Суббота, 25.11.17, 03:19
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
23.11.17
Розпочався ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону 2017-2018 років
22.11.17
Стартував чемпіонат Кобеляцького району з міні-футболу 2018 року
22.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 18 та 19 листопада8
21.11.17
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 18 та 19 листопада
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
Третій трофей для "Маяка"
15.11.17
Стартував чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу 2018 року
15.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 11 та 12 листопада
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
15.11.17
Юнаки гадяцького "Псла" кращі в області
14.11.17
"Рокита" виграє Суперкубок області по футболу
14.11.17
Завдяки дублю Галагана Мідянівка виграє Суперкубок
14.11.17
"Маяк" одягає чемпіонські медалі
13.11.17
ФК "Машівка" - чемпіон Машівського району по футболу 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
07.11.17
"Дрижина" знову стає чемпіоном Кобеляцького району по футболу
07.11.17
"Локомотив" (Гребінка)-"Вікторія" (Первозванівка) 2:2
07.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 1-5 листопада
07.11.17
Зіграно останні матчі чемпіонату Глобинського району по футболу 2017 року
07.11.17
Нічия у першому матчі
06.11.17
ФК "Вікторія" переміг "Семенівку"
06.11.17
"Великі Кринки" уже із бронзою, а володар золота визначиться 11 листопада
06.11.17
Фінішував чемпіонат Полтавської області по футболу у вищій лізі 2017 року
06.11.17
"Олімпія" вдруге поспіль виграла чемпіонат Полтавщини по футболу
06.11.17
"Олімп" (Розсошенці) - чемпіон Полтавського району по футболу 2017 року
04.11.17
Кобеляцьке дербі: багато боротьби, але мало голів
02.11.17
5:0 на користь ... арбітра
02.11.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 31 жовтня, 1 та 2 листопада
02.11.17
Чемпіон вищої ліги визначеться 4 листопада
01.11.17
"Чайка" - чемпіон, а ФК "Сазонівка" - володар Суперкубку
01.11.17
Футзал, Кременчук. Результати 28 та 29 жовтня
31.10.17
Ліга Чемпіонів району, ІІ тур
31.10.17
"Антон" - чемпіон Горішніх Плавнів по футболу 2017 року
30.10.17
Поступилися чемпіону
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Полтавська область

Чемпіонат Полтавської області по футболу 2017. Перша ліга, група "Б"
01.05.17, 23:09
І тур. 29.04.2017-30.04.2017
ФК «Диканька»-ФК «Кобеляки» 2:5
«Маяк» (Котельва)-«Вікторія» (Первозванівка) 1:3
ФК «Зіньків»-«Колос» (Кобеляки) 0:3
«Псел» (Гадяч)-ФК «Козельщина» 3:0
«Дукат» (Селещина)-«Аргус» (Степне) 6:4
ФК «Карлівка»-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:0
ІІ тур. 06.05.2017-07.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Маяк» (Котельва) 1:4
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Карлівка» 5:2
ФК «Кобеляки»-ФК «Зіньків» 2:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Псел» (Гадяч) 0:1
ФК «Козельщина»-«Колос» (Кобеляки) 1:4
ФК «Диканька»-«Дукат» (Селещина) 0:0
ІІІ тур. 13.05 2017-14.05.2017
«Псел» (Гадяч)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
«Маяк» (Котельва)-ФК «Диканька» 2:1
«Дукат» (Селещина)-ФК «Кобеляки» 0:6
ФК «Карлівка»-«Аргус» (Степне) 2:1
«Колос» (Кобеляки)-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:3
ФК «Зіньків»-ФК «Козельщина» 4:0
ІV тур. 20.05.2017-21.05.2017
«Дукат» (Селещина)-«Маяк» (Котельва) 2:4
ФК «Диканька»-ФК «Карлівка» 1:0
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Зіньків» 0:1
«Аргус» (Степне)-«Псел» (Гадяч) 1:1
«Вікторія» (Первозванівка)-«Колос» (Кобеляки) 4:3
ФК «Кобеляки»-ФК «Козельщина» 3:1
V тур. 27.05.2017-28.05.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Кобеляки» 1:1
ФК «Зіньків»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:3
«Псел» (Гадяч)-ФК «Диканька» 0:0
ФК «Карлівка»-«Дукат» (Селещина) 4:2
«Колос» (Кобеляки)-«Аргус» (Степне) 2:0
ФК «Козельщина»-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:2
VІ тур. 03.06.2017-04.06.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Карлівка» 3:1
«Аргус» (Степне)-ФК «Зіньків» 3:0
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Козельщина» 4:2
ФК «Кобеляки»-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:0
ФК «Диканька»-«Колос» (Кобеляки) 3:2
«Дукат» (Селещина)-«Псел» (Гадяч) 2:0
VІI тур. 10.06.2017-11.06.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Кобеляки» 2:0
«Псел» (Гадяч)-«Маяк» (Котельва) 1:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:6
ФК «Зіньків»-ФК «Диканька» 0:1
«Колос» (Кобеляки)-«Дукат» (Селещина) 2:1
ФК «Козельщина»-«Аргус» (Степне) 1:5
VІІІ тур. 17.06.2017-18.06.2017
ФК «Карлівка»-«Псел» (Гадяч) 6:1
ФК «Кобеляки»-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Зіньків» 1:3
«Аргус» (Степне)-«Стандарт» (Нові Санжари) 1:2
ФК «Диканька»-ФК «Козельщина» 4:1
«Маяк» (Котельва)-«Колос» (Кобеляки) 1:1
ІХ тур. 24.06.2017-25.06.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Кобеляки» 2:3
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Карлівка» 3:1
ФК «Зіньків»-«Маяк» (Котельва) 2:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Диканька» 1:4
ФК «Козельщина»-«Дукат» (Селещина) 1:6
«Вікторія» (Первозванівка)-«Аргус» (Степне) 1:3
 Х тур. 01.07.2017-02.07.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Зіньків» 3:1
ФК «Диканька»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:4
ФК «Кобеляки»-«Аргус» (Степне) 2:1
«Псел» (Гадяч)-«Колос» (Кобеляки) 0:2
«Маяк» (Котельва)-ФК «Козельщина» 7:1
«Дукат» (Селещина)-«Стандарт» (Нові Санжари) 8:3
ІХ тур. 08.07.2017-09.07.2017
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Кобеляки» 0:0
ФК «Зіньків»-«Псел» (Гадяч) 2:2
ФК «Козельщина»-ФК «Карлівка» 0:9
«Аргус» (Степне)-ФК «Диканька» 3:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Маяк» (Котельва) 1:4
«Вікторія» (Первозванівка)«Дукат» (Селещина) 2:0
ХІІ тур. 19.08.2017-20.08.2017
ФК «Кобеляки»-ФК «Диканька» 1:0
«Вікторія» (Первозванівка)-«Маяк» (Котельва) 1:1
«Аргус» (Степне)-«Дукат» (Селещина) 2:0
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Зіньків» 1:1
ФК «Козельщина»-«Псел» (Гадяч) 1:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Карлівка» 0:5
ХІІІ тур. 26.08.2017-27.08.2017
«Маяк» (Котельва)-«Аргус» (Голобородьківське) 2:1
ФК «Карлівка»-«Вікторія» (Первозванівка) 1:1
ФК «Зіньків»-ФК «Кобеляки» 0:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Диканька» 3:2
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Козельщина» 3:0
«Псел» (Гадяч)-«Стандарт» (Нові Санжари) 8:0
ХІV тур. 02.09.2017-03.09.2017
«Аргус» (Голобородьківське)-ФК «Карлівка» 2:1
ФК «Диканька»-«Маяк» (Котельва) 0:3
ФК «Кобеляки»-«Дукат» (Селещина) 1:0
ФК «Козельщина»-ФК «Зіньків» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-«Псел» (Гадяч) 4:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Колос» (Кобеляки) 0:2
XV тур. 09.09.2017-10.09.2017
«Колос» (Кобеляки)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
ФК «Козельщина»-ФК «Кобеляки» 2:9
«Маяк» (Карлівка)-«Дукат» (Селещина) 2:2
ФК «Карлівка»-ФК «Диканька» 4:1
«Псел» (Гадяч)-«Аргус» (Голобородьківське) 0:2
ФК «Зіньків»-«Стандарт» (Нові Санжари) 5:0
XVІ тур. 16.09.2017-17.09.2017
ФК «Кобеляки»-«Маяк» (Котельва) 3:0
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Зіньків» 0:2
«Дукат» (Селещина)-ФК «Карлівка» 0:3
ФК «Диканька»-«Псел» (Гадяч) 4:1
«Аргус» (Голобородьківське)-«Колос» (Кобеляки) 2:1
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Козельщина» 3:3
ХVІІ тур. 23.09.2017-24.09.2017
ФК «Карлівка»-«Маяк» (Котельва) 4:1
ФК «Зіньків»-«Аргус » (Голобородьківське) 1:0
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Диканька» 0:0
ФК «Козельщина»-«Вікторія» (Первозванівка) -:+
«Псел» (Гадяч)-«Дукат» (Селещина) 3:5
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Кобеляки» 0:2
ХVIII тур. 30.09.2017-01.10.2017
ФК «Кобеляки»-ФК «Карлівка» 3:0
ФК «Диканька»-ФК «Зіньків» 1:2
«Маяк» (Котельва)-«Псел» (Гадяч) 2:1
«Вікторія» (Первозванівка)-«Стандарт» (Нові Санжари) 5:0
«Дукат» (Селещина)-«Колос» (Кобеляки) 1:5
«Аргус» (Голобородьківське)-ФК «Козельщина» 7:2
ХІХ тур. 07.10.2017-08.10.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Карлівка» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Кобеляки» 2:1
ФК «Козельщина»-ФК «Диканька» 0:4
«Колос» (Кобеляки)-«Маяк» (Котельва) 6:1
ФК «Зіньків»-«Дукат» (Селещина) 2:0 
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Аргус» (Голобородьківське) 1:2
ХХ тур. 14.10.2017-15.10.2017
ФК «Кобеляки»-«Псел» (Гадяч) 8:0
«Аргус» (Голобородьківське)-«Вікторія» (Первозванівка) 0:1
«Маяк» (Котельва)-ФК «Зіньків» 0:3
ФК «Карлівка»-«Колос» (Кобеляки) 1:3
«Дукат» (Селещина)-ФК «Козельщина» 4:1
ФК «Диканька»-«Стандарт» (Нові Санжари) 4:1
ХХІ тур. 21.10.2017-22.10.2017
ФК «Зіньків»-ФК «Карлівка» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Диканька» 2:0
«Аргус» (Степне)-ФК «Кобеляки» 4:2
«Колос» (Кобеляки)-«Псел» (Гадяч) 3:2
ФК «Козельщина»-«Маяк» (Котельва) 1:2
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Дукат» (Селещина) 1:3
ХХІІ тур. 28.10.2017-29.10.2017
«Дукат» (Селещина)-«Вікторія» (Первозванівка) 4:5
«Псел» (Гадяч)-ФК «Зіньків» 1:1
ФК «Диканька»-«Аргус» (Голобородьківське) 2:0
ФК «Кобеляки»-«Колос» (Кобеляки) 1:1
«Маяк» (Котельва)-«Стандарт» (Нова Санжари) 6:1
ФК «Карлівка»-ФК «Козельщина» 8:0.

Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Вікторія» (Первозванівка) 22 17 3 2 56-27 54
2 ФК «Кобеляки» 22 15 4 3 58-21 49
3 «Колос» (Кобеляки) 22 13 5 4 51-23 44
4 ФК «Карлівка» 22 14 1 7 60-30 43
5 «Маяк» (Котельва) 22 12 5 5 50-37 41
6 «Аргус» (Голобородьківське) 22 11 1 10 45-35 34
7 ФК «Зіньків» 22 10 4 8 34-27 34
8 ФК «Диканька» 22 9 3 10 38-33 30
9 «Дукат» (Селещина) 22 8 1 13 48-56 25
10 «Псел» (Гадяч) 22 4 5 13 30-49 17
11 «Стандарт» (Нові Санжари) 22 1 1 20 19-80 4
12 ФК «Козельщина» 22 1 1 20 22-95 4

Фінал
«Локомотив» (Гребінка)-«Вікторія» (Первозванівка) 2:2, 2:1

Категорія: Полтавська область | Додав: Виталий83
Переглядів: 126 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz