Головна » 2013 » Июль » 11 » Кубок Полтавської області по футболу 2010 року
Кубок Полтавської області по футболу 2010 року

Кубок Полтавської області по футболу. Фінал.
«Нове Життя» (Андріївка)-ФК «Велика Багачка» 3:1.
Арбітр: Кулик (Лубни), Асистенти: Матяш (Полтава), Корнійко (Миргород).
«Нове Життя»: Замковий, Гориславець, Нечипорук, Азаров, Забурдайло, П. Ротань, О. Ротань, Гришин (Міщенко 67), Воронченко (Рудь 80), Мелащенко (Лубенець 88), Гребинюк (Микийчук 90). Тренер: Ігор Коваль.
ФК «Велика Багачка»: Гринько (Цибулько 22), Таран, Берун, Винник, Розка, Гуд, Федоришин, Подробаха (Зав’ялов 46), Ященко (Семенов 66), Диндіков, Оганесов (Бондаренко 72). Тренер: Вазген Манасян.
Голи: Гребенюк (55), Гришин (65), Мелащенко (78) - Диндіков (90 пен.).
Вилучення: Розка (88, ФК «Велика Багачка») - друге попередження.
     Стартові хвилини матчу, як і очікувалося, нічого цікавого не принесли. Перший небезпечний момент виник біля воріт Великої Багачки лише на 15-й хвилині, коли під відмінний простріл Олексія Ротаня не зумів підставити ногу Олександр Гребинюк. Тут же в атаці свій перший момент створили і гравці Багачки, але Анатолій Подробаха не скористався передачею Оганесова і з вигідної позиції, при спробі вдарити по воротах, махнув мимо м’яча. Хвилин через п’ять все той же Подробаха запоров куди більш вигідний момент. Після проходу швидкого правим флангом форвардові Багачки доставили як на блюдечку, м’яч прямо в штрафний майданчик, але потрапити хоча б в створ воріт з дванадцяти метрів для Анатолія виявилося проблематично. На 22-й хвилині Багачка втратила свого, як виявилося пізніше, ключового гравця. Через травми, отриманої в зіткненні з нападаючим «Нового Життя», поле був змушений покинути Олександр Гринько. Місце у воротах зайняв Володимир Цибулько, але рівноціною заміною Гриньку не став, але про це трохи пізніше.
     За десять хвилин до кінця першого тайму найреальніший свій момент до того часу втратив Євген Гуд. Олександр Диндіков своїм фірмовим пасом розрізав оборону суперника, тим самим, вивівши на ударну позицію Подробаху. Удар останнього був заблокований захисниками і м’яч відскочив до Гуда, якому для точного удару не вистачило буквально якого-то миті. На цю саму мить його і випередив Максим Замковий, який у відчайдушному стрибку відбив удар півзахисника Багачки. За хвилину до перерви Багачка мала ще один непоганий момент, але Антон Оганесов, який втік у відрив лівим флангом проігнорував партнерів на далекому фланзі, вирішивши пробити з гострого кута. У результаті його удар Замковий без зусиль перевів на кутовий. Щоправда, цей кутовий ледь не став потім результативним. Після подачі м’яч був вибитий прямо на ногу Євгену Гуду, який пробив зльоту, але м’яч після його удару розминувся зі штангою буквально в декількох сантиметрах. Замковий у цьому епізоді своїй команді був вже не помічник.
     Другий тайм почався з небезпечного проходу Сергія Зав’ялова, удар якого з близької відстані лише в підкаті вдалося нейтралізувати Віталію Азарову. Після чого захисники «Нового Життя» стали більш уважно стежити за який вийшов на заміну небезпечним форвардом Багачки і Зав'ялов більше, в цьому матчі, воротах суперника не погрожував. Спірний епізод стався на 52-й хвилині, коли Оганесов вирвався на оперативний простір, увійшов у штрафний майданчик, де був жорстко витіснений корпусом від м’яча захисником «Нового Життя». Уболівальники Багачки побачили в цьому моменті явне перебільшення допустимого у футболі контакту і вимагали від судді пенальті. Але Олександр Кулик мав на цей рахунок свою думку і його свисток залишився мовчати. А вже через три хвилини, здавалося б, простий аут привів надалі до порушення правил і дуже небезпечного штрафного на правому фланзі. Петро Ротань виконав відмінну силову подачу, впоратися з якою Цибулько не зміг і м’яч якимсь чином проскочив у нього під пахвою, після чого Олександру Гребинюку залишалося не схибити по порожніх воротах. У відповідь потенційно небезпечний штрафний, поблизу воріт «Нового Життя», для своєї команди заробив Євген Гуд. Диндіков виконав навіс, який закінчився лише кутовим. На 63-й хвилині Олександр Мелащенко грамотно спрацював корпусом і був збитий двадцяти п’яти метрах від воріт. Петро Ротань і Денис Гришин після невеликого наради вирішили, що останній виконає його. І, треба сказати, Денис продемонстрував, що і він нітрохи не гірше Диндікова може своєї лівої виконувати штрафні і майстерно перекидати стінку. Його удар був настільки точним, що навряд чи і Гринько зміг би врятувати свою команду в цьому епізоді. 2:0 і тут вже хочеш не хочеш, а доводиться оголювати тили і йти в атаку великими силами. На цьому «Нове Життя» і зловив свого суперника, блискуче розігравши свою контратаку. Олександр Гребенюк дійшов лівим флангом практично до штрафної і точно відпасував на Олексія Ротаня, той на замаху поклав на газон Цибулько і віддав пас на Мелащенка, якому не склало труднощів вразити вже порожні ворота. Багачці вдалося лише підсолодити цю гірку пігулку, забивши на 90-й хвилині гол з пенальті, призначений за гру рукою. Олександр Диндіков не промахнувся, але це вже не могло врятувати його команду від поразки. Підводячи підсумок, можна сказати, що в цілому (для нейтрального вболівальника) гра залишила досить таки приємне враження. Не дивлячись на погану погоду і огидний газон, команди змогли порадувати глядачів і хорошою грою, і забитими голами. Також потрібно відзначити, що кращими гравцями фіналу в своїх командах стали Петро Ротань і Євген Берун.

«Нове Життя» (Андріївка) - володар кубку Полтавської області по футболу сезону 2010 року
Категорія: Чемпіонати, кубки | Переглядів: 685 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0