Результати:
Вища ліга
ХІV тур. 20.02.2016-21.02.2016
«Зоря-1» (Руденківка)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 8:3
«Колос» (Стовбина Долина)-«Солод» (Нові Санжари) 3:2
«Маяк» (Малий Кобелячок)-«Омега» (Нові Санжари) 18:4
«Темп» (Суха Маячка)-«Ветеран» (Нові Санжари) 2:2.
Перенесений матч десятого туру: «Зоря-1» (Руденківка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 6:4.
Друга ліга
ХІV тур. 20.02.2016-21.02.2016
«Водограй» (Нові Санжари)-«Чкалова» (Нові Санжари) 9:4
«Гетьман» (Галущина Гребля)-«Чиста Криниця-2» (Драбинівка) 6:4
«Кернел» (Пологи)-«Оріль-1» (Нехвороща) 2:7
«Зоря-2» (Руденківка)-«Старс» (Старі Санжари) 5:7
«Сокіл-1» (Соколова Балка)-«Ворскла» (Нові Санжари) 6:3.
Третя ліга
ХІV тур. 20.02.2016-21.02.2016
«Омега-2» (Нові Санжари)-«Дружба» (Нові Санжари) 5:5
«Оріль-2» (Нехвороща)-ФК «Полузір’я» 4:2
«Козубівське» (Козуби)-«Лідер» (Кустолово) 18:2
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)-«Ворона» (Лелюхівка) 6:4
«Штурм» (Великі Солонці)-«Сокіл-2» (Соколова Балка) 8:4
«Зоря-3» (Руденківка)-«Омега-2» (Нові Санжари) 8:0.
Турнірне становище команд вищої ліги
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Зоря-1» (Руденківка)
|
12 |
9 |
2 |
1 |
84-32 |
29 |
2 |
«Темп» (Суха Маячка)
|
12 |
9 |
2 |
1 |
64-27 |
29 |
3 |
«Колос» (Стовбина Долина)
|
12 |
7 |
1 |
4 |
50-47 |
22 |
4 |
«Маяк» (Малий Кобелячок)
|
12 |
5 |
4 |
3 |
61-42 |
19 |
5 |
«Ветеран» (Нові Санжари)
|
12 |
5 |
3 |
4 |
53-32 |
18 |
6 |
«Чиста Криниця» (Драбинівка)
|
12 |
3 |
3 |
6 |
46-56 |
12 |
7 |
«Солод» (Нові Санжари)
|
12 |
2 |
1 |
9 |
35-86 |
7 |
8 |
«Омега» (Нові Санжари)
|
12 |
0 |
0 |
12 |
31-105 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Водограй» (Нові Санжари)
|
14 |
13 |
0 |
1 |
86-50 |
39 |
2 |
«Гетьман» (Галущина Гребля)
|
14 |
11 |
1 |
2 |
66-45 |
34 |
3 |
«Зоря-2» (Руденківка)
|
14 |
10 |
1 |
3 |
73-36 |
31 |
4 |
«Оріль-1» (Нехвороща)
|
14 |
8 |
0 |
6 |
82-50 |
24 |
5 |
«Старс» (Старі Санжари)
|
14 |
7 |
0 |
7 |
84-77 |
21 |
6 |
«Сокіл-1» (Соколова Балка)
|
14 |
6 |
1 |
7 |
63-71 |
16 |
7 |
«Чкалова» (Нові Санжари)
|
14 |
5 |
1 |
8 |
62-68 |
19 |
8 |
«Кернел» (Пологи)
|
14 |
4 |
0 |
10 |
45-69 |
12 |
9 |
«Чиста Криниця-2» (Драбинівка)
|
14 |
3 |
0 |
11 |
47-84 |
9 |
10 |
«Ворскла» (Нові Санжари)
|
14 |
1 |
0 |
13 |
28-67 |
3 |
Турнірне становище команд третьої ліги
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Оріль-2» (Нехвороща)
|
14 |
13 |
0 |
1 |
118-29 |
39 |
2 |
«Маяк-2» (Малий Кобелячок)
|
14 |
11 |
1 |
2 |
71-38 |
34 |
3 |
«Штурм» (Великі Солонці)
|
14 |
10 |
0 |
4 |
91-51 |
30 |
4 |
ФК «Полузір’я»
|
14 |
9 |
0 |
5 |
75-50 |
27 |
5 |
«Козубівське» (Козуби)
|
15 |
8 |
0 |
7 |
79-56 |
24 |
6 |
«Ворона» (Лелюхівка)
|
14 |
7 |
2 |
5 |
59-41 |
23 |
7 |
«Омега-2» (Нові Санжари)
|
15 |
3 |
4 |
8 |
48-91 |
13 |
8 |
«Сокіл-2 » (Соколова Балка)
|
14 |
2 |
2 |
10 |
44-90 |
8 |
9 |
«Дружба» (Нові Санжари)
|
14 |
2 |
2 |
10 |
33-86 |
8 |
10 |
«Зоря-3» (Руденківка) |
4 |
2
|
1 |
1 |
15-10 |
7 |
11 |
«Лідер» (Кустолово)
|
15 |
0 |
2 |
13 |
24-113 |
2 |