Група «А»
І тур. 04.11.2017
«Фортуна» (Шамраївка)-«Лотос» (Білоконі) 19:3
«Юність» (Лиман-1)-«Арсенал» (Лиман-1) 13:6
«Спарта» (Решетилівка)-«Ветерани АТО» (Решетилівка) 16:2
ФК «Решетилівка»-«Держслужбовець» (Решетилівка) 3:1
«Луч» (Федіївка)-«Олімпія» (Покровське) 2:11
ІІ тур. 12.11.2017
«Арсенал» (Лиман-1)-«Фортуна» (Шамраївка) 2:4
«Держслужбовець» (Решетилівка)-«Юність» (Лиман-1) 4:0
«Луч» (Федіївка)-«Ветерани АТО» (Решетилівка) 9:2
«Олімпія» (Покровське)-«Лотос» (Білоконі) 24:5
«Спарта» (Решетилівка)-ФК «Решетилівка» 3:3
ІІІ тур. 18.11.2017
«Держслужбовець» (Решетилівка)-«Фортуна» (Шамраївка) 2:2
ФК «Решетилівка»-«Ветерани АТО» (Решетилівка) 21:1
«Арсенал» (Лиман-1)-«Олімпія» (Покровське) 4:3
«Спарта» (Решетилівка)-«Юність» (Лиман-1) 13:4
«Лотос» (Білоконі)-«Луч» (Федіївка) 6:8
ІV тур. 26.11.2017
«Спарта» (Решетилівка)-«Фортуна» (Шамраївка) 6:5
«Лотос» (Білоконі)-«Ветерани АТО» (Решетилівка) 6:4
«Юність» (Лиман-1)-ФК «Решетилівка» 2:15
«Олімпія» (Покровське)-«Держслужбовець» (Решетилівка) 6:3
«Арсенал» (Лиман-1)-«Луч» (Федіївка) 0:10 технічна перемога
Група «Б»
І тур. 05.11.207
«Говтва» (Решетилівка)-«Спортінг» (Покровське) 16:1
«Легіон» (Мушти)-«Енергія» (Покровське) 4:4
ФК «Піщане»-ФК «Колотії» 13:3
«Гімназія» (Решетилівка)-«Старт» (Лиман-2) 4:7
«Олімпік» (Михнівка)-«Полузір’я» (Плоске) 10:5
ІІ тур. 11.11.2017
«Говтва» (Решетилівка)-«Енергія» (Покровське) 7:2
ФК «Піщане»-«Спортінг» (Покровське) 7:4
«Старт» (Лиман-2)-ФК «Колотії» 11:0
«Полузір’я» (Плоске)-«Гімназія» (Решетилівка) 4:2
«Легіон» (Мушти)-«Олімпік» (Михнівка) 5:4
ІІІ тур. 19.11.2017
ФК «Говтва»-«Олімпік» (Михнівка) 9:4
ФК «Піщане»-«Старт» (Лиман-2) 2:1
«Гімназія» (Решетилівка)-«Легіон» (Мушти) 8:5
«Полузір’я» (Плоске)-ФК «Колотії» 15:2
«Енергія» (Покровське)-«Спортінг» (Покровське) 9:4
ІV тур. 25.11.2017
«Спортінг» (Покровське)-«Старт» (Лиман-2) 5:5
«Гімназія» (Решетилівка)-«Говтва» (Решетилівка) 2:9
«Олімпік» (Михнівка)-«Енергія» (Покровське) 8:8
«Легіон» (Мушти)-ФК «Колотії» 6:0
ФК «Піщане»-«Полузір’я» (Плоске) 10:2
|