Після перемоги у попередньому турі над лідером першої ліги чемпіонату Полтавського району з міні-футболу, ФК «Розсошенці» у чотирнадцятому турі здобули ще перемогу над одним із лідерів перегонів, «Персідом» з Розсошенців, з рахунком 5:4. Скориставшись цією втратою очків свого конкурента, розсошенський «Галант» знову очолив одноосібно турнірну таблицю чемпіонату. Натомість «Розсошенці» наздогнали за очками «Персід».
Результати усіх матчів цього туру в першій, другій та третій лігах:
Перша ліга
ХІV тур. 27.02.2016-28.02.2016
«Ювента» (Розсошенці)-«Олімп-2» (Розсошенці) 7:1
«Персід» (Розсошенці)-ФК «Розсошенці» 4:5
ДЮСШ (Розсошенці)-«Галант» (Розсошенці) 4:7
«Факел» (Терешки)-«Дружба» (Мачухи) 5:7
«Краяни» (Судіївка)-«Молодь» (Мачухи) 3:2.
Турнірне становище команд команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Галант» (Розсошенці)
|
14 |
12 |
1 |
1 |
129-50 |
37 |
2 |
«Персід» (Розсошенці)
|
14 |
11 |
1 |
2 |
90-47 |
34 |
3 |
ФК «Розсошенці»
|
14 |
11 |
1 |
2 |
78-56 |
34 |
4 |
ДЮСШ (Розсошенці)
|
14 |
6 |
2 |
6 |
68-62 |
20 |
5 |
«Ювента» (Розсошенці)
|
14 |
5 |
1 |
8 |
72-69 |
16 |
6 |
«Факел» (Терешки)
|
14 |
5 |
1 |
8 |
45-78 |
16 |
7 |
«Олімп-2» (Розсошенці)
|
14 |
5 |
0 |
9 |
51-85 |
15 |
8 |
«Дружба» (Мачухи)
|
14 |
4 |
1 |
9 |
49-71 |
13 |
9 |
«Краяни» (Судіївка)
|
14 |
4 |
0 |
10 |
47-69 |
12 |
10 |
«Молодь» (Мачухи)
|
14 |
3 |
0 |
11 |
32-75 |
9 |
Друга ліга
ХІV тур. 27.02.2016-28.02.2016
«Атлетик» (Мачухи)-«Злагода-2» (Кірове) 4:9
ФК «Куликове»-«Сокіл» (Степне) 2:5
«Геліос» (Нижні Млини)-«Спортинг» (Терешки) 5:2
ФК «Супрунівка»-«Олімп-3» (Розсошенці) 7:5
«Чайка» (Судіївка)-ФК «Головач» 5:2.
Турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Злагода-2» (Кірове)
|
14 |
10 |
2 |
2 |
88-40 |
32 |
2 |
ФК «Супрунівка»
|
14 |
10 |
0 |
4 |
70-47 |
30 |
3 |
«Геліос» (Нижні Млини)
|
14 |
9 |
2 |
3 |
76-54 |
29 |
4 |
ФК «Куликове»
|
14 |
7 |
3 |
4 |
74-63 |
24 |
5 |
«Чайка» (Судіївка)
|
14 |
7 |
3 |
4 |
67-59 |
24 |
6 |
«Сокіл» (Степне)
|
14 |
6 |
2 |
6 |
60-62 |
20 |
7 |
«Олімп-3» (Розсошенці)
|
14 |
5 |
3 |
6 |
69-61 |
18 |
8 |
«Спортинг» (Терешки)
|
14 |
4 |
1 |
9 |
42-59 |
13 |
9 |
«Атлетик» (Мачухи)
|
14 |
1 |
2 |
11 |
43-85 |
5 |
10 |
ФК «Головач»
|
14 |
1 |
2 |
11 |
21-100 |
5 |
Третя ліга
ХІV тур. 27.02.2016-28.02.2016
«Злагода» (Кірове)-«Авангард» (Минівка) 0:4
«Дніпро» (Заворскло)-«Динамо» (Божківське) 2:1
«Золотий Орел» (Степне)-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 3:12
«Гренада» (Микільське)-«Космос-2» (Тахтаулове) 4:2
«Промінь» (Ковалівка)-ФК «Супрунівка-2» 4:3.
Турнірне становище команд
М |
Команда
|
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
«Гренада» (Микільське)
|
13 |
12 |
0 |
1 |
75-25 |
36 |
2 |
«Злагода» (Кірове)
|
13 |
11 |
0 |
2 |
84-39 |
33 |
3 |
ПП ім. «Калашника» (Калашники)
|
12 |
10 |
1 |
1 |
76-38 |
31 |
4 |
«Авангард» (Минівка)
|
13 |
8 |
0 |
5 |
50-45 |
24 |
5 |
«Космос-2» (Тахтаулове)
|
13 |
6 |
0 |
7 |
45-46 |
18 |
6 |
ФК «Супрунівка-2»
|
13 |
5 |
1 |
7 |
48-55 |
16 |
7 |
«Динамо» (Божківське)
|
13 |
5 |
1 |
7 |
49-64 |
16 |
8 |
«Промінь» (Ковалівка)
|
13 |
5 |
0 |
7 |
37-52 |
15 |
9 |
«Дніпро» (Заворскло)
|
12 |
3 |
0 |
9 |
25-57 |
9 |
10 |
«Ворскла» (Кротенки)
|
12 |
2 |
1 |
9 |
30-53 |
7 |
11 |
«Золотий Орел» (Степне)
|
13 |
1 |
0 |
12 |
33-79 |
3 |