Суббота, 23.09.17, 23:07
Офіційний сайт ФК "Колос" (Пашківка)
Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід
Меню
Категорії розділу
Козельщинcький район
Полтавська область
Кобеляцький район
Кременчук
Кременчуцький район
Решетилівський район
Полтава
Полтавський район
Лубни
Лубенський район
Інші райони
Шишацький кубок
Ліга Чемпіонів ВФСТ Колос
Кубок ВК "Технополь"
Останні новини
22.09.17
"Зоря" зі скандалом розгромила "Сан Сіті"
22.09.17
Чемпіонат Кременчуга по футболу. Перша ліга закінчила турнір
22.09.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 20 та 21 вересеня
22.09.17
Чемпіонат області по футболу. Вища ліга, результати 20 вересня
22.09.17
Залишилося небагато
21.09.17
"Динамо" сенсаційно відібрало очки у "Левади"
21.09.17
Решетилівське "Динамо" без проблем переграло "Бруклін"
21.09.17
Чемпіонат Горішніх Плавнів по футболу. Результати 11, 13, 15, 19 вересня
21.09.17
"Олімпія" завершає виступи в аматорському кубку України
19.09.17
Перша поразка "Дрижиної"
19.09.17
"Колос" на виїзді поступається "Аргусу"
19.09.17
Визначилися усі півфіналісти Осіннього кубку Гребінківського району по футболу
18.09.17
Центральна гра в Очеретуватому не виявила переможця
18.09.17
Блискуча перемога "Локомотива"
18.09.17
ФК "Кобеляки" стають одноосібним лідером
18.09.17
Турнір дублерів. Результати 16 і 17 вересня
18.09.17
"Новатор" тримає "Заможне" у напрузі
18.09.17
Перемоги лідерів
18.09.17
Прикра поразка лубенців
18.09.17
Чемпіонат Кременчуцького району по футболу 2017 року завершено
18.09.17
"Локомотив" закріплює лідерство
18.09.17
"Лубнимаш" продовжує лідирувати
18.09.17
На черзі другий етап
17.09.17
"Колос" перемагає "Олімпію"
17.09.17
ФК "Решетилівка" - чемпіон Решетилівського району по футболу 2017 року
17.09.17
"Стандарт" стає другий
16.09.17
"Маяк" не зміг переграти "Колос"
16.09.17
Чемпіонат Кременчука по футболу. Результати 12, 13 та 14 вересня
15.09.17
ФК "Семенівка"-ФК "Пирятин" 1:1
15.09.17
Чемпіонат Полтави по футболу. Результати 14 вересня
15.09.17
Черговий покер Олександра Роми
14.09.17
"Атака-Автотранс" розібралася з "Зорею"
14.09.17
Перша перемога ДЮФШ ФК "Ворскла"
14.09.17
"Дрижина" (Дрижина Гребля) - володар кубку Кобеляцького району по футболу 2017 року
14.09.17
"Олімпія" програє перший матч
14.09.17
"Луч" стає другим
13.09.17
"Левада" в сутінках переграла "Сан Сіті"
13.09.17
"Атлетик" з суддівськими двійками переграв "Аргус"
13.09.17
"Кубок Дніпра". Фінішував сезон 2017 року
13.09.17
"Сатурн" з Олександрії виграє чемпіонат Кременчуцького району по футболу 2017 року
12.09.17
Чемпіонат Оржицького району по футболу. XV тур
11.09.17
Турнір дублерів. Результати 9 і 10 вересня
11.09.17
"Динамо" програє "Рокиті"
11.09.17
"Сенча" відбирає очки у "Сокола"
11.09.17
Кобеляцький "Колос" втрачає важливі очки
11.09.17
ФК "Миргород" виграє кубок Кулініча 2017 року
Форма входа
Головна » Файли » Чемпіонати, кубки, турніри » Лубенський район

Чемпіонат Лубенського району по футболу 2017
16.05.17, 10:23
Перший етап
Група І
І тур. 14.05.2017
«Нива» (Остапівка)-«Вимпел» (Хорошки) 7:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«ДЮСШ» (Засулля) 4:3
«Олімпія» (Вовчик) - пропуск
ІІ тур. 21.05.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«Нива» (Остапівка) 1:3
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімпія» (Вовчик) 0:7
«ДЮСШ» (Засулля) - пропуск
ІІІ тур. 28.05.2017
«Олімпія» (Вовчик)-«Зеніт» (Калайдинці) 2:5
«Нива» (Остапівка)-«ДЮСШ» (Засулля) 1:0
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
IV тур. 04.06.2017
«Нива» (Богодарівка)-«Олімпія» (Вовчик) 6:3
«ДЮСШ» (Засулля)-«Вимпел» (Хорошки) 9:1
«Зеніт» (Калайдинці) - пропуск
V тур. 11.06.2017
«Вимпел» (Хорошки)-«Зеніт» (Калайдинці) 0:14
«Олімпія» (Вовчик)-«ДЮСШ» (Засулля) -:+
«Нива» (Остапівка) - пропуск
VІ тур. 18.06.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«ДЮСШ» (Засулля) 2:1
«Вимпел» (Хорошки)-«Нива» (Остапівка) 2:4
«Олімпія» (Вовчик) - пропуск
VІІ тур. 25.06.2017
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт» (Калайдинці) 4:3
«Олімпія» (Вовчик)-«Вимпел» (Хорошки) 6:1
«ДЮСШ» (Засулля) - пропуск
VІІІ тур. 02.07.2017
«Зеніт» (Калайдинці)-«Олімпія» (Вовчик) 4:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:3
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
ІХ тур. 09.07.2017
«Олімпія» (Вовчик)-«Нива» (Остапівка) 4:5
«Вимпел» (Хорошки)-«ДЮСШ» (Засулля) 1:4
«Зеніт» (Калайдинці) - пропуск
Х тур. 16.07.2017
«Зеніт»(Калайдинці)-«Вимпел» (Хорошки) 6:1 
«ДЮСШ» (Засулля)-«Олімпія» (Вовчик) 4:2
«Нива» (Остапівка) - пропуск

Підсумкове турнірне становище команд групи І

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Нива» (Остапівка) 8 8 0 0 33-14 24
2 «Зеніт» (Калайдинці) 8 6 0 2 40-15 18
3 «ДЮСШ» (Засулля) 8 4 0 4 25-18 12
4 «Олімпія» (Вовчик) 8 2 0 6 21-28 6
5 «Вимпел» (Хорошки) 8 0 0 8 10-53 0

 

Група ІІ
І тур. 14.05.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 7:1
«Колос» (Тарандинці)-«Україна» (Оріхівка) 2:3
«Сула» (Засулля)-«Сталь» (Ждани) 5:2
ІІ тур. 21.05.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Сула» (Засулля) 1:9
«Лубнимаш» (Лубни)-«Колос» (Тарандинці) 4:2
«Україна» (Оріхівка)-«Сталь» (Ждани) 4:2
ІІІ тур. 28.05.2017
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 1:3
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Колос» (Тарандинці) 0:5
«Сталь» (Ждани)-«Лубнимаш» (Лубни) -:+
IV тур. 04.06.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Сталь» (Ждани) 2:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 5:2
«Колос» (Тарандинці)-«Cула»(Засулля) 1:4
V тур. 11.06.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 1:1
«Україна» (Оріхівка)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 9:0
«Сталь» (Ждани)-«Колос» (Тарандинці) -:+
VІ тур. 18.06.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:7
«Сталь» (Ждани)-«Сула» (Засулля) 3:3
«Україна» (Оріхівка)-«Колос» (Тарандинці) 5:1
VІІ тур. 25.06.2017
«Сула» (Засулля)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 2:0
«Колос» (Тарандинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 2:1
«Сталь» (Ждани)-«Україна» (Оріхівка) 0:2
VІІІ тур. 02.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 1:0
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Україна» (Оріхівка) 2:4
«Колос» (Тарандинці)-«Сталь» (Ждани) +:-
ІХ тур. 09.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Колос» (Тарандинці) 3:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«Україна» (Оріхівка) 7:3
«Сталь» (Ждани)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 4:0
Х тур. 16.07.2017
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 4:2
«Колос» (Тарандинці)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 7:4
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сталь» (Ждани) +:-

Підсумкове турнірне становище команд групи ІІ

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Україна» (Оріхівка) 10 8 0 2 39-22 24
2 «Лубнимаш» (Лубни) 10 7 2 1 42-11 23
3 «Сула» (Засулля) 10 6 2 2 31-16 20
4 «Колос» (Тарандинці) 10 5 0 5 27-24 15
5 «Сталь» (Ждани) 10 1 1 8 12-29 4
6 «Орбіта» (Вищий Булатець) 10 1 0 9 10-55 3
Другий етап
Фінальна шістка
І тур. 30.07.2017
«Сула» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 2:1
«Зеніт»(Калайдинці)-«Лубнимаш» (Лубни) 3:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:3
ІІ тур. 12.08.2017-13.08.2017
«Україна» (Оріхівка)-«Зеніт»(Калайдинці) 0:2
«Нива» (Остапівка)-«Сула» (Засулля) 0:1
«Лубнимаш» (Лубни)-«ДЮСШ» (Засулля) 9:1
ІІІ тур. 19.08.2017
«ДЮСШ» (Засулля)-«Україна» (Оріхівка) 0:5
«Лубнимаш» (Лубни)-«Нива» (Остапівка) 2:0
«Зеніт» (Калайдинці)-«Сула» (Засулля) 2:1
ІV тур. 27.08.2017
«Нива» (Остапівка)-«Зеніт»(Калайдинці) 1:0
«Сула» (Засулля)-«ДЮСШ» (Засулля) 6:0
«Україна» (Оріхівка)-«Лубнимаш» (Лубни) 1:8
V тур. 03.09.2017
«Лубнимаш» (Лубни)-«Сула» (Засулля) 1:0
«Україна» (Оріхівка)-«Нива» (Остапівка) 1:5
«ДЮСШ» (Засулля)-«Зеніт» (Калайдинці) 3:9
VІ тур. 10.09.2017
«Нива» (Остапівка)-«ДЮСШ» (Засулля) 3:0
«Україна» (Оріхівка)-«Сула» (Засулля) 0:5
«Лубнимаш» (Лубни)-«Зеніт» (Калайдинці) 8:2
VІІ тур. 1709.2017
«Сула» (Засулля)-«Нива» (Остапівка) 1:2
«ДЮСШ» (Засулля)-«Лубнимаш» (Лубни) 0:4
«Зеніт» (Калайдинці)-«Україна» (Оріхівка) +:-

«Кубок престижу»
І тур. 29.07.2017-30.07.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Колос» (Тарандинці) 4:5
«Вимпел» (Хорошки)-«Олімпія» (Вовчик) 4:2
«Вікторія» (Левко-Ромодан) - пропуск
ІІ тур. 12.08.2017-13.08.2017
«Орбіта» (Вищий Булатець)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 0:4
«Колос» (Тарандинці)-«Олімпія» (Вовчик) 5:1
«Вимпел» (Хорошки) - пропуск
ІІІ тур. 19.08.2017
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Колос» (Тарандинці) 2:2
«Вимпел» (Хорошки)-«Орбіта» (Вищий Булатець)1:3
«Олімпія» (Вовчик) - пропуск
ІV тур. 27.08.2017
«Колос» (Тарандинці)-«Вимпел» (Хорошки) 9:2
«Олімпія» (Вовчик)-«Вікторія» (Левко-Ромодан) 2:2
«Орбіта» (Вищий Булатець) - пропуск​
V тур. 03.09.2017
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Вимпел» (Хорошки) +:-
«Олімпія» (Вовчик)-«Орбіта» (Вищий Булатець) 2:2
«Колос» (Тарандинці) - пропуск
Категорія: Лубенський район | Додав: Виталий83
Переглядів: 135 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Міні-чат
50
Останнє у блозі
"Колос" (Лазірки): 1956-2016 роки
"Дружба" (Очеретувате): 1958-2015 роки
"Колос" (Пашківка): 1965-2013 роки
"Динамо" (Божківське): 1965-2012 роки
"Олімпія" (Савинці): 1976-2014 роки
"Нове Життя" (Андріївка): 2008-2013 роки
"Атака-Автотранс" (Гожули): 1986-2012 роки
Останнє відео

"Вікторія" (П...

1 0 0.0

"Темп" (Гради...

0 0 0.0

ФК "Кобеляки"...

7 0 0.0

"Вікторія" (П...

6 0 0.0

"Вікторія" (П...

4 0 0.0

Переможець тижня програ...

3 0 0.0

"Олімпія" (Са...

2 0 0.0

Спортивна Україна: про...

00:10:59
2 0 0.0
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz