06.11.17
Головна » 2014 » Март » 6 » Футбол повертається
15:23
Футбол повертається
    Після траурної перерви до Нових Санжар повернувся міні-футбол. І хоча в Криму продовжуються провокації з боку Росії, а країна стоїть на порозі війни зі східним сусідом, любителі футболу думають не про автомати і БТРи, а про поле і м’яч. Що ж, і на Майдані у перервах між пікетами та боями на барикадах ганяли у футбол. Не революцією єдиною.
Реванш «Зорі», нові кадри «Маяка»
     Черговий тур подарував кілька принципових та цікавих дуелей. Зокрема, матч між руденківською «Зорею-1» та «Вороною». Нагадаємо, що у першому колі лелюхівські футболісти завдали чемпіонам єдиної поразки з рахунком 4:3. Певна річ, що руденчани прагнули реваншу. І то - переконливого. Але звичної чемпіонської гри цього разу чомусь не вийшло. «Зоря-1» так само багато тримала м’яч і багато грала у пас, проте швидкості та гостроти не вистачало. Можливо, давалася взнаки відсутність Станіслава Мокрого, одного з найшвидших гравців чемпіонату. А можливо, вимушена перерва дещо розслабила навіть чемпіонів.
     Утім, не дивлячись на не надто виразну гру, саме «Зоря-1» наприкінці тайму відкрила рахунок. Точніше, їй це допоміг зробити захисник «Вороної» Євген Козачок, який зрізав м’яч до власних воріт - 1:0. Лелюхівська команда вже на початку другого тайму мала кілька чудових моментів для того, аби зрівняти рахунок. Але спочатку Сергій Браташ не зміг точно замкнути на дальній стійці простріл партнера, а потім В’ячеслав Суботін перед порожніми воротами… не влучив по м’ячу. Біля протилежних воріт було гаряче, але до пори партнерів виручав новачок «Вороної» воротар Сергій Чумак. У кількох епізодах він лише дивом відбивав м’яч на кутовий. Але, зрештою, не врятував і він, коли Євген Козаченко з кількох метрів відправив м’яч у ворота - 2:0. «Зоря-1» не демонструє чемпіонської гри, але бере реванш у принциповому матчі. І продовжує утримувати лідерство у першій лізі.
     Принциповим був матч і між «Темпом» та «Маяком». У історії цих команд різне було. У тому числі бійка у минулому чемпіонаті з обопільними вилученнями. Цього разу «Маяк» підходив до гри з серйозними кадровими проблемами. Через дискваліфікацію не могли брати участь у грі Олег Варич та Віталій Степаненко. У другому колі не зможе допомогти «Маяку» і Юрій Повстяний. Проте навіть без цих гравців малокобелячківська команда виграла перший тайм - 2:0. Вистачило зусиль Щудра, Марусича і К°. До речі, за відсутності дискваліфікованих «старших», більше часу на полі отримали юніори команди Максим Щудро та Олександр Лаврик, які загалом каші не зіпсували.
     «Темп» заграв яскравіше у другому таймі. І хто знає, як закінчилася б гра, якби Михайло Білокінь та Ігор Близнюк приїхали не на останні хвилини зустрічі, а грали б із самого початку. А так «Темп» зумів забити кілька голів, відродити інтригу, але все ж таки програв - 5:3.
«Метеор» зупиняє лідера
     Нехворощанська «Оріль», яка до цього туру лідирувала у другій лізі, також зазнає серйозних кадрових проблем. Бунтівний Дмитро Киричок перейшов до «Ветерана», креативний Олег Герасимов взимку перебрався до «Метеора», а забивний Геннадій Пеляк просто поїхав на роботу до Росії. Не треба бути провидцем, щоб передбачити: нехворощанам у другому колі доведеться непросто. І справді, у поточному турі команда практично без боротьби поступилася одному з прямих конкурентів. Новосанжарський «Метеор» був швидшим, краще грав у пас і завершував атаки. Неабияк виділявся і Олег Герасимов, який проводив перший матч проти своєї колишньої команди. У складі «Орілі» до останнього бився за кожний м’яч лише капітан Ростислав Яловега, який у матчі відзначився покером. Проте це дозволило команді лише дещо підсолодити пігулку - 9:4.
     Від «Метеора» у другому колі очікують стрімкого ривка вгору по щаблинах турнірної таблиці. Поки що команда перебуває «у тіні», на шостому місці, але ще одна перемога може підняти її у трійку лідерів. Головне, щоб «Метеор» зберіг свій стиль гри і налаштованість на кожного суперника. Тоді наприкінці сезону, цілком можливо, гравці почують дзвін медалей. Але до цього ще грати і грати.

Турнірні таблиці чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-­футболу сезон 2013­-2014 рр.