07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2011 » Июль » 29 » "Сила Ради" (Нові Санжари) - володар кубку Новосанжарського району по футболу 2011 року
15:24
Кубок Новосанжарського району по футболу. Фінал.
«Зоря» (Руденківка)-«Сила Ради» (Нові Санжари) 1:1 (0:1), по пенальті 5:6.
     23 липня новосанжарські уболівальники стали свідками одного з найбільш видовищних футбольних поєдинків за останні роки.
     Цьогорічний фінал кубку району виправдав усі сподівання. Він був видовищним, напруженим і до останньої хвилини цікавим.
     Руденківська «Зоря» і новосанжарська «Сила Ради» підійшли до фіналу у оптимальній функціональній формі. Але, на жаль для руденківських уболівальників, не у оптимальних складах. Варто лише згадати, що у фіналі за «Зорю» не зіграли атакуючий півзахисник і лідер команди Владислав Мокляк та юний і талановитий захисник Сергій Сонник. «Сила Ради» зібрала усіх сильніших на даний момент своїх гравців і усім своїм видом демонструвала: сьогодні команда налаштована на перемогу.
      Початок гри показав, що новосанжарські футболісти дійсно налаштувались на фінал краще. Вони грали у точний пас, вдало комбінували і тримали м’яч. Суперники відповідали рідкісними наскоками, але у повномасштабний наступ так за весь тайм і не перейшли. У «Сили Ради» натомість уже за кілька хвилин після стартового свистка з’явився перший гольовий момент. Це Артур Буря навісним ударом пробив зі штрафного. М’яч уже перелетів воротаря «Зорі» Євгена Довгаля, але упав не у ворота, а лише на їх поперечину. Утім, у першому таймі новосанжарські футболісти таки відкрили рахунок. Це Артур Корнійчук скористався помилкою захисника суперників і після відскоку влучно пробив по воротах - 1:0. Перед самою перервою «Сила Ради» могла подвоїти рахунок. Форварда команди збили у штрафному майданчику і суддя вказав на точку для пробиття пенальті. Але, порадившись із боковим арбітром, своє рішення відмінив. Стадіон відреагував на це невдоволеним гулом. Але команди пішли на перерву за мінімальної переваги номінальних господарів.
     Другий тайм запам’ятався чисельними замінами. А ще тим, що «Зоря» продемонструвала свій відомий характер: перехопила ініціативу у грі й одразу почала створювати моменти. Спочатку форвард руденчан Владислав Олійник не зумів у близькому бою переграти голкіпера «Сили ради» Валентина Білоконя. Потім той-таки Олійник небезпечно пробив по воротах, Білокінь м’яч відбив у сторону, але на добиванні першим був неймовірно везучий Михайло Булиш. Так рахунок став рівним - 1:1! У одній із наступних атак «Зоря» мала виходити вперед. Олійник знову втік від захисників і хитро пробив по воротах. Воротар застиг у напівпозиції, але м’яч слухняно стукнувся у стійку і прилетів просто у руки голкіперу. До середини тайму «Сила Ради» дещо вирівняла гру і почала відповідати своїми атаками. Так Віталій Гарець зі штрафного закручував м’яча під саму стійку. Але голкіпер «Зорі» перевів м’яч на кутовий. Основний час зустрічі закінчився нервово - суддя показав форварду «Сили ради» Віталію Гарцю другу «жовту» і вилучив його з поля за дві хвилин до кінця основного часу.
     Але нерівність у складах зберігалася недовго. Вже у першому овер-таймі другий «гірчичник» отримав півзахисник «Зорі» Євген Козаченко. І також залишив свою команду в меншості. Обидва овер-тайми команди провели дуже обережно. Ніхто не хотів ризикувати і не йшов уперед великими силами. Запам’ятався своїми ривками хіба що капітан «Сили» Олександр Кириленко. Він раз по раз на швидкості проходив центр поля, але далі штрафної просуватися йому не вдавалося. Фінальний свисток судді сповістив глядачам, що на них очікує захопливе і надзвичайно цікаве видовище - серія післяматчевих пенальті.
     Серія пенальті. Першою починає «Зоря». Михайло Булиш - 0:0. Автор голу у основний час не може переграти Валентина Білоконя з «точки». Володимир Чумак - 0:1. Чіткий удар у правий нижній кут воріт. Олександр Буртняк - 1:1. М’яч летить по центру, але воротар уже в лівому куті, тому відбити круглого не може. Роман Неберя - 1:2. Сильний і точний удар низом під штангу. Владислав Олійник - 2:2. Чіткий удар під опорну ногу воротарю. Олександр Коценко - 2:3. М’яч у правому нижньому куті, воротар лишився стояти по центру. Станіслав Мокрий - 3:3. Показує, що буде бити по центру, дійсно б’є по центру і забиває. Андрій Чумак - 3:4. Вивірений удар у правий верхній кут. Без шансів для воротаря. Максим Подовжній - 4:4. Воротар смикається уліво, м’яч летить управо. Олександр Кириленко - 4:4. Капітан «Сили Ради» має шанс принести своїй команді перемогу. Але його удар голкіпер «Зорі» відбиває у правому нижньому куті. Костянтин Лях - 5:4. Удар у лівий нижній кут, «Зоря» вперше виходить вперед у серії. Вадим Олешко - 5:5. Захисник «Сили Ради» ловить воротаря на русі і пробиває йому під опорну ногу. Григорій Руденко - 5:5. Ветеран захисту «Зорі» повторює «подвиг» Джона Террі - м’яч у нього зрізається і летить вище поперечини. 5:6. Максим Ященко - 5:6. Форвард «Сили Ради» пробиває у верхній лівий кут воріт. Це перемога «Сили ради»! На поле вилітають усі причетні до команди. Автора переможного удару з пенальті кілька разів підкидають угору. І нехай у чемпіонаті «Зоря» далеко відірвалася уперед, але кубок району цього року залишиться у Нових Санжарах!

Володимир Паршевлюк, «ЕХО з регіону»
Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 758 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0