Результати:
Перша ліга
V тур. 24.12.2016-25.12.2016
«Факел» (Терешки)-«Злагода-2» (Пальчиківка) 8:2
ДЮСШ (Розсошенці)-«ПерСід» (Розсошенці) 1:2
ФК «Розсошенці»-ФК «Супрунівка» 5:4
«Олімп-2» (Розсошенці)-«Галант» (Розсошенці) 4:10
«Дружба» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 5:4.
Друга ліга
V тур. 24.12.2016-25.12.2016
«Нива» (Коломацьке)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:7
«Спортинг» (Терешки)-«Атлетик» (Мачухи) 1:9
«Олімп-3» (Розсошенці)-«Молодь» (Мачухи) 8:0
«Геліос» (Нижні Млини)-«Сокіл» (Степне) 6:2
«Чайка» (Судіївка)-«Гренада» (Микільське) 4:6.
Третя ліга
V тур. 24.12.2016-25.12.2016
«Космос-2» (Тахтаулове)-«Злагода» (Пальчиківка) 2:5
«Динамо» (Божківське)-«Космос» (Тахтаулове) 4:7
«Промінь» (Ковалівка)-ФК «Головач» 2:6
ФК «Супрунівка-2»-«Бастіон» (Мачухи) 5:7
«Дніпро» (Заворскло)-«Рубін» (Розсошенці) 1:8.
Турнірне становище команд першої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Галант» (Розсошенці) |
5 |
4 |
1 |
0 |
43-19 |
13 |
2 |
«Дружба» (Мачухи) |
5 |
4 |
0 |
1 |
23-17 |
12 |
3 |
«Факел» (Терешки) |
5 |
4 |
0 |
1 |
32-22 |
12 |
4 |
ФК «Розсошенці» |
5 |
3 |
1 |
1 |
30-21 |
10 |
5 |
«ПерСід» (Розсошенці) |
5 |
2 |
0 |
3 |
24-22 |
9 |
6 |
ДЮСШ (Розсошенці) |
5 |
2 |
0 |
3 |
15-15 |
6 |
7 |
«Олімп-2» (Розсошенці) |
5 |
2 |
0 |
3 |
23-24 |
6 |
8 |
«Злагода-2» (Пальчиківка) |
5 |
2 |
0 |
3 |
17-26 |
6 |
9 |
«Краяни» (Судіївка) |
5 |
0 |
0 |
5 |
18-33 |
0 |
10 |
ФК «Супрунівка» |
5 |
0 |
0 |
5 |
14-40 |
0 |
Турнірне становище команд другої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Сокіл» (Степне) |
5 |
4 |
0 |
1 |
22-14 |
12 |
2 |
«Гренада» (Микільське) |
5 |
4 |
0 |
1 |
22-16 |
12 |
3 |
«Атлетик» (Мачухи) |
5 |
3 |
1 |
1 |
34-16 |
10 |
4 |
«Чайка» (Судіївка) |
5 |
3 |
1 |
1 |
28-23 |
10 |
5 |
ПП ім. «Калашника» (Калашники) |
5 |
3 |
0 |
2 |
27-24 |
9 |
6 |
«Олімп-3» (Розсошенці) |
5 |
2 |
0 |
3 |
23-20 |
6 |
7 |
«Геліос» (Нижні Млини) |
5 |
2 |
0 |
3 |
17-17 |
6 |
8 |
«Молодь» (Мачухи) |
5 |
2 |
0 |
3 |
12-24 |
6 |
9 |
«Спортинг» (Терешки) |
5 |
1 |
0 |
4 |
13-30 |
3 |
10 |
«Нива» (Коломацьке) |
5 |
0 |
0 |
5 |
12-26 |
0 |
Турнірне становище команд третьої ліги
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Бастіон» (Мачухи) |
5 |
5 |
0 |
0 |
42-18 |
15 |
2 |
«Рубін» (Розсошенці) |
5 |
5 |
0 |
0 |
34-10 |
15 |
3 |
«Космос» (Тахтаулове) |
5 |
4 |
0 |
1 |
22-13 |
12 |
4 |
ФК «Головач» |
4 |
3 |
0 |
1 |
15-11 |
9 |
5 |
ФК «Супрунівка-2» |
4 |
2 |
0 |
2 |
23-19 |
6 |
6 |
«Злагода» (Пальчиківка) |
4 |
2 |
0 |
2 |
14-13 |
6 |
7 |
«Авангард» (Минівка) |
4 |
1 |
0 |
3 |
10-12 |
3 |
8 |
«Промінь» (Ковалівка) |
5 |
1 |
0 |
4 |
13-27 |
3 |
9 |
«Дніпро» (Заворскло) |
4 |
1 |
0 |
3 |
10-27 |
3 |
10 |
«Космос-2» (Тахтаулове) |
5 |
1 |
0 |
4 |
17-33 |
3 |
11 |
«Динамо» (Божківське) |
5 |
0 |
0 |
5 |
17-34 |
0 |