В цьогорічному чемпіонаті Козельщинського району з міні-футболу «Осінь-2011» братиме участь десять колективів. Календар:
І тур. 15.10.2011
10:00 «Псел» (Піски)-ФК «Сушки»
11:00 ФК «Михайлики»-«Комінтерн» (Нова Галещина)
12:00 РДА (Козельщина)-РО «Колос» (Козельщина)
13:00 «Білий Лев» (Козельщина)-«Слава» (Солониця)
14:00 «Ніка» (Козельщина)-«Колос» (Пашківка)
ІІ тур. 16.10.2011
10:00 РО «Колос» (Козельщина)-ФК «Сушки»
11:00 «Комінтерн» (Нова Галещина)-«Псел» (Піски)
12:00 ФК «Михайлики»-«Слава» (Солониця)
13:00 РДА (Козельщина)-«Колос» (Пашківка)
14:00 «Білий Лев» (Козельщина)-«Ніка» (Козельщина)
ІІІ тур. 22.10.2011
10:00 «Комінтерн» (Нова Галещина)-«Слава» (Солониця)
11:00 ФК «Сушки»-«Колос» (Пашківка)
12:00 «Псел» (Піски)-РО «Колос» (Козельщина)
13:00 ФК «Михайлики»-«Ніка» (Козельщина)
14:00 РДА (Козельщина)-«Білий Лев» (Козельщина)
ІV тур. 23.10.2011
10:00 РО «Колос» (Козельщина)-«Колос» (Пашківка)
11:00 «Комінтерн» (Нова Галещина)-«Ніка» (Козельщина)
12:00 ФК «Сушки»-«Білий Лев» (Козельщина)
13:00 «Слава» (Солониця)-«Псел» (Піски)
14:00 ФК «Михайлики»-РДА (Козельщина)
V тур. 29.10.2011
10:00 «Слава» (Солониця)-«Ніка» (Козельщина)
11:00 РО «Колос» (Козельщина)-«Білий Лев» (Козельщина)
12:00 «Комінтерн» (Нова Галещина)-РДА (Козельщина)
13:00 ФК «Сушки»-ФК «Михайлики»
14:00 «Колос» (Пашківка)-«Псел» (Піски)
VІ тур. 30.10.2011
10:00 «Колос» (Пашківка)-«Білий Лев» (Козельщина)
11:00 «Слава» (Солониця)-РДА (Козельщина)
12:00 РО «Колос» (Козельщина)-ФК «Михайлики»
13:00 «Ніка» (Козельщина)-«Псел» (Піски)
14:00 «Комінтерн» (Нова Галещина)-ФК «Сушки»
VІІ тур. 5.11.2011
10:00 «Ніка» (Козельщина)-РДА (Козельщина)
11:00 «Колос» (Пашківка)-ФК Михайлики
12:00 «Псел» (Піски)-«Білий Лев» (Козельщина)
13:00 «Слава» (Солониця)-ФК «Сушки»
14:00 РО «Колос» (Козельщина)-«Комінтерн» (Нова Галещина)
VІІІ тур. 6.11.2011
10:00 «Білий Лев» (Козельщина)-ФК «Михайлики»
11:00 РДА (Козельщина)-«Псел» (Піски)
12:00 «Ніка» (Козельщина)-ФК «Сушки»
13:00 «Колос» (Пашківка)-«Комінтерн» (Нова Галещина)
14:00 «Слава» (Солониця)-РО «Колос» (Козельщина)
ІХ тур. 12.11.2011
10:00 «Псел» (Піски)-ФК «Михайлики»
11:00 РДА (Козельщина)-ФК «Сушки»
12:00 «Білий Лев» (Козельщина)-«Комінтерн» (Нова Галещина)
13:00 «Ніка» (Козельщина)-РО «Колос» (Козельщина)
14:00 «Колос» (Пашківка)-«Слава» (Солониця).