Результати:
Перша ліга
ІІІ тур. 10.12.2016-11.12.2016
ДЮСШ (Розсошенці)-«Злагода-2» (Пальчиківка) 3:0
«ПерСід» (Розсошенці)-ФК «Супрунівка» 9:1
«Факел» (Терешки)-«Дружба» (Мачухи) 4:6
ФК «Розсошенці»-«Галант» (Розсошенці) 5:5
«Олімп-2» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 9:3.
Друга ліга
ІІІ тур. 10.12.2016-11.12.2016
«Олімп-3» (Розсошенці)-«Атлетик» (Мачухи) 2:9
«Нива» (Коломацьке)-«Молодь» (Мачухи) 1:4
«Сокіл» (Степне)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:2
«Геліос» (Нижні Млини)-«Гренада» (Микільське) 1:5
«Чайка» (Судіївка)-«Спортинг» (Терешки) 5:4.
Третя ліга
ІІІ тур. 10.12.2016-11.12.2016
«Авангард» (Минівка)-ФК «Головач» 3:4
«Динамо» (Божківське)-«Бастіон» (Мачухи) 3:7
«Промінь» (Ковалівка)-«Рубін» (Розсошенці) 3:10
«Дніпро» (Заворскло)-ФК «Супрунівка-2» 3:5
«Космос-2» (Тахтаулове)-«Космос» (Тахтаулове) 3:8.
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Галант» (Розсошенці) |
3 |
2 |
1 |
0 |
24-10 |
7 |
2 |
«ПерСід» (Розсошенці) |
3 |
2 |
0 |
1 |
20-12 |
6 |
3 |
«Олімп-2» (Розсошенці) |
3 |
2 |
0 |
1 |
18-10 |
6 |
4 |
ДЮСШ (Розсошенці) |
3 |
2 |
0 |
1 |
9-4 |
6 |
5 |
«Факел» (Терешки) |
3 |
2 |
0 |
1 |
15-14 |
6 |
6 |
«Дружба» (Мачухи) |
3 |
2 |
0 |
1 |
10-10 |
6 |
7 |
ФК «Розсошенці» |
3 |
1 |
1 |
1 |
16-15 |
4 |
8 |
«Злагода-2» (Пальчиківка) |
3 |
1 |
0 |
2 |
11-17 |
3 |
9 |
«Краяни» (Судіївка) |
3 |
0 |
0 |
3 |
8-19 |
0 |
10 |
ФК «Супрунівка» |
3 |
0 |
0 |
3 |
7-27 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Сокіл» (Степне) |
3 |
3 |
0 |
0 |
16-6 |
9 |
2 |
«Чайка» (Судіївка) |
3 |
3 |
0 |
0 |
18-11 |
9 |
3 |
«Атлетик» (Мачухи) |
3 |
2 |
0 |
1 |
19-9 |
6 |
4 |
«Гренада» (Микільське) |
3 |
2 |
0 |
1 |
12-9 |
6 |
5 |
«Геліос» (Нижні Млини) |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-12 |
3 |
6 |
ПП ім. «Калашника» (Калашники) |
3 |
1 |
0 |
2 |
14-18 |
3 |
7 |
«Олімп-3» (Розсошенці) |
3 |
1 |
0 |
2 |
12-16 |
3 |
8 |
«Спортинг» (Терешки) |
3 |
1 |
0 |
2 |
11-15 |
3 |
9 |
«Молодь» (Мачухи) |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-15 |
3 |
10 |
«Нива» (Коломацьке) |
3 |
0 |
0 |
3 |
5-15 |
0 |
Турнірне становище команд третьої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Рубін» (Розсошенці) |
3 |
3 |
0 |
0 |
21-7 |
9 |
2 |
«Бастіон» (Мачухи) |
3 |
3 |
0 |
0 |
14-11 |
9 |
3 |
ФК «Супрунівка-2» |
3 |
2 |
0 |
1 |
18-12 |
6 |
4 |
«Космос» (Тахтаулове) |
3 |
2 |
0 |
1 |
13-8 |
6 |
5 |
ФК «Головач» |
2 |
2 |
0 |
0 |
8-5 |
6 |
6 |
«Авангард» (Минівка) |
3 |
1 |
0 |
2 |
7-7 |
3 |
7 |
«Дніпро» (Заворскло) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-8 |
3 |
8 |
«Промінь» (Ковалівка) |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-19 |
3 |
9 |
«Злагода» (Пальчиківка) |
2 |
0 |
0 |
2 |
4-8 |
0 |
10 |
«Динамо» (Божківське) |
3 |
0 |
0 |
3 |
11-22 |
0 |
11 |
«Космос-2» (Тахтаулове) |
3 |
0 |
0 |
3 |
11-27 |
0 |