06.11.17
Головна » 2017 » Июнь » 1 » Переможна серія ФК "Озничі"
20:10
Переможна серія ФК "Озничі"
     Перемоги п’яти із шести команд-господарів, а також трилер у Харківцях - підсумки третього туру чемпіонату Лохвицького район по футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.
«Юність» (Харківці)-ФК «Сенча-2» 3:3 (Дарнопих А.-2, Залужний Д. - Романюга А., Захарченко Д., Зварич Є.)
     Першими відкрили рахунок гості, але ще до перерви гравці «Юності» зуміли вирівняти шальки терезів та зрівняти рахунок. І більше того, навіть, забити вдруге: головний суддя матчу показав на центр поля та зарахував доволі спірний м’яч, але із-за підказки лайнсмена гол було відмінено (не дивно,тому що на лінії стояв один із представників ФК «Сенча-2»). Отже, на перерву гравці вирушили із нічийним рахунком.
     Кульмінація поєдинку та вся розв’язка відбулася по перерві. Гості швидко забивають два м’ячі та мають неабиякий гандикап для першої цьогорічної перемоги, але так просто здаватися не хотіли. Спочатку Анатолій Дарнопих відквитав один м’яч та відновив інтригу, а вже через кілька миттєвостей Залужний Дмитро робить остаточний підсумок гри. 3:3 - неймовірний матч, як за напругою, так і за результативністю.
«Сокіл» (Токарі)-«Прогрес» (Піски) 1:0 (Краснолуцький Є.)
     Пісківський колектив, який має значне підсилення в цьому році легіонерами із Калайдинців, дав бій минулорічному бронзовому призеру першості.
      Перший тайм був повністю за господарями, оскільки гості розпочали матч «своїми силами». Спочатку розстрілював кіпера «Прогресу» Краснолуцький Євген, але не результативно. Потім нагоду відзначитися мав Дрога Андрій, який влучив у каркас воріт. Тож маємо 0:0 в першій половині гри.
     Вже по перерві відбулися ключові події матчу. Гарну нагоду, щоб вивести свою команду уперед, мав Ігор Реутов, який потужно пробив метрів із тридцяти, але м’яч потрапив у поперечину. І тут забиває «Сокіл». Після подачі чергового корнера м’яч було вибито із штрафної, але із другої спроби він знайшов свого адресата, а саме Кузьменко Ігор зробив цілеспрямовану передачу на Євгена, який красиво в падінні головою з лінії воротарського майданчика забиває переможного гола. Що робив захист»Прогресу»? Напевно, спостерігав.
     А вже на 72-й хвилині гості залишаються в меншості. Другу жовту картку перед собою побачив Кравченко Роман за те, що він самовільно залишив межі поля. Сталося це так: представник пісківської команди просить провести заміну в той час, коли була пауза в грі. Головний суддя дозволяє її провести, а подивившись в центр поля Терновий вже побачив, що гравець, якого мали замінити, вже самовільно залишив поле. Арбітр вже постфактум показує другого гірчичника та відміняє заміну. Отакий курйоз, який в певній мірі вплинув на підсумковий результат. Тож в меншості гостям не вистачило сил, щоб зрівняти рахунок. Маємо не просту перемогу «Сокола».
ФК «Погарщина»-ФК «Ісківці» 5:0 (Лесь В.-2, Большак І.-2, Набока С.)
     Перша перемога новачка чемпіонату, та ще й яка. Господарі поля просто не помітили на своєму шляху ніякого супротиву. Отже, маємо таку розгромну та впевнену перемогу «Погарщини».
ФК «Сенча»-ФК «Корсунівка» 4:1  (Кононенко К.-2, Красношапка В., Варенюк С.- Сахно С.)     Фаворитом даної пари безсумнівно були господарі,але не так все гладко відбувалося на футбольному полі.
     Змарнувавши безліч, а точніше більше десятка чудових нагод в першому таймі, першими відзначаються гості. При пробитті штрафного удару один із їх гравців виявився спритнішим у карному майданчику сенчан, який влучно зіграв на добиванні.
     Але все таки до перерви господарі зрівняли рахунок. Після подачі кутового на випередження зіграв Варенюк Сергій - один із найнизькоросліших гравців своєї команди.
      Вийшовши на другий тайм сенчани відразу забивають вдуге. Індивідуальну майстерність проявив Кононенко Костянтин.
      А далі була засуха, майже тридцять хвилин без забитих голів, обидві команди грали обережно в захисті та з мінімальною кількістю гольових моментів.
     На 80-й хвилині Костянтин Кононенко робить дубль та знімає всі сумніви щодо переможця пари. А вже на 90+2-й хвилині відзначається дебютним голом за свій новий колектив Красношапка Володимир та підбиває підсумок матчу!
«Дружба» (Яхники)-«Перемога» (Гиряві Ісківці) 6:2 (Цапко Я.-4, Соляник І.-2 - Коструб С., Ведмідь М.)
     Яхниківська «Дружба» впевнено реабілітується перед власними вболівальниками за поразку в першому турі і одночасно бере реванш в колектива із Гирявих Ісківець за поразку в фіналі кубка 2016 року.
«Озничі» (Вирішальне)-ФК «Лохвиця» 3:1 (Дем’яненко Р.-2, Оніщенко І.- Заліський С.)
     Центральний матч цього вікенду відбувся у Вирішальному, де зустрічалися друга та четверта команда чемпіонату сезону 2016 року. І як заведено в цьому турі, то першими забивають гості. Так сталося і в цьому поєдинку. З прикрої помилки молодого голкіпера «Озничів», вже на 3-й хвилині відзначається Заліський Сергій
     Але фаворитом матчу були явно не гості. В середині тайму красень-гол вдався Дем’яненку, який потужно та невідпорно пробив своєю робочою лівою метрів із двадцяти семи-двадцяти восьми.
     А вже через декілька хвилин з грубої помилки центрального захисника «Лохвиці», забиває Ігор Оніщенко. В простій ситуації, де немає ніякої загрози,  Бган В. почав щось «видумувати» та обігрувати Ігоря на підступах до своїх воріт,чим скористався останній...
     Вже по перерві ще один шедевр записує до свого активу Руслан Дем’яненко, який прямий ударом зі штрафного вразив володіння Німченка Сергія. Браво Руслане,так тримати!!!А ми маємо третю перемогу поспіль ФК «Озничі».

12 ФК «Ісківці» 3 0 0 3 5-15 0

Бомбардири: Дем’яненко Р. - 4, Оніщенко І. - 4, Лесь В. - 4, Цапко Я. - 4, Краснолуцький Є. - 3, Кононенко К. - 3, Кравченко І. - 3.

Волошин В., Федоронько В.

Категорія: Лохвицький район | Переглядів: 960 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0