Результати:
Перша ліга
ІІ тур. 03.12.2016-.04.12.2016
ФК «Супрунівка»-«Факел» (Терешки) 4:6
«Дружба» (Мачухи)-«Олімп-2» (Розсошенці) 2:5
«Злагода-2» (Пальчиківка)-ФК Розсошенці» 7:6
«Галант» (Розсошенці)-«ПерСід» (Розсошенці) 7:3
«Краяни» (Судіївка)-ДЮСШ (Розсошенці) 2:5.
Друга ліга
ІІ тур. 03.12.2016-.04.12.2016
«Молодь» (Мачухи)-«Сокіл» (Степне) 1:6
ПП ім. «Калашника» (Калашники)-«Чайка» (Судіївка) 4:9
«Спортинг» (Терешки)-«Олімп-3» (Розсошенці) 3:7
«Атлетик» (Мачухи)-«Геліос» (Нижні Млини) 3:6
«Гренада» (Микільське)-«Нива» (Коломацьке) 4:3.
Третя ліга
ІІ тур. 03.12.2016-.04.12.2016
«Рубін» (Розсошенці)-«Космос-2» (Тахтаулове) 9:3
«Космос» (Тахтаулове)-«Авангард» (Минівка) 1:3
ФК «Супрунівка-2»-«Динамо» (Божківське) 11:5
«Бастіон» (Мачухи)-«Промінь» (Ковалівка) 7:3
ФК «Головач»-«Злагода» (Пальчиківка) 4:2.
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Галант» (Розсошенці) |
2 |
2 |
0 |
0 |
19-5 |
6 |
2 |
«Факел» (Терешки) |
2 |
2 |
0 |
0 |
11-8 |
6 |
3 |
«Олімп-2» (Розсошенці) |
2 |
1 |
0 |
1 |
9-7 |
3 |
4 |
ДЮСШ (Розсошенці) |
2 |
1 |
0 |
1 |
6-4 |
3 |
5 |
ФК «Розсошенці» |
2 |
1 |
0 |
1 |
11-10 |
3 |
6 |
«ПерСід» (Розсошенці) |
2 |
1 |
0 |
1 |
11-11 |
3 |
7 |
«Дружба» (Мачухи) |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-6 |
3 |
8 |
«Злагода-2» (Пальчиківка) |
2 |
1 |
0 |
1 |
11-14 |
3 |
9 |
«Краяни» (Судіївка) |
2 |
0 |
0 |
2 |
5-10 |
0 |
10 |
ФК «Супрунівка» |
2 |
0 |
0 |
2 |
6-18 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Сокіл» (Степне) |
2 |
2 |
0 |
0 |
11-4 |
6 |
2 |
«Чайка» (Судіївка) |
2 |
2 |
0 |
0 |
13-7 |
6 |
3 |
«Атлетик» (Мачухи) |
2 |
1 |
0 |
1 |
10-7 |
3 |
4 |
«Олімп-3» (Розсошенці) |
2 |
1 |
0 |
1 |
10-7 |
3 |
5 |
«Геліос» (Нижні Млини) |
2 |
1 |
0 |
1 |
9-7 |
3 |
6 |
ПП ім. «Калашника» (Калашники) |
2 |
1 |
0 |
1 |
12-13 |
3 |
7 |
«Гренада» (Микільське) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-8 |
3 |
8 |
«Спортинг» (Терешки) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-10 |
3 |
9 |
«Молодь» (Мачухи) |
2 |
0 |
0 |
2 |
4-11 |
0 |
10 |
«Нива» (Коломацьке) |
2 |
0 |
0 |
2 |
5-14 |
0 |
Турнірне становище команд третьої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Бастіон» (Мачухи) |
2 |
2 |
0 |
0 |
17-8 |
6 |
2 |
«Рубін» (Розсошенці) |
2 |
2 |
0 |
0 |
11-4 |
6 |
3 |
ФК «Супрунівка-2» |
2 |
1 |
0 |
1 |
13-9 |
3 |
4 |
ФК «Головач» |
1 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
3 |
5 |
«Дніпро» (Заворскло) |
1 |
1 |
0 |
0 |
4-3 |
3 |
6 |
«Авангард» (Минівка) |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-3 |
3 |
7 |
«Космос» (Тахтаулове) |
2 |
1 |
0 |
1 |
5-5 |
3 |
8 |
«Промінь» (Ковалівка) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-9 |
3 |
9 |
«Злагода» (Пальчиківка) |
2 |
0 |
0 |
2 |
4-8 |
0 |
10 |
«Динамо» (Божківське) |
2 |
0 |
0 |
2 |
8-15 |
0 |
11 |
«Космос-2» (Тахтаулове) |
2 |
0 |
0 |
2 |
8-19 |
0 |