І тур. 28.05.2016
«Злагода К» (Погребняки)-«Арсенал» (Устимівка) -:-
«Факел» (Василівка)-ФК «Оболонь-Іванівка» 4:1
«Дружба» (Очеретувате)-«Магнолія» (Крива Руда) 9:2
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Нива» (Біляки) 20:1
ФК «Семенівка»-«Зоря» (Вербки) 3:1
«Зірка» (Рокити) - пропуск
ІІ тур. 04.06.2016
Зірка» (Рокити)-«Дружба» (Очеретувате) 2:4
ФК «Оболонь-Іванівка»-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 2:2
«Зоря» (Вербки)-«Факел» (Василівка) 2:4
«Нива» (Біляки)-«Злагода К» (Погребняки) -:-
«Магнолія» (Крива Руда)-ФК «Семенівка» 0:0
«Арсенал» (Устимівка) - пропуск
ІІІ тур 11.06.2016
«Злагода К» (Погребняки)-ФК «Оболонь-Іванівка» -:-
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Зоря» (Вербки) 7:0
«Арсенал» (Устимівка)-«Нива» (Біляки) 9:0
ФК «Семенівка»-«Зірка» (Рокити) 5:0
«Факел» (Василівка)-«Магнолія» (Крива Руда) 2:0
«Дружба» (Очеретувате) - пропуск
ІV тур. 18.06.2016
«Магнолія» (Крива Руда)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 1:3
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Арсенал» (Устимівка) 5:1
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Семенівка» 4:2
«Зірка» (Рокити)-«Факел» (Василівка) 2:5
«Зоря» (Вербки)-«Злагода К» (Погребняки) -:-
«Нива» (Біляки) - пропуск
V тур. 25.06.2016
«Факел» (Василівка)-«Дружба» (Очеретувате) 3:6
«Нива» (Біляки)-ФК «Оболонь-Іванівка» 1:12
«Злагода К» (Погребняки)-«Магнолія» (Крива Руда) -:-
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Зірка» (Рокити) 3:0 технічна перемога
«Арсенал» (Устимівка)-«Зоря» (Вербки) 10:3
ФК «Семенівка» - пропуск
VI тур. 02.07.2016
«Зірка» (Рокити)-«Злагода К» (Погребняки) -:-
ФК «Семенівка»-«Факел» (Василівка) 0:4
«Магнолія» (Крива Руда)-«Арсенал» (Устимівка) 1:2
«Зоря» (Вербки)-«Нива» (Біляки) 3:0 технічна перемога
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 2:1
ФК «Оболонь-Іванівка» - пропуск
VII тур. 09.07.2016
«Злагода К» (Погребняки)-«Дружба» (Очеретувате) -:-
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-ФК «Семенівка» 7:1
«Арсенал» (Устимівка)-«Зірка» (Рокити) 2:1
«Нива» (Біляки)-«Магнолія» (Крива Руда) 1:3
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Зоря» (Вербки) 3:0 технічна перемога
«Факел» (Василівка) - пропуск
VIII тур. 16.07.2016
«Факел» (Василівка)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 0:5
ФК «Семенівка»-«Злагода К» (Погребняки) -:-
«Дружба» (Очеретувате)-«Арсенал» (Устимівка) 5:3
«Зірка» (Рокити)-«Нива» (Біляки) 10:4
«Магнолія» (Крива Руда)-ФК «Оболонь-Іванівка» 3:4
«Зоря» (Вербки) - пропуск
ІХ тур. 23.07.2016
«Нива» (Біляки)-«Дружба» (Очеретувате) 1:5
«Арсенал» (Устимівка)-ФК «Семенівка» 3:1
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Зірка» (Рокити) 5:1
«Зоря» (Вербки)-«Магнолія» (Крива Руда) 1:3
«Злагода К» (Погребняки)-«Факел» (Василівка) 4:3
ФК «Веселий Поділ-Дослідне» - пропуск
Х тур. 30.07.2016
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Оболонь-Іванівка» 4:2
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Злагода К» (Пргребняки) -:-
«Зірка» (Рокити)-«Зоря» (Вербки) 0:0
ФК «Семенівка»«Нива» (Біляки) 5:1
«Факел» (Василівка)-«Арсенал» (Устимівка) 0:2
«Магнолія» (Крива Руда) - пропуск
ХІ тур. 06.08.2016
«Зоря» (Вербки)-«Дружба» (Очеретувате) 1:9
«Арсенал» (Устимівка)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 3:3
«Нива» (Біляки)-«Факел» (Василівка) 1:11
ФК «Оболонь-Іванівка»-ФК «Семенівка» 2:1
«Магнолія» (Крива Руда)-«Зірка» (Рокити) 1:6
«Злагода К» (Погребняки) - пропуск
ХІІ тур. 20.08.2016
«Факел» (Василівка)-ФК «Семенівка» 2:4
«Дружба» (Очеретувате)-«Нива» (Біляки) 13:2
«Зоря» (Вербки)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 0:17
«Зірка» (Рокити)-«Арсенал» (Устимівка) 1:3
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Магнолія» (Крива Руда) 5:1
ХІІІ тур. 27.08.2016
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Дружба» (Очеретувате) 1:2
«Нива» (Біляки)-ФК «Семенівка» 0:3
«Зірка» (Рокити)-ФК «Оболонь-Іванівка» 4:5
«Магнолія» (Крива Руда)-«Факел» (Василівка) 2:7
«Зоря» (Вербки)-«Арсенал» (Устимівка) 0:5
ХІV тур. 03.09.2016
«Арсенал» (Устимівка)-«Дружба» (Очеретувате) 3:1
«Факел» (Василівка)-«Зірка» (Рокити) 4:0
«Нива» (Біляки)-ФК «Веселий Поділ-Дослідне» 2:13
«Зоря» (Вербки)- ФК «Оболонь-Іванівка» 1:11
ФК «Семенівка»-«Магнолія» (Крива Руда) 6:5
ХV тур. 10.09.2016
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Дружба» (Очеретувате) 0:1
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Арсенал» (Устимівка) 3:1
«Факел» (Василівка)-«Зоря» (Вербки) 3:0
«Зірка» (Рокити)-ФК «Семенівка» 1:9
«Магнолія» (Крива Руда)-«Нива» (Біляки) 5:0
XVI тур. 17.09.2016
«Дружба» (Очеретувате)-«Факел» (Василівка) 3:2
«Зоря» (Вербки)-ФК «Семенівка» 3:1
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-ФК «Оболонь-Іванівка» 7:0
«Нива» (Біляки)-«Арсенал» (Устимівка) 2:7
«Зірка» (Рокити)-«Магнолія» (Крива Руда) 1:2
XVІI тур. 24.09.2016
«Арсенал» (Устимівка)-ФК «Оболонь-Іванівка» 5:2
«Магнолія» (Крива Руда)-«Зоря» (Вербки) 8:0
ФК «Семенівка»-«Дружба» (Очеретувате) 4:6
«Нива» (Біляки)-«Зірка» (Рокити) 0:2
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Факел» (Василівка) 0:1
XVІІI тур. 01.10.2016
«Магнолія» (Крива Руда)-«Дружба» (Очеретувате) 3:4
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Нива» (Біляки) 3:0 технічна перемога
«Арсенал» (Устимівка)-«Факел» (Василівка) 2:5
ФК «Семенівка»-ФК «Веселий Поділ-Дослідyе» 2:5
«Зоря» (Вербки)-«Зірка» (Рокити) 3:3
ХІХ тур. 08.10.2016
«Дружба» (Очеретувате)-«Зірка» (Рокити) 13:4
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»-«Магнолія» (Крива Руда) 8:0
«Арсенал» (Устимівка)-ФК «Семенівка» 3:1
«Нива» (Біляки)-«Зоря» (Вербки) 0:3 технічна перемога
ФК «Оболонь-Іванівка»-«Факел» (Василівка) 3:1
ХХ тур. 15.10.2016
«Дружба» (Очеретувате)-«Зоря» (Вербки) 14:3
«Зірка» (Рокити)-ФК «Веселий Подол-Дослідне» 2:4
«Арсенал» (Устимівка)-«Магнолія» (Крива Руда) 6:3
ФК «Семенівка»-ФК «Оболонь-Іванівка» 1:0
«Факел» (Василівка)-«Нива» (Біляки) 3:0 технічна перемога
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Дружба» (Очеретувате)
|
18 |
17 |
0 |
1 |
107-39 |
51 |
2 |
ФК «Веселий Поділ-Дослідне»
|
18 |
14 |
2 |
2 |
111-21 |
44 |
3
|
«Арсенал» (Устимівка) |
18 |
13 |
1 |
4 |
70-37 |
40 |
4 |
«Факел» (Василівка) |
18 |
12 |
0 |
6 |
69-35 |
36
|
5 |
ФК «Оболонь-Іванівка»
|
18 |
10 |
1 |
7 |
68-51 |
31 |
6 |
ФК «Семенівка»
|
18 |
8 |
1 |
10 |
50-53 |
25 |
7 |
«Магнолія» (Крива Руда)
|
18 |
5 |
1 |
12 |
43-67 |
16 |
8 |
«Зірка» (Рокити)
|
18 |
3 |
2 |
13 |
37-76 |
10 |
9 |
«Зоря» (Вербки)
|
18 |
3 |
2 |
13 |
25-102 |
10 |
10 |
«Нива» (Біляки)
|
18 |
0 |
0 |
18 |
16-142 |
- 3 |
* З команд «Зоря» (Вербки), «Зірка» (Рокити) знято по 2 очки.
** З команди «Нива» (Біляки) знято по 3 очки.
Кращий бомбардир: Олександ Рома, «Дружба» (Очеретувате), - 40 голів.
|