У суботу були зіграні матчі останнього, п’ятого, турупершого етапу чемпіонату Семенівського району з міні-футболу. Результати:
01.04.2017
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-2»-«Арсенал» (Устимівка) 3:1 (Синьовид О., Дем’яненко А., Мушта А. – Рибчановський О.)
ФК «Оболонь-Іванівка»-ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1» 2:2 (Шершень Я., Баль І. – Мусієнко М., Шинкарецький С.)
«Факел» (Василівка)-«Дружба-1» (Очеретувате) 4:3 (Кравченко І.. Духно О.-3 – Рома О.-2, Куліш В.)
«Дружба-дубль» (Очеретувате)-ФК «Семенівка-дубль» 1:5 (Годійченко Є. – Пугачов О., Мокрицький В.-3, Ростовецький С.)
«Магнолія» (Крива Руда)-«Динамо» (Семенівка) +:-
«Дружба-2» (Очеретувате)-«Нива» (Біляки) +:-.
Отже, за результатами одноколового турніру команди, які посіли у групах «А» та «В» місця з першого по третє, шляхом жеребкування утворили групи «С» і «D».
Турнірне становище команд групи «А»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Факел» (Василівка) |
5 |
5 |
0 |
0 |
36-7 |
15 |
2 |
«Дружба-1» (Очеретувате) |
5 |
4 |
0 |
1 |
39-18 |
12 |
3 |
«Магнолія» (Крива Руда) |
5 |
2 |
0 |
3 |
15-21 |
6 |
4 |
ФК «Семенівка-дубль» |
5 |
2 |
0 |
3 |
19-31 |
6 |
5 |
«Дружба-дубль» (Очеретувате) |
5 |
1 |
0 |
4 |
8-25 |
4 |
6 |
«Динамо» (Семенівка) |
5 |
0 |
1 |
4 |
9-23 |
1 |
Турнірне становище команд групи «В»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-2» |
5 |
4 |
1 |
0 |
21-5 |
13 |
2 |
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1» |
5 |
3 |
2 |
0 |
22-10 |
9 |
3 |
ФК «Оболонь-Іванівка» |
5 |
2 |
2 |
1 |
21-12 |
8 |
4 |
«Арсенал» (Устимівка) |
5 |
2 |
2 |
1 |
20-13 |
7 |
5 |
«Дружба-2» (Очеретувате) |
5 |
1 |
0 |
4 |
9-32 |
0 |
6 |
«Нива» (Біляки) |
5 |
0 |
0 |
5 |
9-30 |
0 |
Другий етап
Група «С». 02.04.2017
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1»-«Магнолія» (Крива Руда) 7:0 (Гарькавий В.-2, Гончаренко Є., Бородін А.-2, Шинкарецький С., Неліпа М.)
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1»-«Дружба-1» (Очеретувате) 3:0 (Бородін А., Шинкарецький С.-2)
«Магнолія» (Крива Руда)-«Дружба-1» (Очеретувате) 3:7 (Романенко М.-2, Михайлов М. – Рома О.-5, Шамін Є., Терещенко А.).
Турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1» |
2 |
2 |
0 |
0 |
10-0 |
6 |
2 |
«Дружба-1» (Очеретувате) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-6 |
3 |
3 |
«Магнолія» (Крива Руда) |
2 |
0 |
0 |
2 |
3-14
|
0 |
Група «D». 02.04.2017
ФК «Оболонь-Іванівка»-ФК «Веселий Поділ-Дослідне-2» 0:0
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-2»-«Факел» (Василівка) 2:5 (Синьовид О., Бабешко П. – Харченко М., Духно О.-2, Корабельщик В.-2)
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Факел» (Василівка) 4:2 (Шершень Я.-2, Лєсов С.-2 – Харченко М., Духно О.).
Турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Оболонь-Іванівка» |
2 |
1 |
1 |
0 |
4-2 |
4 |
2 |
«Факел» (Василівка) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-6 |
3 |
3 |
ФК «Веселий Поділ-Дослідне-2» |
2 |
0 |
1 |
1 |
2-5 |
1 |
По дві кращі команди вийшли до півфіналів. Таким чином 8 квітняміж собою зіграють: ФК «Веселий Поділ-Дослідне-1»-«Факел» (Василівка) та ФК «Оболонь-Іванівка»-«Дружба-1» (Очеретувате).