Головна » 2011 » Август » 29 » ФК "Сушки"-"Колос" (Пашківка) 2:0
Чемпіонат Козельщинського району по футболу. VІІІ тур.
ФК «Сушки» (Сушки)-«Колос» (Пашківка) 2:0 (1:0).
07.08.2011. Стадіон села Сушки. VII тур. 50 глядачів.
Арбітри: Лещенко Ю., Пчелов І., Лещенко Д.
«Колос» (Пашківка): Іванченко О., Розбицький С., Пчелов В.-к., Пальчик І., Гармаш С., Гармаш Є. (Лисівець Р., 78') Сімонов В., Мирко І., Осьмачко І., Гладкий С., Козел Д.
      На цей матч команді «Колос» (Пашківка), нарешті, вдалося зібрати практично всіх найсильніших футболістів, які були заявлені на цей чемпіонат. Відсутній на грі був лише Вербилко Юрій. Тому пашківчани надіялися здобути три очки у цьому турі. Але і сушківська команда підвезла на матч трьох гравців з Кременчука, серед яких виділявся Шаманський Максим. Побоювання викликало судівство місцевих арбітрів, на яке жалілися представники команд, які вже грали в Сушках в цьому сезоні. Забігаючи на перед, можна сказати, що ці побоювання були недаремними.
      З перших хвилин матчу ініціативу захопили гості, які і створили перший гольовий момент в матчі. Але Гладкий Сергій після виходу віч на віч з воротарем не зумів переграти останнього. А на 15-й хвилині господарі забили гол. Після подачі кутового м’яч відскочив до гравця господарів і той метрів з семи потрапив у правий кут воріт від голкіпера. До кінця тайму «Колос» володів ініціативою, створював свої моменти. Спочатку після подачі кутового Мирком Ігорем ГладкийСергій з лінії воротарської пробивав по пустим воротам, але не потрапив по ним. А згодом свій шанс втратив Козел Денис.
      А далі за справу взявся арбітр матчу Лещенко Ю. Спочатку Мирко Ігор чудовим пасом виводить Гладкого Сергія один на один з воротарем, Сергій прокидає м’яча повз голкіпера господарів і той збиває нападника гостей. Стовідсоткове пенальті і вилучення!!! Але Лещенко Ю. вирішив по-іншому. Хоча самі сушківські футболісти після матчу говорили, що там було і пенальті, і вилучення. А друге пенальті арбітр не призначив наприкінці першого тайму. Після удару зі штрафного Сімоновим Вячеслава м’яч рукою зупинив у штрафній захисник господарів. І знову свисток промовчав. До речі, і після матчу Лещенко Юрій був упевнений у своїй правоті.
     Другий тайм знову розпочався з атак гостей. І знову вони мали три стовідсоткові нагоди забити гол. Тричі нападники «Колоса» виходили віч на віч з голкіпером господарів, але  жодного разу не забили. Потім спалахували пристрасті, які ледве не призвели до бійки між командами, у якій головну роль вівдігравали арбітр матчу Лещенко Юрій та нападник господарів Лещенко Едуард. Вони почали лізти до вболівальника гостей. Хоча я думаю, що вболівальники за полем можуть говорити, що захочуть, лише б не заважали грі. Добре, що все закінчилося добре. Наприкінці другого тайму господарі забили і другий м’яч. Встановивши підсумковий рахунок матчу - 2:0 на користь ФК «Сушки».
      Насамкінець про легіонерів господарів. Саме вони забили обидва голи. І взагалі через них будувалася вся гра. Але, як вдалося з’ясувати, ці гравці не заявлені у турнірі. Після гри сушківські футболісти почали говорити, що якщо «Колосу» потрібні ці три очки вони їх віддадуть. Що тут сказати. Очки потрібні всім. Але «Колос» не подавав протетсту. Оскільки не хочемо, щоб говорили, що ми взяли ці очки неправильно. Просто це знову говорить про хаос, який діється у нашому  чемпіонаті.
Категорія: Козельщинський район | Переглядів: 774 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 5.0/1