Результати:
Вища ліга
VІІ тур. 17.12.2016-18.12.2016
«Зоря-1» (Руденківка)-«Чиста Криниця» (Драбинівка) 2:1
«Ветеран» (Нові Санжари)-«Ветеран» (Нехвороща) 13:0
«Темп» (Суха Маячка)-«Маяк» (Малий Кобелячок) 6:5
«Гетьман» (Галущина Гребля), «Колос» (Стовбина Долина) - пропуск.
Перша ліга
VІІ тур. 17.12.2016-18.12.2016
«Омега» (Нові Санжари)-«Сокіл» (Соколова Балка) 11:4
«Чиста Криниця-2» (Драбинівка)-«Кернел» (Пологи) 8:0
«Зоря-2» (Руденківка)-«Чкалова» (Нові Санжари) 7:5
«Оріль» (Нехвороща)-«Маяк-2» (Малий Кобелячок) 8:4
«Старс» (Старі Санжари) - пропуск.
Друга ліга
VІІ тур. 17.12.2016-18.12.2016
«Ворона» (Лелюхівка)-ФК «Судівка» 2:2
«Лиман» (Шедієве)-«Кернел-2» (Мала Перещепина) 9:1
«Зоря-3» (Руденківка)-«Сокіл-2» (Соколова Балка) 6:3
«Метеор» (Нові Санжари)-ФК «Полузір’я» 3:11
«Колос-2» (Стовбина Долина)-«Дніпро» (Козуби) 4:4
«Сталкер» (Нові Санжари)-«Атлетіко» (Велика Маячка) 6:2
«Ворскла» (Кунцеве)-«Ворскла» (Нові Санжари) 2:2.
Турнірне становище команд вищої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Зоря-1» (Руденківка) |
5 |
4 |
0 |
1 |
33-19 |
12 |
2 |
«Колос» (Стовбина Долина) |
5 |
4 |
0 |
1 |
26-12 |
12 |
3 |
«Ветеран» (Нові Санжари) |
5 |
3 |
1 |
1 |
23-14 |
10 |
4 |
«Чиста Криниця» (Драбинівка) |
6 |
3 |
0 |
3 |
24-15 |
9 |
5 |
«Темп» (Суха Маячка) |
5 |
3 |
0 |
2 |
20-19 |
9 |
6 |
«Маяк» (Малий Кобелячок) |
6 |
2 |
0 |
4 |
20-27 |
6 |
7 |
«Гетьман» (Галущина Гребля) |
6 |
1 |
1 |
4 |
21-29 |
4 |
8 |
«Ветеран» (Нехвороща) |
6 |
1 |
0 |
5 |
11-44 |
3 |
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Омега» (Нові Санжари) |
7 |
7 |
0 |
0 |
55-14 |
21 |
2 |
«Оріль» (Нехвороща) |
6 |
4 |
1 |
1 |
30-17 |
13 |
3 |
«Зоря-2» (Руденківка) |
6 |
4 |
1 |
1 |
23-14 |
13 |
4 |
«Сокіл» (Соколова Балка) |
6 |
3 |
1 |
2 |
37-28 |
10 |
5 |
«Чиста Криниця-2» (Драбинівка) |
6 |
3 |
1 |
2 |
31-27 |
10 |
6 |
«Старс» (Старі Санжари) |
6 |
3 |
0 |
3 |
25-23 |
9 |
7 |
«Маяк-2» (Малий Кобелячок) |
6 |
1 |
0 |
5 |
19-40 |
3 |
8 |
«Кернел» (Пологи) |
6 |
1 |
0 |
5 |
15-45 |
3 |
9 |
«Чкалова» (Нові Санжари) |
7 |
0 |
0 |
7 |
24-52 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК «Полузір’я» |
7 |
6 |
0 |
1 |
50-22 |
18 |
2 |
«Зоря-2» (Руденківка) |
7 |
6 |
0 |
1 |
40-25 |
18 |
3 |
«Ворскла» (Кунцеве) |
7 |
5 |
2 |
0 |
51-17 |
17 |
4 |
«Ворона» (Лелюхівка) |
7 |
4 |
3 |
0 |
40-12 |
15 |
5 |
ФК «Судівка» |
7 |
3 |
2 |
2 |
22-23 |
11 |
6 |
«Сокіл-2» (Соколова Балка) |
7 |
3 |
1 |
3 |
40-32 |
10 |
7 |
«Метеор» (Нові Санжари) |
7 |
3 |
1 |
3 |
31-31 |
10 |
8 |
«Сталкер» (Нові Санжари) |
7 |
3 |
0 |
4 |
22-19 |
9 |
9 |
«Дніпро» (Козуби) |
7 |
2 |
2 |
3 |
25-25 |
8 |
10 |
«Лиман» (Шедієве) |
7 |
2 |
2 |
3 |
26-30 |
8 |
11 |
«Кернел-2» (Мала Перещепина) |
7 |
2 |
2 |
3 |
29-39 |
8 |
12 |
«Ворскла» (Нові Санжари) |
7 |
1 |
1 |
5 |
13-27 |
4 |
13 |
«Колос-2» (Стовбина Долина) |
7 |
0 |
1 |
6 |
22-59 |
1 |
14 |
«Атлетіко» (Велика Маячка) |
7 |
0 |
1 |
6 |
15-64 |
1 |