07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2013 » Октябрь » 14 » "Маяк" робить крок до фіналу, "Зоря" втрачає перевагу в Драбинівці
09:31
"Маяк" робить крок до фіналу, "Зоря" втрачає перевагу в Драбинівці
     Позаминулої суботи відбулися перші матчі за право виходу до фіналу. У одній грі господарі отримали серйозну перевагу перед гостьовим поєдинком, у іншій суперники так і не виявили переможця.
     Чемпіонат Новосанжарського району вийшов на фінішну пряму. 5 жовтня у Малому Кобелячку та Драбинівці відбулися перші півфінальні поєдинки. Своїх суперників приймали команди, які зайняли у групах другі місця.
     У Малому Кобелячку місцевий «Маяк» зустрічався із нехворощанською «Оріллю». Господарі виступали у протистоянні фаворитом, хоча й посіли у своїй групі друге місце. Адже «Маяк» цього року вже встиг виграти кубок району, перемігши у фіналі стовбинодолинський «Колос». Тепер малокобелячани мріють про перемогу у фіналі чемпіонату та «золотий» дубль.
     Перший крок до нього «Маяк» зробив у суботу. За підтримки своїх уболівальників команда з перших хвилин побігла забивати гол у ворота нехворощан. Створила чимало моментів, але могла і пропустити. У кількох епізодах лише реакція голкіпера Євгена Трипуза рятувала господарів від пропущеного голу.
     Глядачі дочекалися забитого м’яча лише на початку другого тайму. На радість уболівальників з Малого Кобелячка, забили господарі. Артем Швидкий на 50-й хвилині вивів «Маяк» уперед - 1:0. Мінімальна перевага в рахунку трималася майже до фінального свистка. А вже на 85-й хвилині Олег Шерешило зробив відрив більш комфортним - 2:0. Нагадаємо, саме гол Олега приніс «Маяку» перемогу у фіналі кубку району. Перед матчем-відповіддю шанси малокобелячан на вихід до фіналу виглядають більш ніж переконливими. Хоча гравці «Орілі» обіцяють вдома дати бій і спробувати відіграти відставання у два м’ячі. За тиждень подивимося, чи вийде.
     Матч у Драбинівці видався ще більш напруженим та цікавим для глядачів. У ньому, нагадаємо, місцева «Чиста Криниця» приймала «Зорю». Команди вже зустрічалися в цьому сезоні. І тоді драбиняни перемогли руденчан, обігравши їх на чужому полі. Тепер драбинівська команда налаштовувалася повторити успіх.
     Проте вже початок поєдинку змусив місцевих уболівальників засумніватися у чемпіонських перспективах рідної команди. На 4-й хвилині Ярослав Лінкевич відкрив рахунок у грі - 0:1. А на 12-й Максим Руденський рахунок зрівняв - 1:1. Незабаром Владислав Олійник відправив у ворота господарів другий м’яч - 1:2.
     Друга половина гри знову розпочалася з холодного душу для «Чистої криниці». Уже на 48-й хвилині Геннадій Власенко ударом головою забив суперникам третій м’яч - 1:3. Напевно, на цьому гості вирішили, що справу зроблено. У «Зорі» було ще кілька моментів, але втілити їх у голи команда не змогла. А потім «Чиста криниця» перехопила ініціативу і притисла чемпіона так, що мало не здалося. Усього за дві хвилини хід поєдинку кардинально змінився. На 55-й та 57-й хвилинах Антон Руденський пробив воротаря гостей і зрівняв рахунок у грі - 3:3! Мало того, наприкінці матчу «Чиста Криниця» мала шанс вирвати перемогу, але форвард команди з кількох метрів запустив м’яча вище. У цій парі перед матчем-відповіддю не зрозуміло нічого. «Зоря» вдома, звичайно ж, буде грати лише на перемогу. Проте «Чиста Криниця» цього року вже перемагала у Руденківці. Чому б їй не зробити це знову?
     Нагадаємо, що матчі-відповіді півфіналів чемпіонату району відбудуться 12-го жовтня у Нехворощі та Руденківці о 15:00.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 522 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0