06.11.17
Головна » 2013 » Октябрь » 18 » Чемпіоном району стане "Маяк" або "Зоря"
12:36
Чемпіоном району стане "Маяк" або "Зоря"
     Півфінальні матчі-відповіді, які пройшли 12 жовтня у Нехворощі та Руденківці, не подарували сенсаційних результатів, але порадували великою кількістю забитих голів.
     У Нехворощі місцевій «Орілі» потрібно було відігрувати два голи, пропущені у виїзному матчі з «Маяком». І, на радість місцевих уболівальників, саме нехворощани відкрили рахунок у грі. Після м’яча Олександра Шерстюка рахунок став 1:0 (і 1:2 за сумою двох зустрічей). Проте розвинути успіх господарі не зуміли. Гості дуже швидко перехопили ініціативу, а потім і зрівняли рахунок після м’яча Артема Швидкого. За кілька хвилин «Маяк» уже вийшов уперед. Відзначився Ігор Варич, який через дискваліфікацію пропустив перший півфінал.
     Стало зрозуміло, що шансів на вихід у фінал в «Орілі» практично не залишилося. Команді потрібно було забивати вже чотири голи! Натомість вона пропускала у свої. Іще до перерви Ігор Варич відзначився вдруге, ще дубль додав Анатолій Вагнер. На перерву команди пішли за рахунку, який красномовно свідчив про тотальну перевагу гостей - 1:5.
     У другому таймі нехворощани спромоглися забити один гол і пропустили іще тричі. У результаті «Маяк» виграв із рахунком 8:2 (і 10:2 - за сумою двох зустрічей) і вийшов до фіналу. «Оріль» другий рік поспіль гратиме у матчі за третє місце.
     У Руденківці того ж дня зустрічалися місцева «Зоря» та драбинівська «Чиста Криниця». Результат першого поєдинку (нічия - 3:3) залишав шанси обом командам, тому гра мала вийти запеклою і цікавою.
     Проте початок першого тайму розчарував уболівальників обох команд. Моментів не було, гравці вовтузилися у центрі поля і більше боролися з не дуже якісним газоном, ніж один з одним. Першою гольовий момент створила «Зоря». І одразу відкрила рахунок. Геннадій Власенко у штрафній обігрався з партнером і впритул «розстріляв» ворота гостей - 1:0. За кільканадцять хвилин гравці «Зорі» заробили штрафний на лівому фланзі атаки. Владислав Мокляк потужно пробив по воротах, голкіпер відбив м’яч убік, а першим на добиванні був знову ж таки Геннадій Власенко - 2:0.
     - Давайте ще! 2:0 - це не счьот! - кричали руденківські уболівальники.
     І були праві. Тому що на останній хвилині першого тайму «Чистій Криниці» вдалася чи не єдина атака, яку завершив точним ударом Антон Руденський - 2:1. І другий тайм дивитися буде трохи цікавіше.
     Починається друга половина гри атаками «Зорі» (тоді як забивати два м’ячі потрібно якраз гостям). Найбільше шансів має форвард команди Михайло Булиш, який ніяк не може влучити у ворота. Лише на початку тайму він двічі головою підрізає м’яч після передач Владислава Мокляка, але круглий підступно летить повз стійку. Зрештою, ця парочка таки організовує третій м’яч у ворота гостей. Мокляк потужно подає з кутового, Булиш набігає на лінію воротарської і головою вбиває м’яч у ворота, як гвіздок у дошку, - 3:1.
     Тепер «Чистій Криниці» потрібно забивати ті самі два м’ячі, щоб хоча б перевести гру у додатковий час. І команда дуже швидко скорочує відставання після м’яча Віталія Барановича - 3:2. А за кілька хвилин отримує шанс зрівняти рахунок і у грі, і за сумою двох зустрічей. Після потужного удару по воротах голкіпер «Зорі» Микола Кібальник відбиває круглого. На добивання першим встигає гравець «Чистої криниці» Ігор Царенко. Перед ним на відстані метра-двох - порожній кут. Футболіст б’є і… не влучає.
     «Зоря» відповідає одразу дуплетом. Спочатку Михайло Булиш оформляє дубля знову ж таки після паса Владислава Мокляка (захисники гостей сигналізували, що був офсайд, але боковий впевнено вказав на центр поля) - 4:2. І майже одразу Геннадій Власенко встановив остаточний рахунок у грі. Пройшов у штрафну і потужно пробив під поперечину - 5:2. «Зоря» виходить до фіналу. Нагадуємо, що, перемігши «Маяк», руденківська команда може оформити сьоме поспіль чемпіонство в районі.
     Завершальні матчі чемпіонату району - 2013 відбудуться 19-го жовтня, у суботу, на центральному стадіоні Нових Санжар.
     О 13:00 у матчі за ІІІ місце зустрінуться «Оріль» (Нехвороща) та «Чиста Криниця» (Драбинівка).
     О 15:00 відбудеться фінал, у якому зіграють «Маяк» (Малий Кобелячок) та «Зоря» (Руденківка).

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 752 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0