07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2016 » Октябрь » 12 » "Атака-Автотранс" в епічному матчі переграла "Сан Сіті"
13:29
"Атака-Автотранс" в епічному матчі переграла "Сан Сіті"
Чемпіонат Полтави по футболу.
«Атака-Автотранс»-«Палвіс Сан Сіті» 4:3 (3:1).
«Атака-Автотранс»: Карякін, Абазов, Коба, Стрельченко, Черняк, Воронкін, Куімов, Кальченко, Тарчуков, Карась, Шмиголь. Тренер: Валентин Горбаньов.
«Палвіс Сан Сіті»: Петько, Близнюк, Кувеньов, Демчук, Бірюк, Мороз, Бакланов, Мокросноп (Місюра, 55), Ярош (Савенков, 65), Жаріков, Скиба (Думбуя, 80). Тренер: Максим Плужник.
Голи: Шмиголь (18); Воронкін (26), Карась (42), Тарчуков (72) - Ярош (12), Місюра (61), Бірюк (67)
     Команда Валентина Горбаньова піднялася на перше місце.
     11 жовтняня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч шістнадцятого туру чемпіонату Полтави по футболу серед аматорів між командами «Атака-Автотранс» та «Сан Сіті». Чергові з’ясовування стосунків між претендентами на чемпіонство подарували глядачам багато голів та емоцій.
     Так сталося, що і «Атака-Автотранс» і «Палвіс Сан Сіті» перед цим матчем опинилися в ролі наздоганяючих - «Левада» і «Зоря-Ворскла» з 33-ма очками ділили перші місця, а «Атака» і «сонячні» мали по 31-му очку і ділили третю і четверту сходинки. Тому фактично цей матч вирішував, хто серйозно продовжує гонку за чемпіонськими медалями, а кому залишиться сподіватися на невдачу найближчих конкурентів. Прогнозувати щось у цій зустрічі було важко. Ті ж «сонячні» можуть спочатку скуштувати чотири м’ячі від «Левади», а потім переграти «Зорю-Ворсклу». «Атака-Автотранс» проти лідерів теж грає нестабільно. Тому назвати явного фаворита у цій зустрічі було неможливо, незважаючи на те, що рахунок матчу цих команд у першому колі виглядав досить переконливо - 6:1 на користь «Палвіс Сан Сіті». Цього разу команди теж забили на двох сім голів, але співвідношення було дещо іншим.
     І погода, і статус суперників зумовили чималу кількість глядачів на трибунах стадіону «Динамо». Стадіон вміщає 300 глядачів, і був заповнений приблизно на 75%, що для аматорських змагань доволі пристойно.
     «Коли ходив на «Ворсклу», мав одні розчарування, а тут всі хлопці знайомі, викладаються, рубаються..» - розповідав один з вболівальників. І він був правий, команди «рубалися» весело і агресивно.
     Обидва колективи сильні своїми атакувальними діями, але в обороні при належному натиску у них часто виникають проблеми. Не став виключенням і цей поєдинок. Команди обопільно кинулися атакувати, щоб забити м’яч і отримати перевагу і психологічний комфорт. До 12-ї хвилини захисники чітко тримали оборону. Аж раптом один з захисників «Атаки-Автотранс» під пресингом помилився і подарував м’яч Ярошу, дозволивши тому вийти сам-на-сам з Антоном Карякіним і пробити повз голкіпера - 0:1. Гарний початок для «сонячних». Проте не можна сказати, що після голу гра змінилася. Хіба що «Атака-Автотранс» стала щільніше грати проти суперників, але все ж коли «Палвіс Сан Сіті» вдавалося вийти з-під пресингу, це оберталося небезпечним походом до володінь Карякіна. Після одного з таких походів «Атака-Автотранс» розгорнула чудову контратаку. Максим Шмиголь отримав м’яч на лівому фланзі, трохи змістився до центру і прекрасним ударом загнав м’яч до сітки - 1:1. Коли залітають такі голи, десь у світі сумує один Коноплянка.
     Забитий гол додав «Атаці-Автотранс» куражу. «Сонячним» же навпаки у першому таймі відверто не щастило. То Ярош заб’є з відвертого офсайду, то Антон Карякін на пару з захисником обхитрить Скибу і заволодіє м’ячем, то самі підопічні Максима Плужника втрачають м’яч, коли здавалося б гол зовсім поруч. А от команда Валентина Горбаньова розігралася. Особливо варто відзначити Андрія Воронкіна. В останні двадцять хвилин першого тайму він був чи не найпомітнішим на полі, як у пресингу, так і у конструктивних діях. Не дивно, що його старання обернулися голом. Футболісти «Атаки-Автотранс» розіграли стандарт у центрі поля після чого пішла подача до штрафного майданчика. Захисники не змогли як слід винести м’яч і його підібрав Андрій. Залишалося лише влучити у ворота, і він влучив - 2:1.
      «Атака-Автотранс» встигла забити ще й гол практично «у роздягальню», який теж прийшов зі штрафного. Спочатку був прямий удар, який парирував Петько. Парирував здавалося б на кутовий, але біля лицевої лінії м’яч підхопив Воронкін і повернув до штрафного майданчика де круглий потрапив до Карася. Футболіст елегантно зовнішньою стороною стопи проштовхнув м’яч до воріт - 3:1. Фантастичний рахунок для «Атаки-Автотранс» і невтішний для «сонячних». З тим і пішли на перерву.
     «Палвіс Сан Сіті» команда, яка вже доводила, що просто так не здається. У перерві Максим Плужник очевидно знайшов потрібні слова, щоб мотивувати команду. Адже з перших хвилин другої половини «Палвіс Сан Сіті» буквально насіли на ворота підопічних Валентина Горбаньова. Спочатку це ні до чого не призводило - лише серія кутових і кілька невлучних ударів. Проте на 61-й хвилині Місюра який вийшов на заміну після однієї з атак зумів переграв всіх на світі і закотив м’яч у пережній лівий від себе кут воріт - 3:2. Далі ще цікавіше знову гол в стилі Коноплянки. Тепер вже з флангу змістився і пробив гравець «Палвіс Сан Сіті» Бірюк - 3:3. Ідеальний рахунок для вболівальників «Зорі-Ворскли» все тільки починається.
     Подальший розвиток нагадав перший тайм. Обопільні гострі атаки з ударами, але без голів. Хоча візуально можна сказати, що більше їх було все-таки у «сонячних», які очевидно відчули підйом. Щоправда це їм не допомогло. На 72-й хвилині «Атака-Автотранс» провела контратаку. Олександру Тарчукову вдалося уникнути офсайду (хоча суперники вважали інакше) і вийти на побачення з Петьком. Результат - переможний гол і рахунок 4:3.
     Кінцівка матчі загалом пройшла під натиском «Палвіс Сан Сіті», хоча і «Атака-Автотранс» одного разу серйозно могла збільшити свою перевагу, але виручив Петько.
      Варто відзначити, що гарну гру не зіпсували арбітри, як іноді трапляється. Лише один епізод за рахунку 4:3 можна назвати суперечливим. Ось тут м’яч влучає в руку захиснику «Атаки-Автотранс» і змінює траєкторію польоту. Проте арбітр Андрій Сидоренко очевидно не розцінив епізод як безпосередньо гру рукою і пенальті не призначив.

У підсумку «Атака-Автотранс» здобуває три очки, виходить на перше місце і з нетерпінням чекає матчу «Левада»-«Зоря-Ворскла», який відбудеться сьогодні.

Категорія: Полтава | Переглядів: 491 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0