06.11.17
Головна » 2011 » Декабрь » 28 » Спартанці з Нових Санжар
18:01
Спартанці з Нових Санжар
     Футболісти «Стандарту» увесь свій поєдинок 9-го туру провели у неповному складі - вчотирьох. Але, незважаючи на це, зуміли розгромити суперника, який свою чисельну перевагу реалізувати так і не зміг.
     З ряду причин на гру із «Колосом» вийшли лише четверо футболістів «Стандарту» - воротар та троє польових. Уболівальники заздалегідь почали жаліти хлопців - відіграти усю гру утрьох та ще й без замін - справа майже нереальна. А про те, щоб ще й виграти, здавалося, і мови не могло бути.
     Прогнози уболівальників почали справджуватися у середині першого тайму. Тоді форвард «Колоса» Ігор Писаренко таки відкрив рахунок у зустрічі - 1:0. «Ну, зараз понесуть», - почали говорити вболівальники. Але не тут то було. Футболісти «Стандарту» навіть утрьох пішли в атаку і рахунок зрівняли. Відзначився Сергій Сонник - 1:1. З цим команди пішли на перерву. А після неї сталося неймовірне. «Стандарт», який грав цього дня максимально зібрано та ефективно, почав один за одним забивати голи у ворота суперників. Футболісти «Колоса» деякий час, здавалося, не вірили, що програють. Їх же було більше, у них було вдосталь замін. Вони повинні були замотати, виморити суперника і легко його обіграти. Але… Але троє польових гравців «Стандарту», схоже, не збиралися втомлюватися. І все бігли і бігли в атаку. І продовжували забивати. Сергій Сонник відправив у ворота суперників шість м’ячів, Євген Суботін додав ще два. Підсумкова перемога 8:1 дала привід провести історичну аналогію. Триста спартанців колись стримали багатотисячну армію. А троє «стандартівців» обіграли десятьох суперників на футбольному полі.
     Інший суботній поєдинок - між «Авангардом» та «Чистою криницею» - завершився результативною нічиєю - 2:2. Хоча в кінці зустрічі здобути перемогу могли як ті, так і інші. У «Авангарду» удар Артура Шовкопляса прийшовся у стійку, а у «Чистої криниці» міг забити переможний м’яч Олег Міщенко.
     Центральною грою у першій лізі, напевно, була зустріч між «Нікою» та «Динамо». Міліціонери несподівано легко відкрили рахунок, суперники його невдовзі зрівняли - 1:1. Але до перерви «динамівці» забили суперникам іще три м’ячі. Ті відповіли лише одним - 4:2. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди почергово забивали голи, та у певний момент здалося, що «Ніка» спробує зачепитися бодай за нічию. Але тут же один з лідерів команди - Віталій Гарець - заробив далеко не обов’язкову «жовту» картку, яка виявилася другою. У меншості «Ніка» не відігралася і матч програла - 8:5.
     У другій лізі останній у першому колі тур подарував уболівальникам два справжніх дербі. Спочатку у суботу зустрічалися дві команди з Лелюхівки - «Ворона» та «Ворона-2». Рахунок відкрила друга команда. Її лідер Олег Голота звично накрутив двох суперників і невідпорно пробив - 1:0. Але Дмитро Бондаренко буквально за хвилину рахунок зрівняв - 1:1. Тут же форвард «Вороної» Юрій Нездойминога вивів партнерів уперед - 2:1. Але на цей м’яч земляки відповіли чудово розіграною комбінацією, яку завершив влучним ударом Радислав Овчарекно - 2:2. І коли здалося, що гра видасться рівною, слово знову взяв Юрій Нездойминога. Спочатку рикошетом від нього граючий тренер команди В’ячеслав Суботін забив третій м’яч. А потім Юрій двічі брав ініціативу на себе і забивав голи після сольних проходів. У підсумку гра закінчилася перемогою «Вороної» - 5:3.
     У неділю тему дербі продовжили руденківські «Зоря-2» та «Зоря-3». У складі першої - досвідчені та майстровиті ветерани, у складі другої - швидкісні та запальні школярі, які у кожному своєму матчі показували дещо авантюрний, але симпатичний футбол.
     У першому таймі здавалося, що інтрига померла, так і не народившись. Форвард «Зорі-2» Юрій Співак тричі виконував одну й ту саму дію - втікав від суперників, зближався із воротарем і пробивав у дальній кут. 3:0 - вже на самому початку гри. Здавалося, що дивитися буде нічого. Але у міні-футболі три м’ячі - це не відрив. У складі «Зорі-3» відзначилися спочатку Владислав Гук, а потім Олександр Писаренко. 3:2 - інтрига повертається? Але тут же Юрій Співак знову видав сольний прохід і забив черговий м’яч - 4:2. У кінці гри команди ще по разу обмінялися забитими м’ячами, але перемогли все ж таки лідери другої ліги - 5:3.
     У інших матчах 9-го туру були зафіксовані наступні результати. І ліга: «Ворскла»-«Сила ради» 1:3; «Маяк»-«Зоря-1» 1:10. ІІ ліга: «Будівельник»-«Темп» 3:13; «Чкаловець»-«Юність» 7:9; «Метеор»-«Чкалова» 3:0.
     Друге коло міні-футбольної першості розпочнеться 7–8 січня. Оргкомітет змагань нагадує, що з другого кола у чемпіонаті мають право виступати гравці команди «Оріль», яка знялася з турніру після 1-го туру.

Володимир Паршевлюк, «ЕХО з регіону»
Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 893 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 3.0/1