Вторник, 24.10.17, 10:35
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Заявка на ЧР з МФ 2012 | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинський район
Полтавська область
Кременчук
Кременчуцький район
Кобеляцький район
Глобинський район
Полтава
Полтавський район
Решетилівський район
Новосанжарський район
Лубни
Лубенський район
Лохвицький район
Оржицький район
Хорольський район
Чутівський район
Горішні Плавні
Гадяцький район
Гребінківський район
Зіньківський район
Миргородський район
Пирятинський район
Семенівський район
Великобагачанський район
Машівський район
Шишацький район
Котелевський район
Карлівський район
Шишацький кубок
Кубок ВК "Технополь"
Ліга Чемпіонів ВФСТ "Колос"
Інші турніри
Інтерв'ю
Останні новини
24.10.17
Стартувала Ліга чемпіонів районів
24.10.17
Чемпіонат Полтавського району по футболу. Результати 21 та 22 жовтня
23.10.17
Відбулася зміна лідера в групі "Б"
23.10.17
Перемога над "Інваспортом"
23.10.17
"Олімпія" вже перша
23.10.17
"Відродження" та "Україна" визначать володара кубку
23.10.17
Визначився володар Осіннього кубку Решетилівського району по футболу 2017 року
22.10.17
2:3 і 3:2 для очеретуватівської "Дружби"
22.10.17
Турнір дублерів. Результати 21 та 22 жовтня
22.10.17
Втрачені надії градизького футбольного клубу "Темп"
22.10.17
"Локомотив" достроково виграє групу "А"
22.10.17
"Маяк" за крок від золотих нагород
22.10.17
Поступилися "Колосу"
22.10.17
Чемпіонат Полтавської області. Вища ліга, XXIV тур
19.10.17
Решетилівське "Динамо" здолало "Атаку-Автотранс"
19.10.17
Переможна хода "Колоса"
18.10.17
"Сан Сіті" розгромив полтавське "Динамо"
18.10.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Дружба" (Очеретувате) 3:0
18.10.17
Олександр Мелащенко приніс "Зорі" перемогу над "Аргусом"
18.10.17
Чемпіонат Кобеляцького району по футболу. Результати 14 жовтня
17.10.17
Першість Полтавської області по футболу. Група "Б", ХХ тур
17.10.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 9, 11 та 13 жовтня
17.10.17
"Лубнимаш" (Лубни) - володар Суперкубку Лубенського району по футболу сезону 2017 року
17.10.17
ФК "Великі Кринки" знову другі або хто займе друге місце в групі "А"?
17.10.17
Чи відновиться турнір під назвою "Ліга чемпіонів районів"?
17.10.17
Стартував футзальний сезон у Кременчуці
17.10.17
"Вікторія" з Левко-Ромодану виграє "Кубок престижу"
16.10.17
Завершився чемпіонат Лохвицького району по футболу 2017 року
16.10.17
Турнір дублерів. Результати 14 і 15 жовтня
16.10.17
"Колос" очолив перегони
15.10.17
"Олімп" виграє у чемпіона
15.10.17
"Відродження" і "Україна" перемагають в перших матчах
15.10.17
"Локомотив" впевнено переграє "Дружбу"
15.10.17
"Олімпія" (Савинці) - володар кубку Полтавської області по футболу 2017 року
15.10.17
Нестримні лідери
15.10.17
"Дарій" (Климівка) - володар кубку Карлівського району по футболу 2017 року
15.10.17
ФК "Заможне" - чемпіон Глобинського району по футболу 2017 року
15.10.17
"Говтва" і "Нива" у фіналі
14.10.17
Чемпіонат Полтавської області по футболу. Результати 11 та 12 жовтня
14.10.17
Фінішував чемпіонат Семенівського району по футболу 2017 року
12.10.17
"Сокіл" (Токарі) стає чемпіоном Лохвицького району по футболу 2017 року
12.10.17
"Левада" в меншості перемогла "Бруклін"
Форма входа

Заявки команд на участь у чемпіонаті Козельщинського району з міні-футболу "Весна-2012"

"Колос" (Пашківка)
1. Іванченко Олексій 1988 р.н.
2. Кушко Віктор 1963 р.н.
3. Пчелов Віталій 1983 р.н.
4. Лисівець Роман 1975
5. Гладкий Сергій 1988
р.н.
6. Сімонов Вячеслав 1986 р.н.
7. Пальчик Ігор 1985 р.н.
8. Мирко Ігор 1988 р.н.
9. Гармаш Сергій 1995  р.н.
10. Дрипан Максим 1993 р.н.
11. Кирилюк Вячеслав 2001 р.н.
12. Розбицький Сергій 1984 р.н.
13. Козел Денис 1987 р.н.
14. Руссу Микола 1995 р.н.
15. Мініч Олександр 1997 р.н.

РДА (Козельщина)
1. Ємець Михайло 1960 р.н.
2. Москальов Олег 1970 р.н.
3. Віблий Євген 1995 р.н.
4. Кісін Юрій 1986 р.н.
5. Солодрай Юрій1983 р.н.
6. Ноженко Віталій 1991 р.н.
7. Кіріченко Ігор 1993 р.н.
8. Тристан Вадим 1992 р.н.
9. Грицун Володимир 1990 р.н.
10. Березовький Олександр 1993 р.н.
11. Василенко Юрій 1994 р.н.

"Еліта-спорт" (Василівка)
1. Бордюг Олександр 1985 р.н.
2. Бредун Ігор 1975 р.н.
3. Волосян Богдан 1991 р.н.
4. Гурін Ярослав 1990 р.н.
5. Явтушенко Олександр 1988 р.н.
6. Явтушенко Анаталій 1987 р.н.
7. Купор Петро 1983
р.н.

 "Комінтерн" (Нова Галещина)
1. Бредун Олег 1988 р.н.
2. Капля Сергій 1988 р.н.
3. Скляр Валерій 1991 р.н.
4. Лузін Данило  1985 р.н.
5. Шевчук Денис 1987 р.н.
6. Соловей Олександр 1991 р.н.
7. Дмитренко Олександр 1994
р.н.
8. Копил Максим 1992
р.н.
9. Киріченко Іван 1989
р.н.
10. Гнойовий Андрій 1987
р.н.
11. Усов Андрій 1988
р.н.
12. Новак Олександр 1992
р.н.
13. Матвієць Олександр 1978
р.н.

ФК "Сушки"
1. Мегелик Дмитро
2. Удодик Микола
3. Гасан Олександр
4. Лашко Віталій
5. Керман Олександр
6. Дубовик Юрій


ФК "Михайлики"
1. Ковшар Владислав 1993 р.н.
2. Барна Юрій 1995
р.н.
3. Федорченко Максим 1991
р.н.
4. Сергієнко Роман 1992
р.н.
5. Кійченко Сергій 1992
р.н.
6. Шелестай Олександр 1991
р.н.
7. Кійченко Володимир 1995
р.н.
8. Піпія Олександр 1995
р.н.

"Білий Лев" (Козельщина)
1. Кідалов Марк 1996 р.н.
2. Савченко Андрій 1996
р.н.
3. Віблий Владислав 1995
р.н.
4. Фидря Володимир 1995
р.н.
5. Минько Євген 1994
р.н.
6. Стома Дмитро 1993
р.н.
7. Гончар Богдан 1995
р.н.
8. Ачілов Лев 1995
р.н.
9. Горбань Владислав 1996
р.н.
10. Романюк Юрій 1992
р.н.

 ДЮСШ (Козельщина)
1. Шимбаков Андрій 1997 р.н.
2. Маранда Денис 1998
р.н.
3. Шуліка Богдан 1997 р.н.
4. Романік Віталій 1998
р.н.
5. Лучко Назар 1999
р.н.
6. Сличко Юрій 1997
р.н.
7. Липка Артур 1997 р.н.
8. Невідомий Сергій 1983
р.н. головний тренер

"Стандарт" (Лутовинівка)
1. Безуглий Олександр р.н.
2. Бабич Ігор 1984 р.н.
3. Дяченко Сергій 1994
р.н.
4. Лашко Ярослав 1994
р.н.
5. Герасименко Артем 1996
р.н.
6. Жильченко Олександр 1997
р.н.
7. Мудряк Максим 1996
р.н.
8. Жук Валерій 1995 р.н.
9. Самойленко Олександр 1995
р.н.
10. Маленко Павло 1995 р.н.
11. Матющенко Віталій 1994 р.н


"Колос-Ветеран" (Козельщина)
1. Березовський Володимир 1967 р.н.
2. Ткаченко Віктор 1965 р.н.
3. Савенко Євген 1986 р.н.
4. Білокінь Леонід 1987 р.н.
5. Пчелов Іван 1958 р.н.
6. Виставний Валерій 1965 р.н.
7. Солошенко Роман 1970 р.н.
8. Статишнюк Анатолій 1972
р.н.
9. Москальов Юрій 1955 р.н. головний тренер
10. Савенко Віталій 1988
р.н.
11. Телятник Олексій 1985 р.н.
12. Куліченко Олександр 1987 р.н.
13. Хорєв Геннадій 1957
р.н.
14. Мирошніченко Валерій 1964 р.н.
15. Авдєєв Володимир 1970 р.н.
16. Бичко Вячеслав 1971
р.н.
17. Ковадло Володимир 1989
р.н.

"Ніка" (Козельщина)
1. Кідалов Станіслав
2. Ларченко Євген
3. Куліченко Дмитро
4. Гармаш Євген
5. Колісніченко Олег
6. Голуб Олег
7. Риженко Андрій
8. Вовк Володимир
9. Мармура Олексій
10. Віблий Валентин
11. Шаманський Максим


"Слава" (Солониця)
1. Гнойовий Григорій 1992 р.н.
2. Гнойовий Юрій
1986 р.н.
3. Гнойовий Сергій 1982 р.н.
4. Швидкий Микола 1960 
р.н.
5. Старик Євген 1977
р.н.
6. Лисиця Владислав 1999
р.н.
7. Сташко Сергій 1995
р.н.
8. Василенко Олександр 1993
р.н.
9. Міхєєв Дмитро 1993
р.н.
10. Мегеря Антон 1991
р.н.
11. Лясовіков Андрій 1999
р.н.
12. Арін Олександр 1984
р.н.
13. Бєлік Олександр 1987
р.н.
14. Бабець
Олександр 1987 р.н.
15.
Копичко Олександр 1989 р.н.
16. Востріков
Олександр 1985 р.н.

"Спартак" (Рибалки)
1. Головко Сергій 1983 р.н.
2. Пономаренко Сергій
1998 р.н.
3. Булаєнко Дмитро 1997 р.н.
4. Телятник Анатолій 1998
р.н.
5. Чаплянка Олександр 1996
р.н.
6. Бабич Віталій 1996
р.н.
7. Яровий Владислав 1993
р.н.
8. Крупін Віталій 1989
р.н.
9. Крупін Олександр 1986
р.н.
10. Дубина Юрій 1986
р.н.
11. Миргородський Юрій 1982
р.н.
12. Ланга Сергій 1981
р.н.
13. Сімчук Вячеслав 1993 р.н.
14. Жеребило Сергій 1991 р.н.
15. Пономаренко Дмитро 1988
р.н.

"Псел" (Піски)
1. Семенов Олександр 1992 р.н.
2. Лебідь Андрій 1987
р.н.
3. Гордієнко Сергій 1993
р.н.
4. Мусієнко Олександр 1986
р.н.
5. Радчич Олександр 1992
р.н.
6. Маленко Олександр 1979
р.н.
7. Григорович Назар 1990
р.н.
8. Слюсарев Максим 1988
р.н.
9. Сас Дмитро 1987
р.н.
10. Павлюк Сергій 1988
р.н.
11. Мазуренко Ігор 1995
р.н.
12. Гончаров Ігор 1990 р.н.

Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Календар
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 3
Пользователей: 2
partos_0406, Виталий83
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz