ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2013 » Март » 1 » Гол сезону: Жаботинський чи Баранович?
17:31
Гол сезону: Жаботинський чи Баранович?
      У сімнадцятому турі в кількох зустрічах чемпіонату гравці забивали видовищні голи, які вже зараз мають усі шанси потрапити у віртуальний хіт-парад найкрасивіших м’ячів зимової першості.
     Один з таких голів забив лідер і граючий тренер «Чистої Криниці» Віталій Баранович. Його команда вигравала у «Зорі-2» з рахунком 1:0. Драбиняни розіграли чергову атаку. Баранович отримав м’яч з лівого краю і одразу ж пробив метрів з п’ятнадцяти. Круглий із шаленою швидкістю пролетів відстань до воріт, врізався у поперечину і відлетів за лінію - 2:0.
     - Це - гол чемпіонату! - переконано заявив один із уболівальників за сіткою. Інші на знак згоди лише покивали головами. М’яч справді вийшов дуже красивим. «Чиста криниця» перемогла з рахунком 5:2, а гол Барановича дійсно став окрасою гри.
     Утім, визначати кращий гол чемпіонату все ж таки ще зарано. Попереду п’ять турів, у яких гравці мають шанси забити не менш, а то і більш, красиві голи.
     Наприклад, встановити новий рекорд відстані, з якої забивався м’яч у чужі ворота. У цьому турі гравець «Ветерану» Володимир Жаботинський встановив своєрідну планку на відстані приблизно у тридцять метрів. А вийшов цей гол наступним чином. Команда Жаботинського догравала непростий матч із «Спартою». На останніх хвилинах рахунок був 4:3 на користь «ветеранів». Вони відбивали атаки своїх молодших опонентів і з нетерпінням чекали закінчення матчу. «Спарта» пішла у чергову атаку і після неточного пасу втратила м’яч. Усе було б нічого, якби воротар «спартанців» у цей час не вирішив підключитися вперед. Володимир Жаботинський, до якого потрапив м’яч, ситуацію оцінив блискавично. І зі своєї половини, фактично, від власного штрафного майданчика, пробив по чужих воротах. М’яч пролетів над усім полем і опустився у сітці воріт «Спарти» - 5:3! «Ветеран» переміг, а Жаботинський (який, до речі, проводив гру з травмою) не лише забив красивий гол з далекої відстані, але і відзначився у матчі хет-триком.
     Тепер, щоб побити рекорд дальності Жаботинського, потрібно забити гол у чужі ворота із власного штрафного майданчика. Такий трюк кількома турами тому ледь не вдався воротарю «Чкалового» Павлу Манику. Він зловив м’яч з гри і одразу пробив по чужих воротах. Круглий уже опускався в сітку, але воротар суперників устиг перевести його у поперечину. Та до закінчення чемпіонату час іще є. І у кожного бажаючого побити вже встановлений рекорд буде нагода забити хоча б і з сорока метрів. Головне - мати попутний вітер і трохи удачі.
     До речі, цього туру «Чкалова» хоч і не радувала голами воротаря, проте ледь не зняла скальп із лідера другої ліги. Команда кілька разів вела у рахунку в матчі з «Вороною». Але кожного разу одразу ж припускалася помилки у захисті і дозволяла суперникам зрівняти рахунок. Такі гойдалки продовжувалися до 5:5. А потім «чкаловців» не вистачило на завершальну фазу гри. І Сергій Браташ з Євгеном Суботіним зафіксували остаточний рахунок матчу - 7:5. Схоже, саме ці два гравці «Вороної» розіграють звання кращого бомбардира у другій лізі. Після поточного туру  на рахунку  Браташа вже 60 забитих голів, у Суботіна - 52.
     У першій лізі головні бомбардири забивають приблизно удвічі менше. Але ж там і команди сильніші, і воротарі кращі. У головного голеадора «вишки» Артема Співака після цього туру - 39 голів. Чотири з цих голів він забив у ворота «Колоса» у останньому турі. Іще два м’ячі додав інший форвард «Альянсу» Олег Голота. У підсумку команда з Дубини перемогла з рахунком 6:3, а пара її форвардів уже забила в чемпіонаті на двох 64 голи.
     Найвидовищнішим і найцікавішим матчем у цьому турі стала гра між «Маяком» і «Темпом». Команди перед поточним туром посідали сусідні місця. І сухомаячани у разі перемоги могли доганяти і обходити малокобелячан. «Темп» вийшов на гру найсильнішою четвіркою - Калюжний, Красноплахтич, Білокінь, Стрюк. Але навіть ці досвідчені гравці, які не перший рік грають разом, не зуміли нічого протиставити стартовому натиску команди з Малого Кобелячка. Найбільше проблем створював суперникам форвард «Маяка» Артур Щудро. Уже на перших хвилинах гри ударом у дев’ятку він відкрив рахунок, а незабаром і подвоїв його, вдало зігравши на добиванні, - 2:0. Ще за кілька хвилин у контратаку втекли два гравці «Маяка». Олег Шерешило віддав на Артура Щудра, і той уже в першому таймі оформив хет-трик - 3:0! У одній з наступних атак Щудро знайшов пасом Олега Варича і той зробив рахунок розгромним - 4:0. Утім, Максим Калюжний ще до перерви один м’яч відіграв - 4:1. А після перерви команда із Сухої Маячки показала характер. Спочатку Калюжний знову пробив воротаря і скоротив відставання у рахунку - 4:2. За хвилину Дмитро Стрюк головою скинув м’яч точно в кут воріт - 4:3! Зробивши відставання мінімальним, «Темп» кинувся зрівнювати рахунок. І в середині другого тайму воротар «Маяка» збив у штрафному Дмитра Стрюка. Пенальті! Максим Калюжний з «точки» переграв голкіпера і рахунок зрівняв - 4:4! Після такого відіграшу можна було повірити, що «Темпу» під силу і вирвати перемогу, бо гра, здавалося, складалася невдало для сухомаячан. Але у «Маяка» був Щудро. Він за кілька хвилин заробив штрафний за метр від лінії чужого карного майданчика і за кілька секунд його реалізував ударом у верхній кут воріт - 5:4! До кінця гри «Темп» володів ініціативою, мав небезпечні моменти, але відігратися вже не зумів. А «Маяк» переміг і закріпився на третій сходинці.
     У решті матчів сімнадцятого туру були зафіксовані такі результати.

Турнірні таблиці
чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу 2012-2013 рр.

11. «Зоря-2» (Руденківка)  15  3  1  11  35:77  10

Кращі бомбардири: Артем Співак («Альянс») - 39; Артур Щудро («Маяк») - 30; Михайло Булиш («Зоря-1») - 27; Олег Голота («Альянс»), Євген Писаренко («Колос») ¬ 25;  Микола Удовенко («Чиста Криниця») - 20; Віталій Підопригора («Ніка») - 19; Владислав Мокляк, Владислав Олійник, Сергій Сонник (усі - «Зоря-1»); Олександр Нечитайло («Авангард») - 16.

13. «Дружба» (Нові Санжари)  18  0  2  16  42:132  2

Кращі бомбардири: Сергій Браташ («Ворона») - 60; Євген Суботін («Ворона») - 52; Олександр Гаврілов («Оріль») - 41; Юрій Нездойминога («Ворскла») - 39; Володимир Коба («Юність»), Анатолій Троян («Ветеран») - 33; Олександр Каламутиця («Спарта») - 32.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 770 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0