07.11.17
07.11.17
07.11.17
06.11.17
Головна » 2016 » Ноябрь » 9 » ФК "Глобине" - бронзовий призер першості області по футболу серед команд першої ліги 2016 року
17:00
Першість області по футболу. Матч-відповідь за третє місце.
ФК «Глобине»-ФК «Карлівка» 2:0 (0:0).
Голи: В. Кравчук (80-пен.), Г. Колісник (87).
Перша гра: 1:3.
     Матч почався під сильним пронизливим вітром, пориви якого досягали іноді до 15 метрів на секунду. Це значно погіршувало дії гравців на полі, бо верхові подачі і дальні удари одних (господарі) були занадто сильними, а інших (гості) гальмувалися зустрічним вітром. Гості почали гру на контратаках, двічі виходячи два на два, а потім три на два, однак захисники господарів зупиняли їх на підступах до свого штрафного майданчика. Через десять хвилин глобинці перехопили ініціативу, однак завершальним ударам або не вистачало точності, або напрямок їх польоту коригував вітер, або вдало грав голкіпер гостей (не дивлячись на результат капітан був найкращим у складі гостей). Тому перший тайм так і завершився нульовою нічиєю.
     Після перерви малюнок гри не змінився, з тією лише різницею, що атаки гостей вміло зупиняли глобинські захисники далеко від володінь Івана Клименка, який цього дня міг отримати застуду, якби не розігрівався виконанням фізичних вправ. Час спливав, а результату не було. Глобинці збилися на навалу і в штовханині в карному майданчику гостей хтось з карлівчан порушив правила. Фол був настільки очевидним, що головний арбітр матчу (до якого було багато претензій глядачів за своєрідну трактовку правил на користь гостей) змушений був вказати на одинадцятиметрову позначку. Штатний пенальтист Володимир Кравчук цього разу не схибив - 1:0! На секундомірі була 80-а хвилина.
     Господарі поля знову пішли в масовані атаки, декілька разів м’яч пролітав повз ворота, двічі врятував голкіпер гостей. Напруження наростало! Черговий фланговий прохід Геннадія Колісника гості перервали з порушенням правил на куті карного майданчика. Вболівальники підганяли своїх улюбленців скандуванням «Гло-би-не! Гло-би-не!». Цей бойовий клич лунав допоки м’яч, поданий Кравчуком летів до карного майданчика, а потім, коли підправлена Геннадієм Колісником шкіряна куля влетіла у праву від воротаря гостей «дев’ятку», переріс в «УРА!!!!!!!!!». 87- а хвилина!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!! Перемога!!!!!!!!!!!!!!! Арбітр додав ще три хвилини, але гостям це не допомогло! Та ще й на передостанній хвилині могли пропустити третій м’яч, якби молодому Михайлові Артюшенку вдалося вийти на побачення з голкіпером гостей під час виходу два в два ( на жаль не вистачило досвіду і спокою, але це прийде!). Фінальний свисток судді зафіксував перемогу господарів і третє місце в першій лізі першості футболу Полтавщини (вдруге після 2014 року) Нагороди футболістам вручили голова федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький та його заступник Олександр Дігтяр.

ФК «Глобине» - бронзовий призер першості Полтавської області по футболу серед команд першої ліги сезону 2016 року

Володимир Бондарь
Фото, Сергій Савлюк

Категорія: Полтавська область | Переглядів: 641 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0