06.11.17
Головна » 2012 » Январь » 12 » Кінець боротьби за чемпіонство?
18:04
Кінець боротьби за чемпіонство?
     У десятому турі першості Нових Санжар з міні-футболу «Сила ради» поступилася «Маяку». І вже на цілих 8 очок відстала від свого головного конкурента у боротьбі за чемпіонство - «Зорі-1».
     Сама «Зоря-1» у суботньому поєдинку впевнено розібралася із «Колосом» - 9:3. Руденківські футболісти не просто забивали голи у ворота суперників, вони ще й виводили своїх партнерів на лідерські позиції у гонці бомбардирів. Зробивши дубль, список голеадорів продовжує очолювати Владислав Олійник, на рахунку якого вже 18 точних ударів. Але на п’яти йому вже наступають не лише суперники, але й партнери по команді - Владислав Мокляк, Михайло Булиш та Артем Співак, кожен з яких забив понад десяток голів.
     У другому суботньому поєдинку «Стандарт» обіграв «Чисту криницю» - 5:1. Новосанжарська команда, схоже, вийшла з ігрової кризи і починає набирати форму та очки.
     У неділю «Динамо» розібралося із «Ворсклою» - 4:1, а «Ніка» мінімально перемогла «Авангард» - 2:1. Але найбільш цікавим був поєдинок між «Силою ради» та «Маяком». Цікавим передусім тим, що гра у ньому склалася зовсім не так, як очікували новосанжарські уболівальники. Уже в першому таймі Олег Шерешило та Ігор Варич по разу розписалися у воротах «Сили» - 2:0. Новосанжарські футболісти кинулися відіграватися і створили кілька моментів для взяття воріт, але м’яч того дня у ворота не йшов.
     А на початку другого тайму Сергій Соломашенко, перериваючи простріл, зрізав м’яч у власні ворота - 3:0. За кілька хвилин він же потужним ударом один м’яч відіграв - 3:1. Ще за хвилину «Сила ради» розкатала контратаку, на завершення якої той же Соломашенко вистрілив у поперечину. Тут же «Маяк» видав серію своїх контратак, у одній з яких Артур Щудро забив ще один гол у ворота суперників - 4:1. Найвидовищнішим моментом матчу став удар через себе форварда «Маяка» Олега Шерешила. Але м’яч потрапив у стійку і вилетів у поле. Та і чотирьох голів цілком вистачило для перемоги. А «Сила ради» перед грою із «Зорею-1», яка відбудеться у наступному турі, опинилася у зовсім невигідній ситуації. Адже відіграти 8 очок відставання у руденківської команди теоретично можливо, а от практично - дуже складно.
     У другій лізі минулого тижня відбулося цілих шість поєдинків. «Чкалова» та «Чкаловець» двічі зустрічалися протягом двох днів, зігравши і  матч поточного туру, і відкладену гру І туру. Юні футболісти із Великого Кобелячка у обох іграх показували цікавий комбінаційний футбол, але все ж таки поступалися більш досвідченому супернику - 5:2 та 9:3.
     А очолювати другу лігу продовжила «Зоря-2», яка у не дуже видовищному поєдинку переграла «Ворону-2» - 2:0. Серед руденківських футболістів варто виділити Григорія Руденка, який у другому таймі став у ворота своєї команди і зробив кілька блискучих сейвів.
     «Темп» далеко не відпустив свого конкурента. Хоча у першому таймі сухомаячківські футболісти могли не раз пропустити від «Зорі-3». Але руденківські футболісти не забивали із дуже вигідних позицій і у другому таймі поплатилися за погану реалізацію. «Темп» за кілька хвилин забив тричі, «Зоря-3» відіграла лише один м’яч - 3:1. У наступному турі «Темп» зустрінеться із «Зорею-2». У разі перемоги сухомаячківська команда зможе наздогнати свого конкурента, у разі поразки - відпустить його на відстань у 6 очок.
     У інших поєдинках другої ліги було зафіксовано кілька цікавих результатів. Дебютант першості «Будівельник» у 11-му турі поступився «Юності» із розгромним рахунком - 14:5. Але за дев’ять турів команда набралаcя досвіду і почала грати у зовсім інший футбол. Це і дозволило «Будівельнику» тепер уже впевнено перемогти ту ж «Юність» - 4:1. У пристанційнівської команди дублем відзначився Дмитро Наваріч. Один із його м’ячів, забитий зльоту у «дев’ятку» з-за меж штрафного майданчика, по праву може претендувати на один з кращих голів усього чемпіонату.
     А гра між «Вороною» та «Метеором» може претендувати на звання «камбек чемпіонату». У першому таймі після гола Сергія Трохименка та дубля Юрія Нездойминоги лелюхівські футболісти впевнено вели - 3:0. Але вже до перерви зуміли втратити свою перевагу і дозволити супернику зрівняти рахунок - 3:3. А на початку другого тайму метеорівець Юрій Муха забив четвертий м’яч і приніс своїй команді вольову перемогу - 4:3.
     У наступному турі волею календаря відбудуться два центральних поєдинки у обох лігах. 15 січня о 12:00 «Сила ради» зустрінеться із «Зорею-1», а вже о 13:00 «Темп» зіграє із «Зорею-2». Так в один день боротьба за чемпіонство може завершитись. А може розгорітися з новою силою. На це ми і будемо сподіватися. Адже коли все зрозуміло заздалегідь, дивитись футбол зовсім нецікаво.

Турнірні таблиці чемпіонату та першості Новосанжарського району з міні-футболу сезону 2011-2012 рр.

10. «Ворскла» (Забрідки)  10  1  1  8  16:39  4

Кращі бомбардири: Олійник Владислав («Зоря-1») – 18; Мокляк Владислав («Зоря-1»),  Сонник Сергій («Стандарт») – 14; Булиш Михайло («Зоря-1»), Підопригора Віталій («Ніка») – 13;  Співак Артем («Зоря-1»), Томілін Андрій («Сила ради») – 12.

10. «Чкаловець» (Великий Кобелячок)  9  0  1  8  28:60  1

Кращі бомбардири: Коба Володимир («Юність») – 29, Павленко Іван («Темп») – 28, Нездойминога Юрій («Ворона») – 21, Голота Олег («Ворона-2»),  Мирний Микола («Метеор»), Сіміон Денис («Будівельник») – 15; Співак Юрій («Зоря-2») – 14.

Володимир Паршевлюк, «ЕХО з регіону»

Категорія: Новосанжарський район | Переглядів: 851 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0