ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Тур шостий. Як Стьопа похитнув корону
      У черговому турі міні-футбольного чемпіонату ледь не сталася головна сенсація. «Авангард» з Попового був дуже близьким до того, що відібрати очки у головного претендента на чемпіонство - «Зорі-1».
    Перші хвилини поєдинку між «Зорею-1» та «Авангардом» дали привід думати, що чемпіони на гру просто не налаштувалися. Вони вальяжно катали м’яч, надто часто дозволяли собі помилятися у передачах і не дуже надійно грали при захисті власних воріт. За що, звісно, поплатилися. Форвард «Авангарду» Сергій Роман на прізвисько Стьопа вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок у грі - 0:1! «Зоря», здавалося, на пропущений м’яч ніяк не відреагувала, тому що вже за хвилину у Стьопи виник аналогічний момент. Цього разу виручив воротар руденчан Євген Довгаль. Лише після цього чемпіони заграли так, як цього потребує їх високий статус. За кілька хвилин Владислав Олійник рахунок зрівняв, а потім і вивів свою команду вперед. Ще за хвилину гравці «Авангарду» дозволили пробити з гострого кута Сергію Соннику. Той не схибив - 3:1. Ще один м’яч відправив до чужих воріт Євген Фролов - 4:1. Але у захисті «зоряни» грати краще не стали. І продовжували дарувати Сергію Роману шанс за шансом. Одним він скористався на повну і після пасу партнера вразив порожні ворота. За рахунку 4:2 команди пішли на перерву.
     На початку другого тайму капітан «Зорі-1» Владислав Мокляк скористався зручним пасом Євгена Фролова і збільшив перевагу у рахунку - 5:2. Здавалося, зараз глядачі стануть свідками чергового розгрому у виконанні руденківських футболістів. Але у Стьопи з цього приводу були свої думки. Він вийшов сам на сам із Євгеном Довгалем і впевнено його переграв - 5:3. За хвилину «Зоря» знову помилилася у захисті і Стьопа забив свій четвертий гол у зустрічі - 5:4! А ще за хвилину шедевр видав його партнер Олександр Нечитайло. Він на фланзі розібрався зі своїм опонентом і, пройшовши кілька метрів, потужно пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика. Євген Довгаль зробив рух уліво, а м’яч залетів у сітку майже по центру - 5:5!!!
     Такий холодний душ нарешті привів футболістів «Зорі» до тями. І вони заграли у швидкісний гостроатакуючий футбол так, як уміють. Кілька хвилин «Авангарду» вдавалося стримувати атаки суперників, але потім комбінація Мокляк-Олійник-Власенко завершилася спокійним ударом останнього у порожні ворота - 6:5!
     Після цього «зоряни» вже не випускали гру з-під свого контролю. За хвилину Геннадій Власенко забив свій другий м’яч, а потім Владислав Олійник оформив хет-трик - 8:5. «Зоря» знову перемагає. Чемпіонська корона серйозно похитнулася, але не впала. Футболісти «Авангарду» довели, що із «Зорею» можна грати на рівних і забивати їй голи, але так і не показали, як її можна перемагати.
     Інший матч першої ліги - між «Темпом» та «Маяком» - запам’ятається глядачам не стільки красивим футболом і забитими м’ячами, скільки серйозною бійкою, яку влаштували гравці команд у другому таймі. Рішення щодо усіх учасників бійки прийме контрольно-дисциплінарний комітет чемпіонату, який збереться цього тижня. Матч, до речі, закінчився перемогою «Маяка» з рахунком 2:1.
     У другій лізі, на щастя, команди не билися, а грали у футбол. Зокрема у 6-му турі лідер, лелюхівська «Ворона», зустрічався з одним із переслідувачів - новосанжарською командою «Чкалова». У першому таймі довгий час точилася рівна боротьба. Лідери, які до цього забили 86 м’ячів у шести зустрічах, ніяк не могли підібрати ключі до воріт голкіпера «Чкалова» Павла Маника. Новосанжарці у свою чергу відповідали контратаками, які, втім, також не могли завершити результативним ударом. Уже ближче до перерви атака «Вороної» таки сказала своє слово. Євген Суботін розіграв м’яч із Сергієм Браташем і останній відкрив рахунок у матчі - 1:0.Та вже за кілька хвилин Юрій Красюк точним ударом завершив контратаку «Чкалового» - 1:1. Але буквально за кілька хвилин до закінчення першого тайму Євген Суботін вийшов сам на сам із воротарем, обіграв його і закотив м’яч у порожні ворота - 2:1.
     У другому таймі рівної боротьби вже не вийшло. «Ворона» відбила кілька атак суперників, а потім закріпила перевагу. По голу забили Сергій Браташ і Євген Джежелий. «Ворона» перемогла з рахунком 4:1. Команда продовжує очолювати турнірну таблицю, маючи в активі 21 набране очко. У «Зорі-3», яка йде другою, на 3 очки менше, але вона має гру в запасі. Тому теоретично має всі шанси посунути лелюхівських футболістів з першого місця. Та між собою команди зіграють ще нескоро . Матч між «Вороною» та «Зорею-3» відбудеться аж 12-го січня.
     Пропонуємо вашій увазі результати решти матчів шостого туру.

11. «Зоря-2» (Руденківка)  5  1  0  4  17:28  3

Кращі бомбардири:  Артем Співак («Альянс»), Артур Щудро («Маяк») - 11; Владислав Олійник («Зоря-1»), Євген Писаренко («Колос») - 10; Михайло Булиш («Зоря-1»), Сергій Роман («Авангард»), Андрій Томілін («Сила ради») - 9; Владислав Мокляк («Зоря-1»), Антон Руденський («Чиста криниця») - 8.

13. «Ворскла» (Лелюхівка)  7  0  0  7  15:74  0

Кращі бомбардири: Сергій Браташ («Ворона») - 32; Євген Суботін («Ворона») - 24; Олександр Гаврілов («Оріль») - 22; Євген Джежелий («Ворона») - 14; Володимир Коба («Юність»), Юрій Нездойминога («Ворскла»), Геннадій Пеляк («Оріль») - 12.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 646 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0