Головна » 2017 » Июнь » 29 » "Сан Сіті" здобув вольову перемогу над "Левадою"
"Сан Сіті" здобув вольову перемогу над "Левадою"
«Сан Сіті»: Караван, Ярош, Нечитайло, Демчук, Заєць, Думбуя, Бакланов, Червонцев (Демфі, 62), Тупік, Мокросноп (Корсун, 55), Мірошниченко (Чуй, 82). Головний тренер: Максим Плужник.
«Левада»: Попов, Іваненко, Папірний, Печарський (Жаріков, 62), Лубенець, Ламіне (Тупік, 68), Даценко, Мисюра, Клименко (Квачко, 62), Супруненко (Семенюк, 68), Гриценко. Головний тренер: Андрій Коваленко.
Голи: Бакланов (39), Мірошниченко (77) - Гриценко (38).
     Сонячні стартували з ефектної перемоги.
     У Полтаві триває другий тур Чемпіонату Полтави по футболу серед аматорів. 28 червня між собою зустрілися претенденти на чемпіонство - «Левада» і «Сан Сіті». Минулого року «Левада» лише за різницею забитих-пропущених м’ячів поступилася чемпіонством «Зорі-Ворсклі». «Сан Сіті» минулого року стали «бронзовими». У новому сезоні обидві команди налаштовані вигравати трофей, тож очне протистояння обіцяло публіці битву титанів. Варто відзначити, що обидві команди грають живо, з емоціями тож цей матч можна було назвати поєдинком емоцій, поєдинком характерів. Саме емоції принесли перемогу одній команді, і поразку іншій.
    У першому таймі важко віддати перевагу якійсь з команд. Обидва колективи тримали м’яч і будували атаки, до середини тайму обидва колективи впевнено захищалися, а обидва воротарі грали спокійно і надійно. І «Левада», і «Сан Сіті» сповідують атакувальний футбол і проводили багато часу в атаці. На 26-й хвилині найбільш реальна нагода забити була у Руслана Мірошниченка. Його вивели на ударну позицію, а воротар «Левади» Олександр Попов далеко вийшов з воріт. Руслан намагався перекинути воротаря, але разом з ним перекинув і ворота. «Левада» відповіла небезпечним прострілом, який перерва Євген Караван.
     За атакувальної, проте рівної гри, цілком логічним виглядав швидкий обмін голами. На 38-й Сол Ламіне заробив фол і зі штрафного віддав на Папірного. Дмитро виконав подачу до штрафного майданчика на Сергія Гриценка. Нападник «Левади» подачу прийняв і ефектним ударом прошив Каравана - 0:1. Обороні «сонячних» - двійка.
     «Сонячні» відповіли дуже швидко. На наступній хвилині «Сан Сіті» заробили право на кутовий з лівого боку. Сергій Мисюра подав до штрафного майданчика. Воротар «Левади» Олександр Попов не зумів як слід вибити м’яч і круглий прилетів прямо в ноги Микиті Бакланову. Колишній футболіст кременчуцького «Кременя» же скористався нагодою і зрівняв рахунок - 1:1.
     Зважаючи на рівну гру і обопільні атаки результативна нічию можна назвати справедливим підсумком першого тайму. Тим паче, що у другій половині зустрічі вирішальними були вже емоції.
     Команди все так же грали на рівних і створювали моменти. Найяскравіший стався на 73-й хвилині, коли Євген Караван шедеврально витягнув точний і сильний дальній удар від суперника.
     Негаразди почалися тоді, коли футболісти почали зловживати суперечками. Футболісти «Левади» цього разу занадто цим захопилися. Показовий момент стався на 77-й хвилині. «Левада» порушила правила на власній половині поля. Арбітр матчу Олександр Матяш-молодший свиснув фол. Частина футболістів «Левади» була з ним не згодна, і поки вони розповідали Олександру все що думають про полтавських суддів, футболісти «Сан Сіті» встигли розіграти штрафний і забити. Руслана Мірошниченка відправили на зустріч з воротарем і нападник пробив Попова - 2:1. Дорозмовлялися.
     Гра продовжилася у тій же рівній агресивній манері, вже у доданий арбітром час під час боротьби у штрафному майданчику «Левади» представникам цієї команди здалося, що м’яч влучив в руку футболісту «Сан Сіті». На відео з нашого ракурсу не видно, чи була в тому епізоді рука, але арбітр був поруч і не свиснув.
     Тож у підсумку - перемога «Сан Сіті» у рівній за всіма параметрами грі. Сонячні святкують перемогу, а «Леваді» належить серйозна робота над помилками, в першу чергу ментальними. Адже вирішальний гол команда Андрія Коваленка пропустила саме через непотрібні емоції.
     Головний тренер «Сан Сіті» Максим Плужник зізнався, що гра насправді була нічийна і його підопічним насправді дуже пощастило.
     Андрій Коваленко у свою чергу погодився з тим, що непотрібні розмови бич його команди, і пообіцяв з цим боротися.
     У другому матчі ігрового дня «Бруклін» забив дев’ять сухих м’ячів у ворота полтавського «Динамо».

Категорія: Полтава | Переглядів: 582 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0