Група I
І тур. 15.07.2012
ФК «Лубни»-ФК «Пирятин» 1:2
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Рокита» 1:2
ІІ тур. 18.07.2012
ФК «Рокита»-ФК «Лубни» 2:1
ФК «Пирятин»-«Локомотив» (Гребінка) 3:3
ІІІ тур. 21.07.2012
ФК «Лубни»-«Локомотив» (Гребінка) 2:0
ФК «Рокита»-ФК «Пирятин» 2:2
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Рокита» |
3 |
2 |
1 |
0 |
6-4 |
7 |
2 |
ФК «Пирятин» |
3 |
1 |
2 |
0 |
7-6 |
5 |
3 |
ФК «Лубни» |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-4 |
3 |
4 |
«Локомотив» |
3 |
0 |
1 |
2 |
4-7 |
1 |
Група II
І тур. 15.07.2012
ФК «Миргород»-«Олімпія» (Савинці) 1:2
«Колос» (Великі Сорочинці)-«Нива» (Баранівка) 0:3
ІІ тур. 18.07.2012
«Нива» (Баранівка)-ФК «Миргород» 1:1
«Олімпія»-«Колос» (Великі Сорочинці) 4:1
ІІІ тур. 21.07.2012
ФК «Миргород»-«Колос» (Великі Сорочинці) 5:0
«Нива» (Баранівка)-«Олімпія» (Савинці) 1:2
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Олімпія» |
3 |
3 |
0 |
0 |
8-3 |
9 |
2 |
ФК «Миргород» |
3 |
1 |
1 |
1 |
7-3 |
4 |
3 |
«Нива» |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-3 |
4 |
4 |
«Колос» |
3 |
0 |
0 |
3 |
1-12 |
0 |
Група III
І тур. 15.07.2012
ФК «Велика Багачка»-«Краяни» (Лютенські Будища) 6:0
«Білагро» (Красногорівка)-«Комунар» (Степанівка) 1:6
ІІ тур. 18.07.2012
«Комунар» (Степанівка)-ФК «Велика Багачка» 1:5
«Краяни» (Лютенські Будища)-«Білагро» (Красногорівка) 3:2
ІІІ тур. 21.07.2012
ФК «Велика Багачка»-«Білагро» (Красногорівка) 11:0
«Комунар» (Степанівка)-«Краяни» (Лютенські Будища) 2:3
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Велика Багачка» |
3 |
3 |
0 |
0 |
22-1 |
9 |
2 |
«Краяни» |
3 |
2 |
0 |
1 |
6-10 |
6 |
3 |
«Комунар» |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-9 |
3 |
4 |
«Білагро» |
3 |
0 |
0 |
3 |
3-20 |
0 |
Група IV
І тур. 15.07.2012
«Темп» (Градизьк)-«Колос» (Кобеляки) 2:0
«Машинобудівник» (Нова Галещина)-«Колос» (Пашківка) 2:0
ІІ тур. 18.07.2012
«Колос» (Пашківка)-«Темп» (Градизьк) 0:2
«Колос» (Кобеляки)-«Машинобудівник» (Нова Галещина) 0:1
ІІІ тур. 21.07.2012
«Темп» (Градизьк)-«Машинобудівник» (Нова Галещина) 3:1
«Колос» (Пашківка)-«Колос» (Кобеляки) 1:1
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Темп» |
3 |
3 |
0 |
0 |
7-1 |
9 |
2 |
«Машинобудівник» |
3 |
2 |
0 |
1 |
4-3 |
6 |
3 |
«Колос» (Кобеляки) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1-4 |
1 |
4 |
«Колос» (Пашківка) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1-5 |
1 |
Група V
І тур. 15.07.2012
«Псьол» (Гадяч)-ФК «Лохвиця» 2:2
«Нива» (Попівка)-«Харчовик» (Червонозаводське) 2:2
ІІ тур. 18.07.2012
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Псьол» (Гадяч) 1:1
ФК «Лохвиця»-«Нива» (Попівка) 2:1
ІІІ тур. 21.07.2012
«Псьол» (Гадяч)-«Нива» (Попівка) 11:1
«Харчовик» (Червонозаводське)-«Лохвиця» 2:0
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Псьол» |
3 |
1 |
2 |
0 |
14-4 |
5 |
2 |
«Харчовик» |
3 |
1 |
2 |
0 |
5-3 |
5 |
3 |
ФК «Лохвиця» |
3 |
1 |
1 |
1 |
4-5 |
4 |
4 |
«Нива» |
3 |
0 |
1 |
2 |
4-15 |
1 |
Група VI
І тур. 15.07.2012
ФК «Жоржівка»-«Динамо» (Решетилівка) 3:1
«Старт» (Стасі)-«Газовик» (Диканька) 3:1
ІІ тур. 18.07.2012
«Газовик» (Диканька)-ФК «Жоржівка» 0:3
«Динамо» (Решетилівка)-«Старт» (Стасі) 4:0
ІІІ тур. 21.07.2012
ФК «Жоржівка»-«Старт» (Стасі) 3:1
«Газовик» (Диканька)-«Динамо» (Решетилівка) 1:2
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Жоржівка» |
3 |
3 |
0 |
0 |
9-2 |
9 |
2 |
«Динамо» |
3 |
2 |
0 |
1 |
7-4 |
6 |
3 |
«Старт» |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-8 |
3 |
4 |
«Газовик» |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-8 |
0 |
Група VII
І тур. 15.07.2012
«Маяк» (Котельва)-«Нове Життя» (Андріївка) 0:5
«Ворскла-Газовик» (Опішня)-«Вікторія» (Первозванівка) 1:1
ІІ тур. 18.07.2012
«Вікторія» (Первозванівка)-«Маяк» (Котельва) 0:3
«Нове Життя» (Андріївка)-«Ворскла-Газовик» (Опішня) 6:0
ІІІ тур. 21.07.2012
«Маяк» (Котельва)-«Ворскла-Газовик» (Опішня) 3:2
«Вікторія» (Первозванівка)-«Нове Життя» (Андріївка) 2:6
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Нове Життя» |
3 |
3 |
0 |
0 |
17-2 |
9 |
2 |
«Маяк» |
3 |
2 |
0 |
1 |
6-7 |
6 |
3 |
«Вікторія» |
3 |
0 |
1 |
2 |
3-10 |
1 |
4 |
«Ворскла-Газовик» |
3 |
0 |
1 |
2 |
3-10 |
1 |
Група VIII
І тур. 15.07.2012
«Космос» (Воскобійники)-ФК «Шишаки» 0:1
«Авангард» (Яреськи)-«Зоря» (Гоголеве) 0:5
ІІ тур. 18.07.2012
«Зоря» (Гоголеве)-«Космос» (Воскобійники) 2:1
ФК «Шишаки»-«Авангард» (Яреськи) 1:1
ІІІ тур. 21.07.2012
«Космос» (Воскобійники)-«Авангард» (Яреськи) 1:3
«Зоря» (Гоголеве)-ФК «Шишаки» 1:1
Підсумкове турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Зоря» |
3 |
2 |
1 |
0 |
8-2 |
7 |
2 |
ФК «Шишаки» |
3 |
1 |
2 |
0 |
3-2 |
5 |
3 |
«Авангард» |
3 |
1 |
1 |
1 |
4-7 |
4 |
4 |
«Космос» |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-6 |
0 |
1/4 фіналу
ФК «Рокита»-«Олімпія» (Савинці) 2:0
ФК «Велика Багачка»«Темп» (Градизьк) 2:4
«Псел» (Гадяч)-ФК «Жоржівка» 0:1
«Нове Життя» (Андріївка)-«Зоря» (Гоголеве) 9:1
1/2 фіналу
«Нове Життя» (Андріївка)-«Темп» (Градизьк) 2:1
ФК «Жоржівка»-ФК «Рокита» 0:2
Фінал
«Нове Життя» (Андріївка)-ФК «Рокита» 1:1, по пенальті 3:4