06.11.17
Головна » 2013 » Март » 15 » "Зоря-1" програє вперше за три роки
15:45
"Зоря-1" програє вперше за три роки
      У матчі дев'ятнадцятого туру міні-футбольного чемпіонату Новосанжарського району трикратний чемпіон із розгромним рахунком поступився малокобелячківському «Маяку». Для руденківських футболістів ця поразка стала першою за два останні міні-футбольні сезони.
     Перед матчем між «Зорею-1» та «Маяком» глядачі очікують цікавого та напруженого протистояння. Адже у першому колі футболістам з Малого Кобелячка зовсім трохи не вистачило для перемоги над лідером. Згадується і матч 1/8 минулорічного міні-футбольного кубка, у якому «Зоря» програвала «Маяку», зрівняла рахунок тільки на останній хвилині й таки зуміла перемогти у серії пенальті.
     Але ще перед початком гри стає зрозумілим, що інтриги у грі не буде. Оскільки перед стартовим свистком на половині поля «Зорі-1» стоять лише четверо гравців у зелених футболках. Ні п’ятого польового, ні запасних у чемпіонів цього дня немає. Мало того, відсутній навіть голкіпер Євген Довгаль, тому у рамку почергово доводиться ставати комусь з четвірки: Мокрий, Мокляк, Сонник, Писаренко. Зважаючи на проблеми суперників зі складом, шанувальники «Маяка» заздалегідь починають прорікувати своїй команді підсумкову перемогу. Адже очки команді потрібні для того, щоб втриматися на призовому третьому місці. «Зоря» ж собі перше місце вже гарантувала, тому може спокійно догравати решту поєдинків, не поглядаючи на результати і турнірну таблицю.
     Але матч із «Маяком» спокійним не назвеш. Адже чотирьом гравцям «Зорі» доводиться відбігати усі п’ятдесят хвилин гри проти суперника, який має на полі традиційну п’ятірку і достатню кількість замін. Не дивлячись на кадрові проблеми, «Зоря» починає матч звично - з атак. І моменти у руденківських футболістів виникають, але забити ніяк не вдається - м’яч чомусь постійно летить у голкіпера «Маяка». Біля протилежних воріт також стає гаряче. Деякий час «зоряни» тримаються, але потім їх суперники таки реалізують чисельну перевагу. Артур Щудро, який є одним із лідерів гонки бомбардирів, має чудову нагоду, щоб скоротити відрив від Артема Співака. І він її використовує сповна. У першому таймі він забиває тричі, ще стільки ж голів додає після перерви. Усього ж «Маяк» відправляє до воріт чемпіонів дев’ять (!) м’ячів. «Зоря» так і не відповідає жодним, вперше на пам’яті автора програючи «всуху».
     Наступного дня реакція на результат матчу була приблизно наступною.
     - А як «Маяк» і «Зоря» зіграли? 9:0? Хто виграв?! «Маяк»?! З таким щотом?!!!
     Таким чином після цього матчу малокобелячківська команда увійшла в історію міні-футбольних чемпіонатів як команда, яка вперше за два роки обіграла незмінних чемпіонів. Нагадаємо, що востаннє «Зоря» програвала у сезоні 2009–2010, коли поступилася «Темпу» з рахунком 4:2.
     Якщо у першій лізі трійка лідерів лишилася незмінною, то у другій на самій верхівці таблиці сталися перестановки. «Ветеран», перемігши «Будівельник» з рахунком 13:3, вийшов уже на друге місце турнірної таблиці. А допомогли «ветеранам» футболісти «Юності». Вони чудово провели матч із руденківською «Зорею-3». І хоча пропустили першими гол від Владислава Гука, проте дуже швидко не лише відігралися, але й вийшли вперед. Володимир Коба спочатку асистував Роману Губарику, а потім відзначився сам. І «Юність» уже попереду - 2:1. Утім, ще до перерви Владислав Гук оформив дубль і рахунок зрівняв - 2:2. Але на цьому тайм не закінчився. Володимир Коба скористався помилкою захисту суперників і потужно пробив у «дев’ятку» - 3:2! З цим команди пішли на перерву. Очікувалося, що після неї гравці «Зорі-3» заграють швидше та ефективніше.
     Але й у другому таймі «Зоря-3» ніяк не могла знайти свою гру. Доки руденківські футболісти пробували розігрувати якісь хитрі комбінації, галущани раз за разом тікали у контратаки. У ході однієї з них удар Володимира Коби відбив воротар, але вдало на добиванні зіграв Олександр Мокляк - 4:2. Здавалося, «Юність» спокійно доведе матч до переможного закінчення. Але «Зоря-3» нарешті завелася і побігла вперед. Удар Андрія Соколенка! І м’яч влітає у нижній кут воріт - 4:3! Проходить кілька хвилин. Ще один удар Соколенка - і м’яч знову у сітці - 4:4! «Юність» відбивається з останніх сил, щоб бодай утримати нічию. Але тут м’яч знову передають Володимиру Кобі і той самотужки йде в атаку. У центрі поля обігрує захисника суперників, зближається з воротарем і потужно пробиває у ближній кут. Від рук голкіпера круглий влітає у сітку - 5:4! За хвилину лунає фінальний свисток. «Юність» перемагає «Зорю-3» і позбавляє її другого місця. Після двох поспіль поразок руденківська команда спускається на третю сходинку. На неї також усе ще претендує нехворощанська «Оріль», яка відстає від суперників лише на очко. Тому кінцівка чемпіонату у другій лізі обіцяє бути гарячою.

Турнірні таблиці
чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу 2012-2013 рр.

11. «Зоря-2» (Руденківка)  17  4  1  12  41:87  13

Кращі бомбардири: Артем Співак («Альянс») – 41;  Артур Щудро («Маяк») – 36; Михайло Булиш («Зоря-1») – 30; Олег Голота («Альянс») – 26, Євген Писаренко («Колос») – 25; Віталій Підопригора («Ніка»), Микола Удовенко («Чиста Криниця») – 20; Олександр Нечитайло («Авангард») – 19.

13. «Дружба» (Нові Санжари)  20  0  2  18  43:141  2

Кращі бомбардири: Сергій Браташ («Ворона») – 65; Євген Суботін («Ворона») – 53; Олександр Гаврілов («Оріль») – 48; Юрій Нездойминога («Ворскла») – 42; Володимир Коба («Юність»), Анатолій Троян («Ветеран») – 39; Олександр Каламутиця («Спарта») – 34.

Володимир Паршевлюк, «Ехо з регіону»

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 577 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0