Суббота, 25.11.17, 03:19
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
23.11.17
Розпочався ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону 2017-2018 років
22.11.17
Стартував чемпіонат Кобеляцького району з міні-футболу 2018 року
22.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 18 та 19 листопада8
21.11.17
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
Третій трофей для "Маяка"
15.11.17
Стартував чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу 2018 року
15.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
15.11.17
Юнаки гадяцького "Псла" кращі в області
14.11.17
"Рокита" виграє Суперкубок області по футболу
14.11.17
Завдяки дублю Галагана Мідянівка виграє Суперкубок
14.11.17
"Маяк" одягає чемпіонські медалі
13.11.17
ФК "Машівка" - чемпіон Машівського району по футболу 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
07.11.17
"Дрижина" знову стає чемпіоном Кобеляцького району по футболу
07.11.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Вікторія" (Первозванівка) 2:2
07.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 1-5 листопада
07.11.17
Зіграно останні матчі чемпіонату Глобинського району по футболу 2017 року
07.11.17
Нічия у першому матчі
06.11.17
ФК "Вікторія" переміг "Семенівку"
06.11.17
"Великі Кринки" уже із бронзою, а володар золота визначиться 11 листопада
06.11.17
Фінішував чемпіонат Полтавської області по футболу у вищій лізі 2017 року
06.11.17
"Олімпія" вдруге поспіль виграла чемпіонат Полтавщини по футболу
06.11.17
"Олімп" (Розсошенці) - чемпіон Полтавського району по футболу 2017 року
04.11.17
Кобеляцьке дербі: багато боротьби, але мало голів
02.11.17
5:0 на користь ... арбітра
02.11.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 31 жовтня, 1 та 2 листопада
02.11.17
Чемпіон вищої ліги визначеться 4 листопада
01.11.17
"Чайка" - чемпіон, а ФК "Сазонівка" - володар Суперкубку
01.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 28 та 29 жовтня
31.10.17
Ліга Чемпіонів району, ІІ тур
31.10.17
"Антон" - чемпіон Горішніх Плавнів по футболу 2017 року
30.10.17
Поступилися чемпіону
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Полтавський район

Чемпіонат Полтавського району по футболу 2017
12.06.17, 11:32
Перший етап
І тур. 10.06.2017-11.06.2017
«Гренада» (Микільське)-«Промінь» (Ковалівка) 3:0
«Вікторія» (Головач)-«Дружба» (Мачухи) 2:3
«Атлетик» (Мачухи)-«Нива» (Коломацьке) 1:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Штурм» (Макухівка) 1:2
«Динамо» (Божківське)-ФК «Супрунівка» 0:1
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Космос» (Тахтаулове) 0:2
«Біолог» (Гожули)-«Краяни» (Судіївка) 2:0
ФК «Терешки»-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:2
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 0:7
«Сокіл» (Степне) - пропуск
ІІ тур. 17.06.2017-18.06.2017
«Краяни» (Судіївка)-«Сокіл» (Степне) 3:3
«Нива» (Коломацьке)-«Олімп» (Розсошенці) 2:4
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 6:1
ФК «Супрунівка»-«Вікторія» (Головач) 7:1
«Дружба» (Мачухи)-«Гренада» (Микільське) 0:1
«Біолог» (Гожули)-«Атлетик» (Мачухи) 4:2
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Штурм» (Макухівка) 6:3
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 6:1
«Космос» (Тахтаулове)-ФК «Терешки» 0:1
«Промінь» (Ковалівка) - пропуск
 ІІІ тур. 21.06.2017
«Сокіл» (Степне)-«Атлетик» (Мачухи) 1:0
«Вікторія» (Головач)-«Промінь» (Ковалівка) 1:7
«Дружба» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 2:1
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 2:0
ФК «Супрунівка»-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Космос» (Тахтаулове) 7:2
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Гренада» (Микільське) 0:3
ФК «Терешки»-«Біолог» (Гожули) 2:0
«Динамо» (Божківське)-«Нива» (Коломацьке) 2:4
«Штурм» (Макухівка) - пропуск
ІV тур. 24.06.2017-25.06.2017
«Сокіл» (Степне)-«Дружба» (Мачухи) 0:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:1
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Штурм» (Макухівка) 2:4
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Вікторія» (Головач) 3:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Промінь» (Ковалівка) 4:3
«Нива» (Коломацьке)-ФК «Терешки» 2:1
«Атлетик» (Мачухи)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:3
«Краяни» (Судіївка)-ФК «Супрунівка» 2:1 
«Біолог» (Гожули)-«Динамо» (Божківське) 2:1
«Гренада» (Микільське) - пропуск
V тур. 28.06.2017
«Біолог» (Гожули)-«Сокіл» (Степне) 4:7
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 4:0
«Нива» (Коломацьке)-«Дружба» (Мачухи) 1:3
«Атлетик» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 1:4
ФК «Терешки»-«Олімп» (Розсошенці) 1:2
«Вікторія» (Головач)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:8
ФК «Супрунівка»-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:0
«Динамо» (Божківське)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 1:2
«Гренада» (Микільське)-«Штурм» (Макухівка) 5:1
«Космос» (Тахтаулове) - пропуск
VІ тур. 02.07.2017-03.07.2017
«Сокіл» (Степне)-«Космос» (Тахтаулове) 4:2
«Промінь» (Ковалівка)-«Краяни» (Судіївка) 3:5
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Нива» (Коломацьке) 3:3
«Вікторія» (Головач)-«Олімп» (Розсошенці) 1:7
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Біолог» (Гожули) 2:0
«Штурм» (Макухівка)-«Дружба» (Мачухи) 0:1
«Динамо» (Божківське)-«Атлетик» (Мачухи) 1:2
«Гренада» (Микільське)-ФК «Супрунівка» 2:1
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-ФК «Терешки» 2:0
«ДЮСШ» (Розсошенці) - пропуск
VІІ тур. 08.07.2017-09.07.2017
«Штурм» (Макухівка)-«Промінь» (Ковалівка) 2:4
«Дружба» (Мачухи)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:2
ФК «Супрунівка»-«Атлетик» (Мачухи) 5:0
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Біолог» (Гожули) 5:2 
«Сокіл» (Степне)-«Динамо» (Божківське) 4:0
«Гренада» (Микільське)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 4:1
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 3:5
«Краяни» (Судіївка)-«Вікторія» (Головач) 0:2
«Космос» (Тахтаулове)-«Нива» (Коломацьке) 2:1 
ФК «Терешки» - пропуск
VІІІ тур. 11.07.2017-13.07.2017
«Олімп» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 2:4
«Краяни» (Судіївка)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:3
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Сокіл» (Степне) 3:1
ФК «Супрунівка»-«Дружба» (Мачухи) 7:1
«Атлетик» (Мачухи)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 1:2
ФК «Терешки»-«Вікторія» (Головач) 5:0 
«Нива» (Коломацьке)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:0
«Космос» (Тахтаулове)-«Гренада» (Микільське) 1:2
«Штурм» (Макухівка)-«Динамо» (Божківське) 1:2
«Біолог» (Гожули) - пропуск
ІХ тур. 15.07.2017-16.07.2107
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Гренада» (Микільське) 1:1
«Вікторія» (Головач)-«Штурм» (Макухівка) 3:1
«Сокіл» (Степне)-«Нива» (Коломацьке) 2:0
ФК «Терешки»-ФК «Супрунівка» 2:1
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Краяни» (Судіївка) 2:1
«Динамо» (Божківське)-«Космос» (Тахтаулове) 4:2
«Дружба» (Мачухи)-«Атлетик» (Мачухи) 2:1
«Промінь» (Ковалівка)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 3:1
«Біолог» (Гожули)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:4
«Олімп» (Розсошенці) - пропуск
Х тур. 18.07.2017-20.07.2017
«Олімп» (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 4:1
«Гренада» (Микільське)-«Атлетик» (Мачухи) 2:0
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Сокіл» (Степне) 0:10
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Промінь» (Ковалівка) 0:2
ФК «Терешки»-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 2:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Біолог» (Гожули) 0:2.
«Дружба» (Мачухи)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:3
«Нива» (Коломацьке)-«Вікторія» (Головач) 9:1
«Краяни» (Судіївка)-«Штурм» (Макухівка) 3:0.
 ФК «Супрунівка» - пропуск
ХІ тур. 22.07.17-23.07.2017
«ДЮСШ» (Розсошенці)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:2
«Вікторія» (Головач)-«Динамо» (Божківське) 0:0
«Промінь» (Ковалівка)-«Дружба» (Мачухи) 4:1 
«Атлетик» (Мачухи)-«Космос» (Тахтаулове) 1:4
«Нива» (Коломацьке)-ФК «Супрунівка» 5:2
«Сокіл» (Степне)-«Штурм» (Макухівка) 5:0
«Біолог» (Гожули)-«Олімп» (Розсошенці) 4:0
«Гренада» (Микільське)-ФК «Терешки» 2:2
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Краяни» (Судіївка) 3:0 технічна перемога
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) - пропуск
ХІІ тур. 29.07.2017-30.07.2017
ФК «Супрунівка»-«Сокіл» (Степне) 1:5 
«Промінь» (Ковалівка)-ФК «Терешки» 1:1 
«Штурм» (Макухівка)-«Нива» (Коломацьке) 1:8 
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Біолог» (Гожули) 1:6
«Дружба» (Мачухи)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:0 технічна перемога
«Динамо» (Божківське)-«Гренада» (Микільське) 1:2
«Космос» (Тахтаулове)-«Вікторія» (Головач) 2:2 
«Краяни» (Судіївка)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:4 
«Олімп» (Розсошенці)-«Ворскла-Кротенки» (Сем`янівка) 0:0
«Атлетик» (Мачухи) - пропуск
ХІІІ тур. 05.08.2017-06.08.2017
«Біолог» (Гожули)-«Гренада» (Микільське) 3:2
«Штурм» (Макухівка)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 0:0
«Промінь» (Ковалівка)-«Динамо» (Божківське) 6:1
«Вікторія» ( Головач)-«Сокіл» (Степне) 2:6
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Космос» (Тахтаулове) 4:1
«Олімп» (Розсошенці)-ФК «Супрунівка» 9:1
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:2
«Нива» (Коломацьке)-«Краяни» (Судіївка) 3:6
«Атлетик» (Мачухи)-ФК «Терешки» 1:2
«Дружба» (Мачухи) - пропуск
ХІV тур. 12.08.2017-13.08.2017
«Сокіл» (Степне)-«Промінь» (Ковалівка) 5:0
ФК «Супрунівка»-«Штурм» (с. Макухівка) 2:3
«Атлетик» (Мачухи)-ПП ім. «Калашника» (с. Калашники) 0:1
«Краяни» (Судіївка)-«Олімп» (Розсошенці) 3:4
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Космос» (Тахтаулове) 3:0
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 0:3
ФК «Терешки»-«Дружба» (Мачухи) 0:1
«Гренада» (Микільське)-«Нива» (Коломацьке) 3:1
«Вікторія» (Головач)-«Біолог» (Гожули) 2:9
«Динамо» (Божківське) - пропуск
ХV тур. 19.08.2017-20.08.2017
«Промінь» (Ковалівка)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 2:6
ФК «Терешки»-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 3:7
«Атлетик» (Мачухи)-«Вікторія» (Головач) 5:0
«Біолог» (Гожули)-«Штурм» (Макухівка) 3:0 технічна перемога
ПП ім. «Калашника» (Калашники) – «Олімп» (Розсошенці) 3:3
«Гренада» (Микільське)-«Сокіл» (Степне) 3:2
«Динамо» (Божківське)-«Дружба» (Мачухи) 0:3 технічна перемога
«ДЮСШ» (Розсошенці)-ФК «Супрунівка» 3:0 технічна перемога
«Космос» (Тахтаулове)-«Краяни» (Судіївка) 1:4
«Нива» (Коломацьке) - пропуск
ХVІ тур. 26.08.2017-27.08.2017
«Промінь» (Ковалівка)-«Біолог» (Гожули) 3:6
«Вікторія» (Головач)-«Гренада» (Микільське) 2:3
«Олімп» (Розсошенці)-«Атлетик» (Мачухи) 5:3
«Динамо» (Божківське)-ФК «Терешки» 2:3
«Штурм» (Макухівка)-«Космос» (Тахтаулове) 1:1
«Сокіл» (Степне)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 2:4
«Дружба» (Мачухи)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:2
«Нива» (Коломацьке)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:1
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-ФК «Супрунівка» 2:1
«Краяни» (Судіївка) - пропуск
ХVІІ тур. 02.09.2017-03.09.2017
«Атлетик» (Мачухи)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 2:0
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Динамо» (Божківське) 0:2
ФК «Супрунівка»-«Біолог» (Гожули) 1:3
«Сокіл» (Степне)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 5:0
«Краяни» (Судіївка)-ФК «Терешки» 6:1
«Промінь» (Ковалівка)-«Нива» (Коломацьке) 3:3
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Штурм» (Макухівка) 8:3
«Олімп» (Розсошенці)-«Гренада» (Микільське) 4:3
«Дружба» (Мачухи)-«Космос» (Тахтаулове) 2:1
«Вікторія» (Головач) - пропуск
ХVІІІ тур. 09.09.2017-10.09.2017
«Промінь» (Ковалівка)-«Атлетик» (Мачухи) 5:0
«Гренада» (Микільське)-«Краяни» (Судіївка) 0:2
«Динамо» (Божківське)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 0:6
«Космос» (Тахтаулове)-ФК «Супрунівка» 4:1
«Сокіл» (Степне)-«Олімп» (Розсошенці) 1:1
«Вікторія» (Головач)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:3
«Штурм» (Макухівка)-ФК «Терешки» 2:2
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Нива» (Коломацьке) 0:2
«Дружба» (Мачухи)-«Біолог» (Гожули) 2:1
ПП ім. «Калашника» (Калашники) - пропуск
ХІХ тур 16.09.2017-17.09.2017
ФК «Терешки»-«Сокіл» (Степне) 2:4
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Вікторія» (Головач) 10:2
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Гренада» (Микільське) 2:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 7:0
«Нива» (Коломацьке)-«Біолог» (Гожули) 4:1
«Штурм» (Макухівка)-«Атлетик» (Мачухи) 3:2
«Краяни» (Судіївка)-«Динамо» (Божківське) 3:1
«Космос» (Тахтаулове)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:0
ФК «Супрунівка»-«Промінь» (Ковалівка) 1:2
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) - пропуск

     Згідно Регламенту змагань команди «Атлетик» (Мачухи), «Динамо» (Божківське) і «Вікторія» (Головач) припиняють участь у змаганнях. На другому етапі шістнадцять команд буде розподілено на дві ліги - першу (1-8 місця) та другу (9-16 місця). Команди першої ліги в одноколовому турнірі за принципом «кожен із кожним» (з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі) поведуть боротьбу за нагороди. Аналогічно, в одноколовому турнірі за принципом «кожен із кожним» (з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі) зіграють і команди другої ліги.

Другий етап
Перша ліга
І тур. 23.09.2017-24.07.2017
«Сокіл» (Степне)-«Біолог» (Гожули) 1:1
«Гренада» (Микільське)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 2:5
«Промінь» (Ковалівка)-«ДЮСШ» ( Розсошенці) 0:7
«Дружба» (Мачухи)-«Олімп» (Розсошенці) 2:6
ІІ тур. 30.09.2017-01.10.2017
«Дружба» (Мачухи)-«Сокіл» (Степне) 1:2
«Гренада» (Микільське)-«Біолог» (Гожули) 0:1
«Олімп» (Розсошенці)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 2:0
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Промінь» (Ковалівка) 2:1
ІІІ тур. 07.10.2017-08.10.2017
«Сокіл» (Степне)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 5:2
«Біолог» (Гожули)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:3
«Гренада» (Микільське)-«Дружба» (Мачухи) 2:2
«Промінь» (Ковалівка)-«Олімп» (Розсошенці) 2:5
ІV тур. 14.10.2017-15.10.2017
«Гренада» (Микільське)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:2
«Олімп» (Розсошенці)-«Сокіл» (Степне) 2:0
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Дружба» (Мачухи) 7:0
«Біолог» (Гожули)-«Промінь» (Ковалівка) 2:0
V тур. 22.10.2017 
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 2:1
«Гренада» (Микільське)-«Олімп» (Розсошенці) 2:6
«Промінь» (Ковалівка)-«Сокіл» (Степне) 4:4
«Біолог» (Гожули)-«Дружба» (Мачухи) 4:4
VІ тур. 28.10.2017-29.10.2017
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Олімп» (Розсошенці) 1:0
« ДЮСШ» (Розсошенці)-«Біолог» (Гожули) 4:5
«Сокіл» (Степне)-«Гренада» (Микільське) 3:1
«Дружба» (Мачухи)-«Промінь» (Ковалівка) 0:2
VII тур. 04.11.2017-05.11.2017
«Олімп» (Розсошенці)-«Біолог» (Гожули) 8:4
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Сокіл» (Степне) 4:3
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 2:1
«Промінь» (Ковалівка)-«Гренада» (Микільське) 4:0

Підсумкове турнірне становище команд
М Команда І В Н П Р-М О
1 «Олімп» (Розсошенці) 14 10 1 3 51-27 31
2 «ДЮСШ» (Розсошенці) 14 9 0 5 38-25 27
3 «Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 14 8 2 4 38-27 26
4 «Сокіл» (Степне) 14 6 3 5 39-27 21
5 «Біолог» (Гожули) 14 6 3 5 40-43 21
6 «Промінь» (Ковалівка) 14 4 1 9 26-47 13
7 «Гренада» (Микільське) 14 3 2 9 22-35 11
8 «Дружба» (Мачухи) 14 3 2 9 18-41 11

Кращий бомбардир: Передерій Олександр - 27 («Олімп», Розсошенці).

Друга ліга 
І тур. 23.09.2017-24.07.2017
ФК «Терешки»-«Космос» (Тахтаулове) 1:0
ФК «Супрунівка»-«Нива» (Коломацьке) 2:0
«Краяни» (Судіївка)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 1:3
«Штурм» (Макухівка)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 3:1
ІІ тур. 30.09.2017-01.10.2017
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-ФК «Терешки» 4:0
«Краяни» (Судіївка)-«Нива» (Коломацьке) 6:0
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Космос» (Тахтаулове) 2:0
«Штурм» (Макухівка)-ФК «Супрунівка» 4:2
ІІІ тур. 07.10.2017-08.10.2017
«Нива» (Коломацьке)-«Космос» (Тахтаулове) 4:0
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:3
ФК «Терешки»-«Штурм» (Макухівка) 2:2
ФК «Супрунівка»-«Краяни» (Судіївка) 0:1
ІV тур. 14.10.2017-15.10.2017
«Нива» (Коломацьке)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 2:5
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Штурм» (Макухівка) 1:1
 ФК «Супрунівка»-ФК «Терешки» 1:3
«Краяни» (Судіївка)-«Космос» (Тахтаулове) 7:0
V тур. 21.10.2017-22.10.2017
ФК «Супрунівка»-«Космос» (Тахтаулове) 3:0 технічна перемога
«Нива» (Коломацьке)-«Штурм» (Макухівка) 2:0
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Краяни» (Судіївка) 3:1
ФК «Терешки»-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 2:1
VІ тур. 28.10.2017-29.10.2017
ФК «Терешки»-«Нива» (Коломацьке) 4:2
«Штурм» (Макухівка)-«Краяни» (Судіївка) 5:2
«Космос» (Тахтаулове)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:3
 ПП ім. «Калашника» (Калашники)-ФК «Супрунівка» 1:1
VII тур. 05.11.2017
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Нива» (Коломацьке) 3:4
ФК «Терешки»-«Краяни» (Судіївка) 1:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Штурм» (Макухівка) 3:3
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-ФК «Супрунівка» 2:2

Категорія: Полтавський район | Додав: Виталий83
Переглядів: 189 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz