06.11.17
Головна » 2013 » Август » 12 » "Зоря" під зливою демонструє характер
13:05
"Зоря" під зливою демонструє характер
Чотирикратний чемпіон нарешті повертається до боротьби за призові місця. Минулого тижня руденківська команда двічі програє по ходу своїх матчів, але в кінці зустрічей вириває вольову перемогу.
     Початок матчу зі стовбинодолинським «Колосом» взагалі стає справжнім холодним душем для гравців «Зорі». Доки вони налагоджують свою славнозвісну гру в короткий пас, стовбиняни раз по раз тікають у контратаки і забивають голи. Спочатку «зоряни» дають зблизька пробити по воротах кращому бомбардиру всього чемпіонату Євгену Писаренку. Той подарунком користується - 1:0. За кілька хвилин воротар рукою закидає м’яч на хід Євгену, той випереджає воротаря і зльоту кладе м’яч у дев’ятку - 2:0. Буквально в наступній атаці воротар «Зорі» Євген Довгаль відбиває удар когось зі стовбинян, а Сергій Коломієць добиває м’яч у порожні ворота - 3:0.
     Утім, «Зоря» не була б «Зорею», якби навіть у таких складних ситуаціях не грала на перемогу. Владислав Олійник, який зараз перебуває у відмінній формі, своїми ривками раз за разом викручує зв’язки захисників. І б’є по воротах. Ось уже 3:1, 3:2. «Зоря» зрівнює рахунок і, здається, зараз понесе суперника. Але у «Колоса» є свій бомбардир. Євген Писаренко вискакує на побачення із воротарем суперників і за долю секунди встигає проштовхнути м’яча під ним у сітку воріт. Наприкінці другого тайму «Колос» виграє 5:4. Проте кінцівку матчу краще проводить «Зоря». Спочатку Владислав Олійник зрівнює рахунок, а потім своє слово говорить Михайло Булиш, «паличка-виручалочка» команди. Він отримує момент, влучно пробиває і біжить приймати вітання партнерів - 6:5. Супервольова перемога руденчан.
     Схожий сценарій трапляється й у грі між «Зорею» та лелюхівською «Вороною». Хоча тут рахунок першими відкривають саме руденківські футболісти. У першій же атаці Владислав Олійник виходить на побачення з воротарем суперників, той відбиває один удар, але другим нападник закочує м’яч у кут воріт - 1:0. Ще за пару хвилин Михайло Булиш не шкодує паса Костянтинові Ляху і той подвоює перевагу - 2:0. У цей час на Нові Санжари насувається величенька грозова хмара і починає йти рясний дощ. Та футболісти не звертають на нього увагу. У «Вороної» нарешті виходить фірмова атака: Браташ віддає на Суботіна, той повертає м’яч йому на хід і форвард пробиває у кут воріт - 2:1. Утім, «Зоря» досить швидко відновлює розрив. Геннадій Власенко розігрує м’яч із Олександром Буртняком, і той забиває у порожні ворота - 3:1. Здається, у «Зорі» не буде проблем із черговою перемогою. Проте дощ незабаром вносить свої корективи. Владислав Хорошевський із «Вороної» подає кутовий, м’яч б’ється об руки воротаря «Зорі» і поміж ногами закочується у ворота - 3:2. Перед другим таймом інтрига загострюється. Дощ тим часом стає все сильнішим. На полі з’являються чималенькі калюжі. При такій погоді хорошою зброєю стають дальні удари по воротах. Футболісти «Вороної» усвідомлюють це першими. Спочатку Сергій Браташ замотує фінтами двох захисників і кладе м’яч у сітку воріт - 3:3. Потім Євген Лахно наважується на дальній удар і захоплює воротаря зненацька: м’яч перелітає через печатки і закочується у кут воріт - 4:3. Тепер уже «Ворона» має чудові шанси на перемогу. Дощ починає вщухати, проте калюжі нікуди не зникають. І по цих калюжах «Зоря» йде зрівнювати рахунок. Владислав Олійник у своєму фірмовому стилі обігрує захисника і б’є під опорну ногу воротарю - 4:4. А потім на перший план виходить… звичайно ж, Михайло Булиш. Він отримує пас ліворуч від воріт суперника, підробляє собі м’яч і сходу пробиває пиром. Круглий пролітає між ногами воротаря і влітає в сітку - 5:4. Друга за тиждень вольова перемога і другий переможний гол Михайла Булиша. «Зоря», відверто проваливши старт чемпіонату (одне очко у двох іграх), видає серію із чотирьох перемог. І повертається у боротьбу за призові місця.
     А тим часом першу сходинку чемпіонату продовжує комфортно посідати «Маяк» з Малого Кобелячка. У черговій своїй грі лідери «зняли скальп» із чергової жертви - новосанжаського «Чкалова». У першому таймі Нечитайло, Щудро та компанія так і не змогли пробити дебютанта-воротаря Сергія Маляренка. Проте у таймі другому голи посипалися як із рогу достатку. Варто тільки було Артуру Щудру відзначитися зі штрафного, як новосанжарці посипалися. І за кілька хвилин пропустили п’ять голів поспіль. У підсумку «Маяк» переміг з рахунком 7:1, а кращий у цій грі  Артур Щудро забив чотири м’ячі.
     Найближчими переслідувачами лідера залишаються новосанжарці з «Сили ради». У матчі останнього туру вони відверто позбиткувалися над юніорською командою «Маяка», перемігши їх із волейбольним рахунком 15:4. Уже 7 серпня «Сила ради» проведе свій найважливіший поєдинок - із лідируючим «Маяком». Якщо новосанжарці переможуть, то доженуть лідера і отримають реальні шанси на чемпіонство. Про результати цього та інших поєдинків - у наступному номері тижневика.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 587 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0