Минулих вихідних відбулися чергові матчі чемпіонату Кобеляцького району з міні-футболу у першій, другій та третій лігах. Результати:
Перша ліга
VІІ тур. 12.12.2015-13.12.2015
ФК «Дашківка»-ФК «Іванівка» 2:4
«Сокіл-98» (Білики)-«Маленькі Сови-2» (Кобеляки) 4:5
«Проц-Енерго» (Кобеляки)-ФК «Червоні Квіти» 6:3
«Буцики+Челсі» (Кобеляки)-«Лан» (Шенгури)
«Молодь» (Кобеляки)-«Сокіл» (Білики) 1:5
«Колос» (Кобеляки) - пропуск.
Перенесений матч шостого туру: «Маленькі Сови-2» (Кобеляки)-ФК «Дашківка» 2:1.
Ще відбувся один поєдинок десятого туру, який мав відбутися 26 грудня. У ньому ФК «Червоні Квіти» грали з кобеляцьким «Колосом». Рахунок зустрічі 4:6 на користь кобеляцької команди.
Турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Колос» (Кобеляки) |
7 |
5 |
1 |
1 |
26-19 |
16 |
2 |
«Маленькі Сови-2» (Кобеляки) |
5 |
5 |
0 |
0 |
20-11 |
15 |
3 |
«Буцики + Челсі» (Кобеляки) |
6 |
4 |
1 |
1 |
16-12 |
13 |
4 |
«Проц-Енерго» (Кобеляки) |
6 |
3 |
1 |
2 |
22-16 |
10 |
5 |
«Сокіл-98» (Білики) |
7 |
3 |
0 |
4 |
26-22 |
9 |
6 |
ФК «Червоні Квіти» |
7 |
3 |
0 |
4 |
27-27 |
9 |
7 |
«Лан» (Шенури) |
7 |
3 |
0 |
4 |
22-23 |
9 |
8 |
«Молодь» (Кобеляки) |
6 |
2 |
2 |
2 |
11-13 |
8 |
9 |
ФК «Іванівка» |
6 |
2 |
0 |
4 |
16-21 |
6 |
10 |
«Сокіл» (Білики) |
5 |
1 |
0 |
4 |
14-18 |
3 |
11 |
ФК «Дашківка» |
6 |
0 |
1 |
5 |
13-28 |
1 |
Друга ліга
VІІ тур. 12.12.2015-13.12.2015
«Колос» (Павлівка)-«Дрижина» (Дрижина Гребля) 3:6
«Аматори» (Кобеляки)-«Лан-2» (Шенгури) 2:4
ФК «Василівка»-«Водник» (Вільховатка) 1:8
«Маяк» (Орлик)-«Легіон» (Рибалки) 4:7
«Гелаксі-Вет» (Кобеляки)-«Ветеран» (Дрижина Гребля) 5:0
«Добробут» (Озера) - пропуск.
Турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Водник» (Вільховатка) |
6 |
6 |
0 |
0 |
45-11 |
18 |
2 |
«Добробут» (Озера) |
6 |
6 |
0 |
0 |
35-12 |
18 |
3 |
«Гелаксі-Вет» (Кобеляки) |
6 |
4 |
1 |
1 |
29-9 |
13 |
4 |
«Ветеран» (Дрижина Гребля) |
6 |
4 |
0 |
2 |
22-17 |
12 |
5 |
«Легіон» (Рибалки) |
6 |
3 |
2 |
2 |
34-24 |
10 |
6 |
«Лан-2» (Шенгури) |
6 |
3 |
1 |
2 |
17-13 |
10 |
7 |
«Маяк» (Орлик) |
6 |
1 |
2 |
3 |
13-17 |
5 |
8 |
ФК «Василівка» |
6 |
1 |
1 |
4 |
12-24 |
4 |
9 |
«Дрижина» (Дрижина Гребля) |
6 |
1 |
0 |
5 |
19-36 |
3 |
10 |
«Аматори» (Кобеляки) |
6 |
1 |
0 |
5 |
9-35 |
3 |
11 |
«Колос» (Павлівка) |
6 |
0 |
0 |
6 |
8-45 |
0 |
Третя ліга
VІІ тур. 12.12.2015
«Поділ-2» (Білики)-«Граніт» (Кобеляки) 0:3 технічна перемога
«Фаворит» (Кунівка)-«Поділ» (Куст-Кущі) 0:2
«Дніпро» (Світлогірське)-«Сільські традиції» (Білики) 3:0 технічна перемога
«Оріль» (Канави)-ФК «Котовське» 2:11
«Лідер-1» (Кобеляки)-ФК «Красне» 1:2
«Лідер-2» (Кобеляки) - пропуск
13.12.2015
«Граніт» (Кобеляки)-«Поділ» (Куст-Кущі) 2:6
ФК «Котовське»-«Дніпро» (Світлогірське) 2:5
«Дніпро» (Світлогірське)-ФК «Красне» 3:0 технічна перемога.
Турнірне становище команд
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Дніпро» (Світлогірське) |
6 |
6 |
0 |
0 |
30-5 |
18 |
2 |
«Поділ» (Куст-Кущі) |
6 |
5 |
1 |
0 |
31-9 |
16 |
3 |
ФК «Котовське» |
7 |
4 |
1 |
2 |
37-16 |
13 |
4 |
«Фаворит» (Кунівка) |
7 |
3 |
2 |
2 |
15-12 |
11 |
5 |
«Граніт» (Кобеляки) |
6 |
3 |
1 |
2 |
17-14 |
10 |
6 |
ФК «Красне» |
6 |
3 |
1 |
2 |
12-14 |
10 |
7 |
«Лідер-2» (Кобеляки) |
6 |
2 |
2 |
2 |
16-26 |
8 |
8 |
«Сільські традиції» (Білики) |
6 |
1 |
2 |
3 |
18-21 |
5 |
9 |
«Лідер-1» (Кобеляки) |
6 |
1 |
1 |
4 |
16-23 |
4 |
10 |
«Оріль» (Канави) |
6 |
0 |
2 |
4 |
10-27 |
2 |
11 |
«Поділ-2» (Білики) |
7 |
0 |
0 |
7 |
17-56 |
1 |