І тур
«Прогрейн (Глобине)-Фортуна (Кейбалівка) 1:2
«Миргород (Миргород)-Світанок (Заріг) 5:0
«Зеніт (Калайдинці)-Харчовик (Червонозаводське) 1:0
«Локомотив (Гребінка)-Хорол (Хорол) 1:1
ІІ тур
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Хорол» (Хорол) 3:0
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Локомотив» (Гребінка) 1:1
«Світанок» (Заріг)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:3
«Прогрейн» (Глобине)-«Миргород» (Миргород) 1:0
ІІІ тур
«Зеніт» (Калайдинці)-«Прогрейн» (Глобине) 3:0
«Локомотив» (Гребінка)-«Світанок» (Заріг) 3:0
«Хорол» (Хорол)-«Харчовик» (Червонозаводське) 2:2
«Миргород» (Миргород)-«Фортуна» (Кейбалівка) 3:3
IV тур
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Харчовик» (Червонозаводське) 0:1
«Світанок» (Заріг)-«Хорол» (Хорол) 0:1
«Прогрейн» (Глобине)-«Локомотив» (Гребінка) 4:1
«Миргород» (Миргород)- «Зеніт» (Калайдинці) 2:5
V тур
«Локомотив» (Гребінка)-«Миргород» (Миргород) 2:1
«Хорол» (Хорол)- «Прогрейн» (Глобине) 2:4
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Світанок» (Заріг) 8:0
«Зеніт» (Калайдинці)- «Фортуна» (Кейбалівка) 1:0
VІ тур
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Світанок» (Заріг) 6:1
«Прогрейн» (Глобине)-«Харчовик» (Червонозаводське) 0:1
«Миргород» (Миргород)-«Хорол» (Хорол) 4:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«Локомотив» (Гребінка) 5:1
VІІ тур
«Хорол» (Хорол)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:6
«Харчовик» (Червонозаводське)»-«Миргород» (Миргород) 1:1
«Світанок» (Заріг)-«Прогрейн» (Глобине) 2:4
«Локомотив» (Гребінка)-«Фортуна» (Кейбалівка) 0:4
VІІІ тур
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:0
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Прогрейн» (Глобине) 2:0
«Світанок» (Заріг)-ФК «Миргород» 2:2
«ФК «Хорол»-«Локомотив» (Гребінка) 2:2
ІХ тур
«Зеніт» (Калайдинці)-«Світанок» (Заріг) 5:1
ФК «Миргород»-ФК «Прогрейн» (Глобино) 1:0
«Локомотив» (Гребінка)-«Харчовик» (Червонозаводьське) 1:1
ФК «Хорол»-«Фортуна» (Кейбадівка) 0:5
Х тур
«Прогрейн» (Глобине)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:4
«Світанок» (Заріг)-«Локомотив» (Гребінка) 1:1
«Харчовик» (Червонозаводське)-ФК «Хорол» 5:1
«Фортуна» (Кейбалівка)-ФК «Миргород» 4:0
ХI тур
«Зеніт» (Калайдинці)-ФК «Миргород» 2:0
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Фортуна» (Кейбалівка) 0:1
«Локомотив» (Гребінка)-«Прогрейн» (Глобине) 0:4
ФК «Хорол»-«Світанок» (Заріг) 3:1
ХІІ тур
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:3
ФК «Миргород»-«Локомотив» (Гребінка) 3:1
«Прогрейн» (Глобине)-ФК «Хорол» 4:2
«Світанок» (Заріг)-«Харчовик» (Червонозаводське) 1:2
ХІІІ тур
ФК «Хорол»-ФК «Миргород» 2:1
«Локомотив» (Гребінка)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:4
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Прогрейн» (Глобине) 0:0
«Світанок» (Заріг)-«Фортуна» (Кейбалівка) 5:3
ХІV тур
«Зеніт» (Калайдинці)-«Хорол» (Хорол) 7:0
«Миргород» (Миргород)-«Харчовик» (Червонозаводське) +:-
«Прогрейн» (Глобине)-«Світанок» (Заріг) 4:2
«Фортуна» (Кейбалівка)-«Локомотив» (Гребінка) 2:0
Підсумкове турнірне становище команд групи «А»
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Зеніт» |
14 |
13 |
0 |
1 |
50-9 |
39 |
2 |
«Фортуна» |
14 |
9 |
1 |
4 |
36-15 |
28 |
3 |
«Харчовик» |
14 |
6 |
5 |
3 |
23-9 |
23 |
4 |
«Прогрейн» |
14 |
7 |
1 |
6 |
28-22 |
22 |
5 |
ФК «Миргород» |
14 |
5 |
3 |
6 |
23-24 |
18 |
6 |
ФК «Хорол» |
14 |
3 |
3 |
8 |
16-45 |
12 |
7 |
«Локомотив» |
14 |
2 |
5 |
7 |
15-33 |
11 |
8 |
«Світанок» |
14 |
1 |
2 |
11 |
14-50 |
5 |
Фінальні ігри
Матч за третє місце
«Фортуна» (Кейбалівка)-ФК СГМ «Рокита» 2:0
Фінал
«Зеніт» (Калайдинці)-«Чайка» (Дейкалівка) 2:5
|