07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2017 » Июнь » 29 » "Атлетик" і "Аргус" не виявили переможця у матчі-відкритті
14:07
"Атлетик" і "Аргус" не виявили переможця у матчі-відкритті
Чемпіонат Полтави по футболу. ІІ тур.
«Атлетик»-«Аргус» 1:1 (0:1).
«Атлетик»: Рябуха, Коломієць, Ісай (Власенко, 46), Безсонов, Синьовид, Чеберко (Комісарчук, 45), Прилуков (Денисенко, 70), Шпигун (Шеремет, 60), Кувеньов (Мащенко, 63), Сорокотя, Балакший (Терешонок, 63). Головний тренер: Олександр Луценко.
«Аргус»: Саєнко (Щербак, 46), Куницький, Хмара, Горбань, Симоненко, Підлепич, Кузуб, Балабась (Курбала, 46), Шеремет, Тевіков (Леонов, 60), Ковтун (Сивокін, 53). Головний тренер: Олег Буйдін.
Голи: Безсонов (90) - Тевіков (25).
     Перший матч чемпіонату закінчився результативною нічиєю.
     27 червня на стадіоні «Динамо» стартував чемпіонат Полтави по футболу. Оскільки чемпіонат почався з запізненням, то на вболівальників чекали матчі одразу другого туру, а ігри першого перенесли на різні дати, відкривати першість випало «Атлетику» і «Аргусу».
     Команда «Атлетик» добре відома полтавським вболівальникам за виступами у попередніх сезонах, проте нинішній «Атлетик» - не той що раніше. Цю команду завжди асоціювали з Євгеном Сіукаєвим, який є і президентом атлетів, і був граючим тренером. Зараз Євген за кордоном і не може перебувати разом з командою. «Атлетик» суттєво оновив склад і зараз має серйозні амбіції.
     «Аргус» - команда яку вже знають за виступами у першій лізі чемпіонату Полтавської області. Щоправда представники команди наполягають, що в чемпіонаті області виступає «Аргус» зі Степного, а в чемпіонаті міста просто «Аргус». Хоча якщо придивитися до складу, то там дійсно більшість футболістів саме з Полтави.
     Після матчу-відкриття на вболівальників чекав поєдинок потенційних чемпіонів «Зорі-Ворскли» та «Атаки-Автотранс», але саме «Атлетик» і «Аргус» мали задати тон всьому чемпіонату.
     На старті зустрічі впевненіше виглядав саме «Атлетик». Хлопці у білому тримали м’яч і намагалися швидко забити. Кілька разів оборона «Аргуса» дарувала м’яч атлетам перед своїм штрафним майданчиком, проте ті не могли вийти на зручну ударну позицію і були змушені пробувати здалеку - все йшло повз ворота.
     Кара настигла «Атлетик» на 25-й хвилині. До цього футболісти «Аргуса» кілька разів, шукали щастя на стандартах, але знайшли його у звичайній атаці. Сергій Рябуха вибив м’яч, футболісти «атлетика» програли верхову боротьбу і дозволили «Аргусу» організувати швидку атаку». Богдан Балабась отримав передачу на лівому фланзі і подав на Вадима Тевікова. Той у свою чергу переправив м’яч у ворота і відкрив рахунок - 0:1. Оце так поворот.
     Після голу «Атлетик» побіг відігравтися. На 31-й хвилині міг забивати Шпигун. Станіслав отримав м’яч у штрафному майданчику суперника і пробив у ближній кут. Але воротар «Аргуса» Владислав Саєнко знаходився саме там і забрав м’яч. На тій же хвилині у штрафному майданчику «Аргуса» у боротьбі за м’яч впали захисник «Аргуса» Олексій Куницький та футболіст «Атлетика» Максим Безсонов. Асистент арбітра був поруч і підстав для пенальті не побачив.
     До перерви атлети були ближчими до голу, проте свої моменти реалізувати не змогли. Тож після першого тайму «Аргус» відпочивав у якості команди яка веде в рахунку. «Аргус» менше контролював м’яч, але його моменти були набагато небещпечнішими, тож можна сказати, що підсумок першого тайму закономірний.
     У другому таймі гру знову контролював «Атлетик», хоча найбільш гострий момент мали все-таки футболісти «Аргуса». На 63-й хвилині голкіпер атлетів Сергій Рябуха помилився дозволив супернику себе перекинути. На щастя для «Атлетика» м’яч пролетів вздовж лінії воріт.
     Зрештою «Атлетик» таки взяв своє. Спочатку на 81-й хвилині гравці в білому забили гол з офсайду. Максим Безсонов замкнув подачу Віталія Кувеньова. Але щойно атлети почали радіти зрівняному рахунку лайнсмен просигналізував про офсайд.
     На 90-й хвилині «Атлетик» таки зрівняв рахунок. Все почалося з кутового від «Аргуса». Захисники вибили м’яч і його підібрав Олександр Коломієць. Він пройшов з ним по чужій половині поля і виконав подачу до штрафного майданчика, яку замкнув все той же Максим Безсонов - 1:1.
     «Атлетик» зумів забити ще раз, але арбітр зустрічі Олексій Біліченко не зарахував гол після штрафного. Таким чином перший матч чемпіонату закінчується нічиєю.
     Після матчу тренери команд розійшлися у оцінках суддівства, але були солідарні в тому, що їх підопічним не вистачило зіграності для перемоги.

Категорія: Полтава | Переглядів: 429 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0