ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2014 » Март » 27 » "Авангард" відбирає очки у "Зорі-1"
18:21
"Авангард" відбирає очки у "Зорі-1"
     Команда із Попового, яка до цих вихідних займала останнє місце у першій лізі, у поточному турі ледь не обіграла лідера чемпіонату.Напевно, найменше несподіванок у цьому турі очікували від матчу «Зорі-1» та «Авангарда». Команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці: руденківська команда - перша, попівська - остання. Одні - без п’яти хвилин п’ятиразові чемпіони, інші потихеньку готуються до вильоту у другу лігу. Проте вже початок гри показав, що у цьому матчі можуть бути великі сюрпризи. По-перше, «Зоря-1» погано зібралася на гру і весь матч вимушена була проводити без замін. Окрім Станіслава Мокрого, до відсутності якого вже трохи призвичаїлись, не було ще Владислава Олійника, Михайла Булиша та Євгена Козаченка. Утім, і від такого напівосновного складу уболівальники, звісно ж, чекали лише перемоги. Проте, у «Авангарда» з цього приводу були свої міркування. Команда нарешті зібрала майже оптимальний склад: на полі були і обидва брати Шовкопляси, і Сергій Волоський. І навіть Сергій Роман на прізвисько Стьопа, який значну частину чемпіонату пропустив через травму, вирішив вийти на поле саме у грі з «Зорею-1». Щоправда, доки Стьопа перевдягався, його команда вже встигла повести в рахунку. Артур Шовкопляс фінтами обіграв Владислава Мокляка і сильно пробив повз Євгена Довгаля - 1:0.
     А як тільки Стьопа вийшов на поле, «Авангард» пропустив. Владислав Мокляк із лівої ноги потужно пробив по воротах, втрутився рикошет і м’яч опинився у дев’ятці воріт - 1:1. Ще за кілька хвилин команди знову обмінялися голами. Олександр Шовкопляс вивів уперед «Авангард», Владислав Мокляк відновив статус-кво - 2:2.
     Початок другого тайму був схожий на розділ із фантастичного оповідання. На полі творилося щось неймовірне. «Зоря-1» продовжувала контролювати м’яч і атакувати, натомість «Авангард» тікав у контратаки. І забивав голи. Спочатку Артур Шовкопляс прийняв м’яч перед штрафним майданчиком, прибрав на замахові захисника і точно пробив у кут воріт - 3:2! І це ще було не все! За хвилину Сергій Роман вискочив сам на сам із Довгалем. Замахнувся для удару і… толком не влучив по м’ячу. Та Женя вже зреагував на потужний замах і стрибнув у кут, а м’яч зрадницьки по центру закотився до воріт. Усміхнений Стьопа побіг приймати вітання партнерів - 4:2!!!
     У повітрі не просто запахло сенсацією, її запах був настільки потужним, що за лічені секунди розійшовся Новими Санжарами.
     - Я вдома допомагав, коли мені дзвонять і кажуть: лети бігом сюди, Попове у «Зорі» виграє!!! - розповідає гравець однієї з команд, яка продовжує у першій лізі боротьбу за чемпіонство. - Коли мені дзвонили, рахунок був 4:2!
     - Довго ти їхав! - сміючись, відповідають інші глядачі за сіткою. - Зараз уже 4:4!
     Звичайно, «Зоря» б не була «Зорею», якби не вміла виходити із, здавалося б, безнадійних ситуацій. За кілька хвилин Ігор Дігтяр та Сергій Сонник ліквідували відставання у рахунку - 4:4. А перед самим свистком про закінчення гри «Зоря-1» мала щонайменше три моменти для того, аби здобути вольову перемогу. Проте воротар «Авангарда» Володимир Скалозуб зіграв відмінно: відбив і потужний удар зі штрафного Владислава Мокляка, і два удари поспіль Сергія Сонника. Фінальний свисток зафіксував хоч і сенсаційну, але нічию. Після неї «Зоря-1» так само лишилася на першому місці, а от «Авангард» піднявся - із останнього місця на передостаннє.
     Завершувавсімнадцятий тур матч між лідерами другої ліги. Новосанжарська «Омега» перед грою випереджала великокобелячківський «Чкаловець» на одне очко і мала всі шанси хоча б на деякий час позбутися одного із прямих конкурентів. Потрібно було лише обіграти його в очній зустрічі. «Чкаловець», у свою чергу, в разі перемоги міг вибратись на першу сходинку. І бодай на тур очолити другу лігу.
     Перший тайм матчу видався напруженим, але не дуже цікавим для глядачів. Моментів було небагато, голів не було зовсім.
     - Нічого тут дивитись - пішов я додому! - резюмував наприкінці тайму один із глядачів. І зібрався було йти.
     - Так це ж матч за перше місце! - зупинив його другий.
     - Точно! Тоді треба дивитись! - вирішив уболівальник. І лишився.
     У другому таймі дійсно справа пішла веселіше. Спочатку лідер «Омеги» Євген Гусак із досить гострого кута з правої пробив воротаря суперника - 1:0. Утім, тут-таки новосанжарці провалилися в обороні і вже лідер «Чкаловця» Олександр Нечитайло все зробив у два дотики: одним прийняв, іншим забив - 1:1.
     У середині тайму «Омега» знову вийшла вперед. Євген Гусак тепер із лівої пробив руки воротаря і забив свій другий гол - 2:1. Новосанжарська команда мала кілька моментів, щоб розвинути успіх. Але натомість знову пропустила. Олександра Нечитайла знову не встерегли і він забив свій 54-й гол у сезоні - 2:2.
     Кінцівка матчу видалася найбільш цікавою. Спочатку «Омега» не реалізувала кілька стосвідсоткових моментів: удари Артема Гулька та Євгена Нестеренка відбив воротар «Чкаловця». А потім арбітр призначив 10-метровий удар у ворота «Омеги». Бити пішов Олександр Нечитайло і… не впорався з нервами. Після його удару м’яч на метр розминувся з правою стійкою. Центральна гра у другій лізі завершилася внічию - 2:2. І тепер інтрига закрутилася - далі нікуди. Після сімнадцятого туру четвірка лідерів другої ліги розташувалася наступним чином: 1. «Омега» - 40. 2. Чкаловець» - 39. 3. «Метеор» - 39. 4. «Чкалова» - 39. У наступному турі нас очікують такі матчі як «Чкалова»-«Юність»(субота, 29 березня, 13:00) та «Чкаловець»-«Метеор» (неділя, 30 березня).
     Пропонуємо вашій увазі результати решти матчів сімнадцятогого туру:
І ліга: «Динамо»-«Маяк» 3:3, «Ветеран»-«Темп» 7:5, «Ворона»-«Альянс» 13:3, «Колос»-«Зоря-3» 10:0.
ІІ ліга: «Юність»-«Аякс» 15:6, «Метеор»-«Чиста Криниця-2» 9:2, «Чкалова»-«Дружба» 14:0, «Лиман»-«Дніпро» 4:3, «Солод»-«Маяк-2» 5:2.

Турнірні таблиці чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу сезону 2013-2014 рр.

11. «Альянс» (Дубина)  17  2  1  14  50:102  7

Кращі бомбардири: Євген Писаренко («Колос») - 42, Артур Щудро («Маяк») - 32, Михайло Булиш («Зоря-1») - 26, Артем Співак («Альянс») - 28, Владислав Олійник («Зоря-1»), Михайло Білокінь («Темп») - по 25.

13. «Маяк-2» (Малий Кобелячок)  18  2  0  16  34:165  6

Кращі бомбардири: Олександр Нечитайло («Чкаловець») - 56  Юрій Нездойминога («Аякс») - 44, Євген Нестеренко («Омега») - 33, Геннадій Пеляк («Оріль») - 32.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 628 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0