07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2017 » Октябрь » 25 » "Атака-Автотранс" пропустила чотири голи від "Аргуса", але виграла
16:08
"Атака-Автотранс" пропустила чотири голи від "Аргуса", але виграла
Чемпіонат Полтави по футболу. ХІХ тур.
«Атака-Автотранс»-«Аргус» 5:4 (3:1).
Голи: Швидкий (12, 35), Прядко (34) Щекальов (61), Радченко (73) - Топтун (9), Тесленко (66), Бен Брахім (74, 78).
     Команда Валентина Горбаньова перемогла у гольовій перестрілці.
     24 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч дев’ятнадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між «Атакою-Автотранс» та «Аргусом». У цьому матчі був очевидний фаворит - «Атака-Автотранс». Команда Валентина Горбаньова не зважаючи на пропущений го, швидко вирвалася вперед. Проте аргусівці зуміли наблизитися др суперників на відстань одного голу і змусив номінальних господарів добряче понервувати.
      На старті поєдинку склалося враження, що «Атака-Автотранс» недооцінює свого суперника. Принаймні «Аргусу» дозволяли підходити до воріт суперника і пробивати. Захисники проспали епізод коли на 9-й хвилині Євген Топтун під час подачі кутового зліва, прибіг на ближню штангу і ефектно переправив м’яч у ворота - 0:1.
      Вже за дві хвилини Швидкий відновив паритет. Футболіст «Атаки-Автотранс» отримав передачу поблизу правого краю штрафного майданчика так само ефектним ударом відправив м’яч у ближній кут - 1:1.
     На 34-й хвилині капітан «Атаки-Автотранс» Михайло Прядко відгукнувся на фланговий простріл від партнера і в дотик переправив м’яч у ворота, залишивши захисників спостерігати за голом - 2:1.
     На 35-й хвилині дубль на свій рахунок записав Швидкий. Футболіст скористався помилкою захисників, а також тим, що воротар «Аргуса» Владислав Саєнко вийшов далеко з воріт і перекинув голкіпера. У Андрія Сидоренка виникли сумніви чи зараховувати цей гол, але після наради з лайнсменом суддя вказав на центр - 3:1.
      У другому таймі гольова історія продовжилася. На 61-й хвилині Щекальов прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника, розвернувся і класно пробив - 4:1. Це вже погром.
      Проте раптом увімкнувся «Аргус». На 66-й хвилині Тесленко вийшов сам-на-сам з Цокуром, невимушено обіграв Семена і покотив м’яч у порожні ворота - 4:2.
     «Атака-Автотранс» відповіла своїм голом на 73-й хвилині. Радченка прорвався в контратаку на правому фланзі і вколотив м’яч під поперечину воріт Саєнка - 5:2.
     Втім вже на наступній хвилині «Атака-Автотранс» привезла собі гол. Захисники втратили м’яч біля своїх воріт і Бен Брахім скоротив відставання - 5:3.
     На цьому голи «Аргуса» не закінчилися. Бен Брахім не вгамувався, і через дві хвилини знову скористався помилкою захисників і відродив інтригу - 5:4.
     Кінцівку матчу команди провели в обопільних атаках, проте більше не забивали. У підсумку маємо бойову перемогу «Атаки-Автотранс».

Категорія: Полтава | Переглядів: 538 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0