Вторник, 25.07.17, 23:31
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
25.07.17
"Колос" стає четвертим
25.07.17
"Дрижина" - лідер після першого кола
24.07.17
Кубок області розпочнеться 5 серпня
24.07.17
Три очки для лідерів
24.07.17
Визначилися півфіналісти цьогорічного кубку Ліги
24.07.17
"Погарщина" відбирає очки в лідера
24.07.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 21 та 22 липня
24.07.17
"Відродження" лідирує після першої половини змагань
23.07.17
Вольова перемога лубенців
23.07.17
Результат гри розгляне КДК
23.07.17
Нічия у поєдинку лідерів
23.07.17
Вісім з восьми
21.07.17
"Аргус" і "Левада" зіграли в нульову нічию
21.07.17
Чемпіонат Кременчука по футболу. ІХ тур
20.07.17
"Атлетик" зі скандалами і вилученням переграв "Подол"
20.07.17
Данільченка дискваліфікували на рік
20.07.17
Десять м'ячів від Остапця та Роми
20.07.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 18, 19 та 20 липня
19.07.17
"Вікторія" крокує далі
19.07.17
"Кубок Дніпра". Результати шостого туру
19.07.17
Чотирнадцять голів від "Брукліна"
19.07.17
Важкі перемоги лідерів
18.07.17
Легка перемога
18.07.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 15 липня
17.07.17
"Олімпія" збільшує відрив
17.07.17
Жеребкування чвертьфіналів кубку Ліги
17.07.17
"Темп" знову знущається над "Сенчою"
17.07.17
"Говтва" не зуміла обіграти "Арсенал"
17.07.17
Минулорічний володар кубку Ліги вибуває з турніру
17.07.17
Гідно поступилися чемпіону
17.07.17
Прогнозовані результати
17.07.17
Нічия у грі лідерів
17.07.17
Знову програш чемпіона
17.07.17
Сьома поспіль перемога "Чайки"
17.07.17
"ДЮСШ" останній учасник фінального етапу
16.07.17
Час перенесених матчів
16.07.17
"Маяк" виграє перше коло
16.07.17
Скандал у грі "Еліти" та "України"
16.07.17
Чемпіонат і кубок Кременчука по футболу. Результати 11-13 липня
16.07.17
"Finita la komedia" або чорний день глобинського футболу
14.07.17
Кубок Карлівського району по футболу. Результати чвертьфінальної стадії
14.07.17
Зіграно четвертий тур чемпіонату Полтави по футболу
14.07.17
"Гренада" виходить в одноосібні лідери
13.07.17
"Зоря-Ворскла" без труднощів розгромила "Динамо"
13.07.17
"Атака-Автотранс" вигризла перемогу у матчі з "Сан Сіті"
13.07.17
15 липня стртує кубок Ліги Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Полтавський район

Чемпіонат Полтавського району по футболу 2017
12.06.17, 11:32
І тур. 10.06.2017-11.06.2017
«Гренада» (Микільське)-«Промінь» (Ковалівка) 3:0
«Вікторія» (Головач)-«Дружба» (Мачухи) 2:3
«Атлетик» (Мачухи)-«Нива» (Коломацьке) 1:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Штурм» (Макухівка) 1:2
«Динамо» (Божківське)-ФК «Супрунівка» 0:1
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Космос» (Тахтаулове) 0:2
«Біолог» (Гожули)-«Краяни» (Судіївка) 2:0
ФК «Терешки»-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:2
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 0:7
«Сокіл» (Степне) - пропуск
ІІ тур. 17.06.2017-18.06.2017
«Краяни» (Судіївка)-«Сокіл» (Степне) 3:3
«Нива» (Коломацьке)-«Олімп» (Розсошенці) 2:4
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 6:1
ФК «Супрунівка»-«Вікторія» (Головач) 7:1
«Дружба» (Мачухи)-«Гренада» (Микільське) 0:1
«Біолог» (Гожули)-«Атлетик» (Мачухи) 4:2
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Штурм» (Макухівка) 6:3
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 6:1
«Космос» (Тахтаулове)-ФК «Терешки» 0:1
«Промінь» (Ковалівка) - пропуск
 ІІІ тур. 21.06.2017
«Сокіл» (Степне)-«Атлетик» (Мачухи) 1:0
«Вікторія» (Головач)-«Промінь» (Ковалівка) 1:7
«Дружба» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 2:1
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 2:0
ФК «Супрунівка»-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Космос» (Тахтаулове) 7:2
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Гренада» (Микільське) 0:3
ФК «Терешки»-«Біолог» (Гожули) 2:0
«Динамо» (Божківське)-«Нива» (Коломацьке) 2:4
«Штурм» (Макухівка) - пропуск
ІV тур. 24.06.2017-25.06.2017
«Сокіл» (Степне)-«Дружба» (Мачухи) 0:1
«Олімп» (Розсошенці)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:1
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Штурм» (Макухівка) 2:4
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Вікторія» (Головач) 3:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Промінь» (Ковалівка) 4:3
«Нива» (Коломацьке)-ФК «Терешки» 2:1
«Атлетик» (Мачухи)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:3
«Краяни» (Судіївка)-ФК «Супрунівка» 2:1 
«Біолог» (Гожули)-«Динамо» (Божківське) 2:1
«Гренада» (Микільське) - пропуск
V тур. 28.06.2017
«Біолог» (Гожули)-«Сокіл» (Степне) 4:7
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 4:0
«Нива» (Коломацьке)-«Дружба» (Мачухи) 1:3
«Атлетик» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 1:4
ФК «Терешки»-«Олімп» (Розсошенці) 1:2
«Вікторія» (Головач)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:8
ФК «Супрунівка»-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:0
«Динамо» (Божківське)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 1:2
«Гренада» (Микільське)-«Штурм» (Макухівка) 5:1
«Космос» (Тахтаулове) - пропуск
VІ тур. 02.07.2017-03.07.2017
«Сокіл» (Степне)-«Космос» (Тахтаулове) 4:2
«Промінь» (Ковалівка)-«Краяни» (Судіївка) 3:5
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Нива» (Коломацьке) 3:3
«Вікторія» (Головач)-«Олімп» (Розсошенці) 1:7
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Біолог» (Гожули) 2:0
«Штурм» (Макухівка)-«Дружба» (Мачухи) 0:1
«Динамо» (Божківське)-«Атлетик» (Мачухи) 1:2
«Гренада» (Микільське)-ФК «Супрунівка» 2:1
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-ФК «Терешки» 2:0
«ДЮСШ» (Розсошенці) - пропуск
VІІ тур. 08.07.2017-09.07.2017
«Штурм» (Макухівка)-«Промінь» (Ковалівка) 2:4
«Дружба» (Мачухи)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:2
ФК «Супрунівка»-«Атлетик» (Мачухи) 5:0
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Біолог» (Гожули) 5:2 
«Сокіл» (Степне)-«Динамо» (Божківське) 4:0
«Гренада» (Микільське)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 4:1
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 3:5
«Краяни» (Судіївка)-«Вікторія» (Головач) 0:2
«Космос» (Тахтаулове)-«Нива» (Коломацьке) 2:1 
ФК «Терешки» - пропуск
VІІІ тур. 11.07.2017-13.07.2017
«Олімп» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 2:4
«Краяни» (Судіївка)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 0:3
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Сокіл» (Степне) 3:1
ФК «Супрунівка»-«Дружба» (Мачухи) 7:1
«Атлетик» (Мачухи)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 1:2
ФК «Терешки»-«Вікторія» (Головач) 5:0 
«Нива» (Коломацьке)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:0
«Космос» (Тахтаулове)-«Гренада» (Микільське) 1:2
«Штурм» (Макухівка)-«Динамо» (Божківське) 1:2
«Біолог» (Гожули) - пропуск
ІХ тур. 15.07.2017-16.07.2107
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Гренада» (Микільське) 1:1
«Вікторія» (Головач)-«Штурм» (Макухівка) 3:1
«Сокіл» (Степне)-«Нива» (Коломацьке) 2:0
ФК «Терешки»-ФК «Супрунівка» 2:1
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Краяни» (Судіївка) 2:1
«Динамо» (Божківське)-«Космос» (Тахтаулове) 4:2
«Дружба» (Мачухи)-«Атлетик» (Мачухи) 2:1
«Промінь» (Ковалівка)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 3:1
«Біолог» (Гожули)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 0:4
«Олімп» (Розсошенці) - пропуск
Х тур. 18.07.2017-20.07.2017
«Олімп» (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 4:1
«Гренада» (Микільське)-«Атлетик» (Мачухи) 2:0
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)-«Сокіл» (Степне) 0:10
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Промінь» (Ковалівка) 0:2
ФК «Терешки»-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 2:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Біолог» (Гожули) 0:2.
«Дружба» (Мачухи)-«ДЮСШ» (Розсошенці) 1:3
«Нива» (Коломацьке)-«Вікторія» (Головач) 9:1
«Краяни» (Судіївка)-«Штурм» (Макухівка) 3:0.
 ФК «Супрунівка» - пропуск
ХІ тур. 22.07.17-23.07.2017
«ДЮСШ» (Розсошенці)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:2
«Вікторія» (Головач)-«Динамо» (Божківське) 0:0
«Промінь» (Ковалівка)-«Дружба» (Мачухи) 4:1 
«Атлетик» (Мачухи)-«Космос» (Тахтаулове) 1:4
«Нива» (Коломацьке)-ФК «Супрунівка» 5:2
«Сокіл» (Степне)-«Штурм» (Макухівка) 5:0
«Біолог» (Гожули)-«Олімп» (Розсошенці) 4:0
«Гренада» (Микільське)-ФК «Терешки» 2:2
«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)-«Краяни» (Судіївка) 1:3
«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка)- пропуск
Категорія: Полтавський район | Додав: Виталий83
Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

ФК "Кобеляки"...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0

Спортивна Україна: "Вік...

00:28:13
2 0 0.0

"Кокет"-"...

2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz