ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Із центру поля - у порожні ворота
     Долю чемпіонату може вирішити м’яч, забитий Віталієм Гарцем на останніх секундах матчу із «Маяком».
«Ветеран» проти «Маяка»: шоу з драматичним фіналом
     Новосанжарські «ветерани» проводять другий надважливий матч поспіль. Хоча після перемоги над «Зорею-1» багатьом гравцям команди, здається, вже вчувається дзвін золотих медалей чемпіонату. Тому гру з «Маяком» вони розглядають, як щось буденне, як черговий крок до омріяного чемпіонства. Забуваючи, що гра у першому колі закінчилася з рахунком 8:7 на користь малокобелячан.
     Початок гри стає холодним душем для футболістів «Ветерана». І у прямому, і в переносному сенсі. З неба ллє зовсім не лютневий дощ. А у ворота новосанжарців влітають зовсім не очікувані голи. Спочатку Олександр Кириленко із центру штрафного намагається вибити м’яч подалі, але влучає у ногу В’ячеславу Марусичу. Круглий відскакує просто у ворота: 1:0.
     В’ячеслав Марусич взагалі у цьому матчі викладається за двох: і за себе, і за відсутнього Максима. Марусич-молодший зараз перебуває у Туреччині на тренувальних зборах із луцькою «Волинню». А батько у цей час засмучує новосанжарських уболівальників. Ще за кілька хвилин він грає у стінку із Юрієм Повстяним і забиває «ветеранам» другий гол: 2:0!
     Футболісти «Ветерана», здається, перебувають у ступорі. Гра не йде, а біля протилежних воріт ніяк не вдається переграти голкіпера. Євген Суботін та В’ячеслав Устенко влучають у стійки, ще кілька ударів кіпер «Маяка» Віталій Степаненко переводить на кутовий. Новосанжарцям не про чемпіонство доводиться думати, а про те, як забити бодай один гол. Натомість вони… знову пропускають. Марусич проходить двох суперників, відпасовує на Щудра, той витримує паузу і викачує м’яч під удар по порожніх воротах. Марусич холоднокровно оформлює хет-трик: 3:0!
     У цей час здається, що «Зоря-1» втратила не всі шанси на чемпіонство. Проте «Ветеран» до перерви таки відігрує один м’яч. Корнійчук віддає пас, а Євген Суботін скорочує відставання у рахунку: 3:1!
     «Ну, зараз піде!» - напевно, думають новосанжарські уболівальники, очікуючи на другий тайм. Проте починається він голом… у ворота «Ветерана». Марусич знову розкидає фінтами захисників і виводить Щудра сам на сам із воротарем. Артур елегантним дотиком підрізає круглого у сітку: 4:1.
     А потім настає п’ятихвилинка «Ветерана». Спочатку Євген Суботін забиває другий (4:2), потім Віталій Гарець (як завжди - із лівої) зводить перевагу суперника до мінімуму: 4:3. І нарешті пробиває голкіпера Устенко, який з «надцятої» спроби відправляє м’яч під поперечину: 4:4!
     Грати лишається хвилин десять. Уболівальники очікують, що зараз «Ветеран» накидає супернику ще кілька голів. Проте «Маяк» укотре проявляє характер, а В’ячеслав Марусич укотре доводить свій високий клас, забиваючи черговий гол у ворота новосанжарців: 5:4!
     Напруження матчу сягає апогею. «Ветеран» ризикує втратити з таким трудом здобутий відрив від «Зорі-1», а «Маяк» може вдруге переграти принципового суперника. Утім, так триває недовго. За кілька хвилин до кінця Олександр Кириленко ударом з центру штрафного зрівнює рахунок: 5:5.
     А на останній хвилині розігрується справжня драма. Спочатку на чужій половині падає у зіткненні з суперником футболіст «Маяка» Сергій Дрига. Його партнери апелюють до арбітрів: це шосте порушення, яке має каратися десятиметровим штрафним ударом. Проте судді не зупиняють гру, показуючи, щоб гравець підводився. Доки футболісти «Маяка» сперечаються з арбітрами, їх суперники продовжують гру. Віталій Гарець підхоплює м’яч у центрі поля, бачить, що воротар «Маяка» вийшов далеко з воріт, і філігранним ударом відправляє круглого в сітку: 6:5! За кілька секунд лунає фінальний свисток. «Ветеран» зберігає за собою першу сходинку. А «Маяка» по-футбольному шкода. На поразку його гравці точно не заслуговували.
«Аякс» відбирає очки у «Солода»
     А от у другій лізі лідер змінився. «Солод» не зміг перемогти «Аякса» і залишив першу сходину. Гра видалася напруженою. Але перший гол був забитий лише на початку другого тайму. Вадим Маник здійснив простріл на дальню стійку, а захисник «Солода» заніс м’яч до власних воріт: 1:0. Із мінімальною перевагою «Аякс» лідирував до останніх хвилин гри і мав кілька нагод, щоб збільшити перевагу. Проте наприкінці зустрічі «Солод» відповів швидкою контратакою, яку завершив Андрій Столярчук ударом у порожні ворота: 1:1. За хвилину Руслан Протас знову вивів «Аякс» уперед, реалізувавши 10 метровий: 2:1. Проте «Солод» зміг врятуватися від поразки. Команда також заробила право на «десятку», а Євген Джежелий рахунок зрівняв: 2:2. Утім, ця нічия навряд чи порадувала футболістів «Солода», адже помилкою суперника одразу скористалися конкуренти із «Чкалового», які цього туру посіли перше місце.

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 666 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0