06.11.17
Головна » 2013 » Январь » 25 » Дубиною від "Альянсу"
10:40
Дубиною від "Альянсу"
     Минулого туру дебютанти першої ліги знову подивували глядачів та засмутили суперників. Команда Євгена Трипуза вчергове перемогла, а сам забивний воротар вкотре відзначився у чужих воротах.
     Перед початком сезону «Альянсу» пророкували важку і, можливо, безуспішну боротьбу за виживання. Утім, у команди знайшлися свої козирі, побити які часом не вдається і постійним мешканцям вищої ліги. Перш за все, головною сильною стороною команди є напад, який складає пара форвардів - Артем Співак та Олег Голота. Можливо, хтось не пам’ятає, але Артем Співак був кращим бомбардиром другого зимового чемпіонату у складі того ж «Альянсу». А у минулому році із 27-ма м’ячами став другим бомбардиром у першій лізі. Олег Голота минулого року ледве не самотужки тягнув у другій лізі «Ворону-2» і забив 44 голи із 83 командних. На диво, більшість команд вищої ліги до «Альянсу» чомусь ставилися як до прохідної команди. За це часто розплачувалися втраченими очками.
     Так сталось і в матчі дванадцятого туру, в якому суперником дубинян була досвідчена новосанжарська «Ніка». Матч розпочався з кількох небезпечних моментів біля воріт голкіпера «Альянсу» Євгена Трипуза. У одному з епізодів не врятував би і воротар, але м’яч після удару Віталія Гарця смачно «поцілував» стійку і вилетів в аут. Біля протилежних воріт постійно тікав від свого опікуна стрімкий Артем Співак. Який, зрештою, отримав час для точного удару і відкрив рахунок - 1:0. «Ніка» кинулась зрівнювати рахунок, але кілька хороших моментів змарнували Назар Проскурня та Віталій Підопригора. «Альянс» відбився, м’яч знову переадресували Артему Співаку і він подвоїв рахунок - 2:0. Ще за хвилину Олег Голота розібрався з опонентами і точно пробив з-під захисника - 3:0.
     - Хороший цей хлопчина! Не зря футболку «Мессі» надів! - похвалили уболівальники з-за сітки.
     Варто зауважити, що Олег Голота дійсно володіє досить непоганою технікою. І якщо Артем Співак постійно опиняється на вістрі атаки і завершує її точними ударами, то Олег дуже часто ці атаки організовує і, як кажуть, підносить партнеру снаряди. Крім цього, майстерно утримуючи м’яч, Голота постійно провокує суперника на фоли, які у міні-футболі важать дуже багато.
     Минула половина першого тайму. А «Ніці» так само не щастило біля чужих воріт. Аж поки Віталій Підопригора не отримав м’яч по центру воріт і не пробив просто в кут - 3:1. У повітрі запахло можливим відіграшем. Тим більше, за якісь пару хвилин Віталій Гарець зробив усе для свого партнера — виборов м’яч у штрафній та м’яко відпасував під праву. У Віталія Підопригори був час прийняти м’яч, прицілитись і пробити у ближній кут - 3:2! На щастя дубинян, одразу після цього Олег Голота заробив черговий фол і команда отримала право на 10-метровий штрафний удар. До м’яча підійшов голкіпер «Альянсу» Євген Трипуз і потужним ударом зніс павутину у лівій дев’ятці воріт «Ніки» - 4:2. Для воротаря це вже четвертий забитий у цьому сезоні гол.
     На другий тайм команди вийшли у різному психологічному настрої. У перші ж хвилини захист «Ніки» двічі губив Артема Співака, який не залишав шансів голкіперу. Так рахунок став зовсім неприємним для новосанжарців - 6:2. У наступній атаці Віталій Підопригора один м’яч відіграв. Але розвинути успіх команді не вдалося. Артем Співак знову втік від усіх і пробив у ближній кут воріт - 7:3. Підсолодити гіркоту поразки зміг лише Віталій Гарець, який у центрі поля випередив воротаря і захисника та влучно пробив по порожніх воротах - 7:4. «Альянс» записує на свій рахунок чергову перемогу. І замість зони вильоту підіймається на комфортне п’яте місце. А пара форвардів команди на двох забиває вже майже півсотні голів: Артем Співак - 31, Олег Голота - 18.
     У другій лізі найцікавішим видався матч між «Ветераном» та «Зорею-3». У ході першого тайму новосанжарці впевнено вигравали з рахунком 3:0 після голів Трояна, Жаботинського та автоголу суперників. Але закінчити тайм «насухо» не змогли. Віталій Петін точно пробив з-під захисника і подарував своїм партнерам надію - 3:1. У другому таймі футболісти «Ветерана» дещо підсіли і зосередились на обороні власних воріт. Але «Зоря-3» зрештою розбігалась і скоротила розрив до мінімуму. Євген Палько забив з другої спроби - 3:2. Останні хвилини матчу проходили у постійних атаках «Зорі-3». Але успіх команді приніс розіграш стандарту. Максима Подовжнього суперники забули при розіграші кутового. І він спокійно пробив повз воротаря новосанжарців - 3:3. «Зоря-3» рятує поєдинок, але втрачає два дорогоцінних очки і зменшує свої шанси на чемпіонство.
     Серед інших матчів слід виділити матч між «Вороною» та «Арсеналом». Команда з Пасічного дала справжній бій лідеру. І була дуже близькою до того, щоб відібрати у «Вороної» перші очки. Дуже довго тримався рахунок 5:5, але в кінці матчу різниця у класі далася взнаки і «Арсенал» поступився - 5:7.

Турнірні таблиці
чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу 2012-2013 рр.

11. «Зоря-2» (Руденківка)  10  2  1  7  26:52  7

Кращі бомбардири: Артем Співак («Альянс») - 31; Артур Щудро («Маяк») - 20; Олег Голота («Альянс») - 18; Віталій Підопригора («Ніка»), Микола Удовенко («Чиста Криниця») - 17; Михайло Булиш («Зоря-1») - 16; Олександр Нечитайло («Авангард»), Євген Писаренко («Колос») - 15;  Артур Корнійчук («Динамо»), Сергій Роман («Авангард») - 14.

13. «Дружба» (Нові Санжари)  13  0  2  11  33:99  2

Кращі бомбардири: Сергій Браташ («Ворона») - 51; Олександр Гаврілов («Оріль») - 37; Євген Суботін («Ворона») - 32; Юрій Нездойминога («Ворскла») - 29; Володимир Коба («Юність») - 25, Олександр Каламутиця («Спарта») - 22.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 519 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0