ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2013 » Январь » 23 » Фарт "Зорі" та рекорди "Вороної"
17:40
Фарт "Зорі" та рекорди "Вороної"
     Позаминулих вихідних відбувся одинадцятий тур міні-футбольного чемпіонату. Лідери обох ліг свої матчі виграли і завершили коло без втрачених очок. Але якими ж різними були ці перемоги!
    Руденківська «Зоря», яка продовжує одноосібно очолювати першу лігу, знову була дуже близькою до втрати очок. Але в чергове врятувалася у, здавалося б, абсолютно безнадійній ситуації.
     Перший тайм матчу «Зорі» із «Силою ради» пройшов традиційно - за переваги чемпіонів. Уже на перших хвилинах після ударів Михайла Булиша та Сергія Сонника м’яч ковзав по стійці воріт, які захищав голкіпер новосанжарців Валентин Білокінь. «Сила ради» відповідала нечастими контратаками, які намагався завершати ударами головний бомбардир команди Андрій Томілін. Після двох його ударів свою стрибучість демонстрував воротар «Зорі» Євген Довгаль. У другій половині тайму «Зоря» повністю захопила ініціативу і цілком заслужено вийшла уперед. Євген Фролов пробив із меж штрафного майданчика без перешкод - 1:0. Ще за пару хвилин «Зоря» подвоїла перевагу. Геннадій Власенко пройшов кілька метрів по чужій половині поля і замахнувся для удару правою. Захисник суперника кинувся під цей удар, але гравець «Зорі» різко переклав м’яч під ліву і вже без спротиву пробив по воротах. М’яч влетів просто у лівий нижній кут - 2:0.
     Дивитися матч стало відверто нецікаво. І у цей момент здавалося, що другий тайм стане звичайною формальністю - «Зоря» заб’є ще кілька м’ячів і доведе гру до впевненої перемоги. Так здавалося ще на початку другого тайму, коли свої моменти не реалізували Владислав Мокляк та Владислав Олійник. Але потім сталося щось незрозуміле. «Зоря» скинула темп, а «Сила ради», навпаки, почала діяти усе сміливіше. І ось уже Олександр Серебрич здалеку пробиває по воротах Євгена Довгаля. Ось удар Олександра Коценка блокують захисники. А потім «Сила ради» зовні досить легко і просто відігрує один м’яч. Команда тікає у контратаку і після пасу до штрафної Костянтин Кривуля просто закочує м’яч до порожніх воріт - 2:1. І це вже стає цікаво! Тим більше, «Зоря», схоже, так і не може знайти нитку атакувальної гри і продовжує грати у невисокому темпі, зосереджуючись на контролі м’яча. І ледве за це не розплачується. «Сила ради» знову біжить у контратаку. Олександр Коценко відтягує на себе захисника і викочує м’яча технічному Костянтину Кривулі. Той на замахові вкладає воротаря, обходить його і котить м’яч у порожні ворота. «Іді сюда!!!», - переможно долинає з боку зони заміни «Сили ради». Але кричать новосанжарці зарано. Гравець «Зорі» Євген Козаченко встигає зробити ривок і закрити шлях мячу на самісінькій лінії воріт! Він же спільно із Євгеном Довгалем відбиває добивання Костянтина Кривулі. Той, здається, так і не повірив, що м’яч не залетів у ворота. «Зоря» відбивається, а за хвилину лунає фінальний свисток. Чемпіони знову перемагають, але вже вкотре три очки даються їм зовсім нелегко. Нагадаємо: «Зоря» виграла у «Маяка» з рахунком 5:4, але на останніх секундах Артур Щудро не реалізував вихід сам на сам. «Зоря» перемогла «Темп» з рахунком 6:5, але Павло Красноплахтич на останніх секундах (!) не забив 10-метровий. І тепер «Зоря» перемогла «Силу раду» з рахунком 2:1. І знову дивом не пропустила на останніх секундах! Частина уболівальників схильна називати це фартом або звичайним везінням команди. Інші нагадують, що, як правило, щастить сильнішим. Але, як би там не було, радує той факт, що інші команди вже навчилися грати проти безумовно сильної і поки що непереможної «Зорі». Засмучує лише те, що за перше коло ніхто так і не зумів відібрати у руденківської команди бодай кількох очок. І відрив від другого місця вже складає аж 9 пунктів. Проте попереду іще ціле друге коло, у якому чемпіонам точно ніколи буде розслаблятися. Суперники грають усе сильніше, а будь-який фарт, як відомо, має властивість рано чи пізно закінчуватися.
     У одинадцятому турі відбулося і найочікуваніше протистояння другої ліги. У очній дуелі зустрілись два лідери - лелюхівська «Ворона» та руденківська «Зоря-3». Команда, яка перемагала у цьому поєдинку, ставала одноосібним лідером другої ліги. І, безумовно, отримувала психологічну перевагу над головним конкурентом. Ще до початку гри більшість уболівальників віддавали перевагу «Вороній». Навіть руденківські шанувальники футболу визнавали, що лелюхівська команда зараз показує найцікавіший футбол у другій лізі. Але, тим не менше, глядачі сподівалися на диво у виконанні «Зорі-3».
     На жаль, цього дива не сталося. «Ворона» спокійно почала гру. І вже на п’ятій хвилині лідер і капітан команди Сергій Браташ вивів лелюхівців уперед - 1:0. Він же всередині тайму відзначився вдруге - 2:0. «Ворона» переважну частину часу володіла м’ячем і не давала супернику створити ані найменшої загрози біля власних воріт. У той же час, швидкі атаки команди із постійними переміщеннями  ставали складними задачами для захисту «Зорі-3».
     Забиті м’ячі стали лише справою часу. У другому таймі Євген Козачок та Володимир Сербін удвох розрізали захист суперників і останній відправив м’яч у порожні ворота - 3:0! Потім просто-таки знущальний м’яч забив Андрій Чумак. Він обіграв одного суперника в центрі поля, потім біля штрафної фінтом пішов від другого і, закривши м’яч від третього, пробив повз воротаря - 4:0! Фінальну крапку поставив той-таки Сергій Браташ, який у грі з головним конкурентом оформив хет-трик - 5:0. Так, фактично без боротьби, «Ворона» стала одноосібним лідером другої ліги. І поки що не зрозуміло, хто може завадити команді стати переможцем першості. Команда не просто виграє - вона б’є рекорди результативності. У першому колі «Ворона» забивала в середньому 11 м’ячів за гру! У той же час пропускала всього 1,25 гола за гру. А капітан «Вороної» Сергій Браташ поки що б’є усі рекорди для бомбардирів. У 12 матчах першого кола він забив 49 м’ячів, що становить у середньому 4 голи за гру! Попереду і у нього, і у його команди ще ціле коло - неоране поле для нових рекордів.
     Пропонуємо вам результати інших матчів одинадцятого туру.
«Ветеран»-«Метеор» 8:2.

Турнірні таблиці чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу 2012-2013 рр.

11. «Зоря-2» (Руденківка)  10  2  1  7  26:52  7

Кращі бомбардири: Артем Співак («Альянс») - 26; Артур Щудро («Маяк») - 18; Олег Голота («Альянс») - 17; Микола Удовенко («Чиста Криниця») - 15; Віталій Підопригора («Ніка»), Євген Писаренко («Колос»), Сергій Роман («Авангард») - 14;  Михайло Булиш («Зоря-1»), Артур Корнійчук («Динамо») - 13.

13. «Дружба» (Нові Санжари)  12  0  2  10  29:92  2

Кращі бомбардири: Сергій Браташ («Ворона») - 49; Олександр Гаврілов («Оріль») - 33; Євген Суботін («Ворона») - 32; Юрій Нездойминога («Ворскла») - 25; Владислав Гук («Зоря-3»), Олександр Каламутиця («Спарта») - 21.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 605 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0