Результати:
Вища ліга
ХІІ тур. 06.02.2016-07.02.2016
«Зоря-1» (Руденківка)-«Солод» (Нові Санжари) 2:1
«Чиста Криниця» (Драбинівка)-«Темп» (Суха Маячка) 1:5
«Ветеран» (Нові Санжари)-«Омега» (Нові Санжари) 8:1
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Колос» (Стовбина Долина) 7:1.
Друга ліга
ХІІ тур. 06.02.2016-07.02.2016
«Водограй» (Нові Санжари)-«Ворскла» (Нові Санжари) 5:3
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Сокіл-1» (Соколова Балка) 2:2
«Зоря-2» (Руденківка)-«Чиста Криниця-2» (Драбинівка) 2:1
«Чкалова» (Нові Санжари)-«Кернел» (Пологи) 1:6
«Оріль-1» (Нехвороща)-«Старс» (Старі Санжари) 7:6.
Третя ліга
ХІІ тур. 06.02.2016-07.02.2016
«Штурм» (Великі Солонці)-«Козубівське» (Козуби) 7:3
«Ворона» (Лелюхівка)-ФК «Полузір’я» 1:5
«Зоря-3» (Руденківка)-«Сокіл-2» (Соколова Балка) 5:3
«Оріль-2» (Нехвороща)-«Лідер» (Кустолово) 12:0
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Омега-2» (Нові Санжари) 5:2
«Дружба» (Нові Санжари)-«Сокіл-2» (Соколова Балка) 6:1.
Турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Темп» (Суха Маячка)
|
10 |
9 |
1 |
0 |
62-20 |
28 |
2 |
«Зоря-1» (Руденківка)
|
9 |
6 |
2 |
1 |
58-23 |
20 |
3 |
«Колос» (Стовбина Долина)
|
10 |
5 |
1 |
4 |
40-39 |
16 |
4 |
«Ветеран» (Нові Санжари)
|
10 |
5 |
2 |
3 |
49-27 |
17 |
5 |
«Маяк» (Малий Кобелячок)
|
9 |
3 |
4 |
2 |
32-30 |
13 |
6 |
«Чиста Криниця» (Драбинівка)
|
10 |
2 |
3 |
5 |
38-46 |
9 |
7 |
«Солод» (Нові Санжари)
|
10 |
2 |
1 |
7 |
31-75 |
7 |
8 |
«Омега» (Нові Санжари)
|
10 |
0 |
0 |
10 |
25-75 |
0 |
Турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Водограй» (Нові Санжари)
|
12 |
11 |
0 |
1 |
70-46 |
33 |
2 |
«Зоря-2» (Руденківка)
|
12 |
9 |
1 |
2 |
66-30 |
28 |
3 |
«Гетьман» (Галущина Гребля)
|
12 |
9 |
1 |
2 |
57-40 |
28 |
4 |
«Оріль-1» (Нехвороща)
|
12 |
7 |
0 |
5 |
63-40 |
21 |
5 |
«Чкалова» (Нові Санжари)
|
12 |
5 |
1 |
6 |
58-55 |
16 |
6 |
«Старс» (Старі Санжари)
|
12 |
5 |
0 |
7 |
62-69 |
15 |
7 |
«Сокіл-1» (Соколова Балка)
|
12 |
4 |
1 |
7 |
48-66 |
13 |
8 |
«Кернел» (Пологи)
|
12 |
4 |
0 |
8 |
42-57 |
12 |
9 |
«Чиста Криниця-2» (Драбинівка)
|
12 |
3 |
0 |
9 |
44-71 |
9 |
10 |
«Ворскла» (Нові Санжари)
|
12 |
1 |
0 |
11 |
22-57 |
3 |
Турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Оріль-2» (Нехвороща)
|
12 |
11 |
0 |
1 |
106-26 |
33 |
2 |
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)
|
12 |
10 |
1 |
1 |
62-26 |
31 |
3 |
«Штурм» (Великі Солонці)
|
12 |
9 |
0 |
3 |
79-43 |
27 |
4 |
ФК «Полузір’я»
|
12 |
8 |
0 |
4 |
65-43 |
24 |
5 |
«Ворона» (Лелюхівка)
|
12 |
6 |
2 |
4 |
51-32 |
20 |
6 |
«Козубівське» (Козуби)
|
13 |
6 |
0 |
7 |
57-52 |
18 |
7 |
«Омега-2» (Нові Санжари)
|
12 |
3 |
3 |
6 |
42-67 |
12 |
8 |
«Сокіл-2 » (Соколова Балка)
|
13 |
2 |
2 |
9 |
42-87 |
8 |
9 |
«Дружба» (Нові Санжари)
|
12 |
1 |
1 |
10 |
23-79 |
4 |
10 |
«Зоря-3» (Руденківка) |
2 |
1
|
0 |
1 |
6-9 |
3 |
11 |
«Лідер» (Кустолово)
|
12 |
0 |
1 |
11 |
19-89 |
1 |