергія» 7:1
«Кременчукм’ясо»-«Сіті спорт» 3:0
«Енергетик»-«УПП» 3:5
10.08.2017, 11.08.2017, 14.08.2017, 15.08.2017
«Стріт»-«Диліжанс» 5:4
«Енергия»-«Кременчук’мясо» 5:1
«Сіті Спорт»-«Енергетик» 5:3
«УПП»-«Молодіжний» 4:3
18.08.2017, 21.08.2017, 22.08.2017
«Диліжанс»-«Молодіжний» 5:7
«Сіті спорт»-«УПП» 5:3
«Кременчукм’ясо»-«Стріт» +:-
«Енергетик»-«Енергія» 2:5
25.08.2017, 28.08.2017, 29.08.2017
«Стріт»-«Енергетик» 8:2
«Енергія»-«Сіті спорт» 1:4
«УПП»-«Диліжанс» 7:4
«Молодіжний»-«Кременчукм’ясо» 8:5
01.09.2017, 04.09.2017, 05.09.2017
«Сіті Спорт»-«Стріт» 4:0
«Кременчукм’ясо»-«Диліжанс» 3:7
«Енергія»-«УПП» 6:13
«Енергетик»-«Молодіжний» 4:6
08.09.2017, 11.09.2017, 12.09.2017
«Молодіжний»-«Сіті спорт» 5:3
«Диліжанс»-«Енергетик» +:-
«Стріт»-«Енергія» 5:3
«УПП»-«Кременчукм’ясо» 12:4

Підсумкове турнірне становище команд

М  Команда  І  В  Н  П  Р-М  О
1. «УПП»  14  12  0  2  96:48  36
2. «Сіті спорт»  14  10  1  3  56:40  31
3. «Молодіжний»  14  9  1  4  85:67  28
4. «Стріт»  14  7  1  6  64:57  22
5. «Енергія»  14  5  1  8  55:68  16
6. «Енегретик»  14  4  0  10  45:63  12
7. «Диліжанс»  14  4  0  10  48:63  12
8. «Кременчукм’ясо»  14  3  0  11  39:84  9

Бомбардири: Євген Апришко - 37 («УПП»), Дмитро Харчинський - 23 («УПП»), Едуард Гулордава - 22 («Стріт»), Іван Коробко - 21 («Молодіжний»).

Кращий гравець - Іван Коробко («Молодіжний»).
Кращий бомбардир - Євгений Апришко  («УПП»).
Кращий воротар - Юрій Кривуля («Сіті спорт»).

Друга ліга
09.06.2017-12.06.2017
«Стрім»-«Сталь» +:-
«Вікнарьофф»-«КрКЗ» 3:3
«Аматор»-«Успішна країна» 7:5
«Вільтер»-«Брест» 4:8
ІІ тур. 16.06.2017-18.06.2017
«Брест»-«Вікнарьофф» 6:7
«Пронозівка»-«Аматор» 4:4
«Успішна країна»-«КрКЗ» 7:5
«Вільтер»-«Стрім» 8:3
23.06.2017-27.06.2017
«Стрім»-«Брест» 3:5
«Аматор»-«Вільтер» 1:4
«КрКЗ»-«Пронозівка» 0:4
«Вікнарьофф»-«Успішна країна» 2:3
ІV тур. 30.06.2017, 03.07.2017
«Брест»-«Успішна країна» 3:4
«Стрім»-«Аматор» 4:5
«Вільтер»-«КрКЗ» 2:1
«Пронозівка»-«Вікнарьофф» 3:2
07.07.2017, 10.07.2017
«Аматор»-«Брест» 3:1
«КрКЗ»-«Стрім» 7:2
«Вікнарьофф»-«Вільтер» 3:5
«Успішна країна»-«Пронозівка» 1:5
14.07.2017, 17.07.2017
«Брест»-«Пронозівка» 2:9
«Аматор»-«КрКЗ» 1:1
«Стрім»-«Вікнарьофф» 1:5
«Вільтер»-«Успішна країна» 3:6
21.07.2017, 24.07.2017
«КрКЗ»-«Брест» 3:5
«Вікнарьофф»-«Аматор» 4:4
«Успішна країна»-«Стрім» 3:2
«Пронозівка»-«Вільтер» 2:1
28.07.2017, 31.07.2017
«Брест»-«Вільтер» 3:4
«КрКЗ»-«Вікнарьофф» 2:3
«Успішна країна»-«Аматор» 7:2
«Пронозівка»-«Стрім» 4:1
07.08.2017-08.08.2017
«Стрім»-«Вільтер» 3:4
«КрКЗ»-«Успішна країна» 8:7
«Вікнарьофф»-«Брест» 1:5
«Стрім»-«Пронозівка» 3:2
«Аматор»-«Пронозіовка» 6:2
11.08.2017, 14.08.2017
«Успішна країна»-«Вікнарьофф» 11:2
«Вільтер»-«Аматор» 2:1
«Пронозівка»-«КрКЗ» 4:3
«Брест»-«Стрім» 9:0
18.08.2017, 21.08.2017, 22.08.2017
«Вікнарьофф»-«Пронозівка» 1:9
«Вільтер»-«Вікнарьофф» 8:3
«КрКЗ»-«Вільтер» 1:3
«Аматор»-«Стрім» 6:1
«Успішна країна»-«Брест» 2:4
28.08.2017, 29.08.2017
«Пронозівка»-«Успішна країна» 3:5
«Стрім»-«КрКЗ» -:+
«Брест»-«Аматор» 3:3
31.08.2017, 01.09.2017, 04.09.2017, 05.09.2017
«Успішна країна»-«Вільтер» 2:2
«КрКЗ»-«Аматор» 1:2
«Пронозівка»-«Брест» 3:4
«Вікнарьофф»-«Стрім» 8:2
07.09.2017, 08.09.2017, 11.09.2017
Аматор»-«Вікнарьофф» 6:3
«Брест»-«КрКЗ» 8:8
«Вільтер»-«Пронозівка» 3:2
«Стрім»-«Успішна країна» 0:7

Підсумкове турнірне становище команд

М  Команда  І  В  Н  П  Р-М  О
1. «Вільтер»  14  10  1  3  52:39  31
2. «Успішна країна»  14  9  1  4  70:48  28
3. «Аматор»  14  7  4  3  51:42  25
4. «Пронозівка»  14  8  1  5  54:33  25
5. «Брест»  14  7  2  5  67:48  23
6. «Вікнарьофф»  14  4  2  8  47:66  14
7. «КрКЗ»  14  3  3  8  46:52  12
8. «Стрім»  14  1  0  12  34:58  3

Бомбардири: Віталій Біденко - 20 («Брест»), Євген Глущенко - 16 («Пронозівка»), Павло Ковпан -16 («Пронозівка»), Максим Вікулов - 16 («Брест»).

Кращий гравець - Вадим Бугай («Вільтер»).
Кращий бомбардир - Віталій Биденко («Брест»).
Кращий воротар - Руслан Щерба («Успішна країна»).

Категорія: Кременчук | Додав: Виталий83
Переглядів: 48 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz