Головна » 2011 » Июль » 25 » "Колос" (Пашківка)-"Динамо" (Решетилівка) 0:6
"Колос" (Пашківка)-"Динамо" (Решетилівка) 0:6
«Шишацький кубок - 2011». ІІ тур. Група VІІІ.
«Колос» (Пашківка)-«Динамо» (Решетилівка) 0:6 (0:2).
23.07.2011. Стадіон села Пашківка.
«Колос» (Пашківка): Іванченко О., Гармаш Є. (Лисівець Р.), Кушко В., Пчелов В., Невмержицький Є., Вербенко Ю., Мирко І., Боровицький Н., Сімонов В., Козел Д., Гладкий С.
«Динамо» (Решетилівка): Сипляк, Сак, Ягодовський, Федоров, Перерва, Колесніченко, Жарий, Бодня , Ребенок, Маленков, Гринь (Малиш 80), Подробаха.
      Минулого року ці команди також потрапили до однієї групи «Шишацького кубку». Тоді їхня зустріч також проходила у Пашківці, і «Колос» переміг решетилівську команду з рахунком 2:1.
     В цьому році «Динамо» суттєво обновила свій склад, посиливши його якісними гравцями. Зокрема, серед них є і колишній гравець «Ворскли» (Полтава) - Подробаха Анатолій, який у цьому матчі був одним з кращих на полі. Це підсилення дозволяє решетилівчанам зараз триматися у лідерах другої ліги групи «А» чемпіонату Полтавської області по футболу. А в минулому турі «Шишацького кубку» вони вдома перемогли сильного суперника - гребінківський «Локомитив».
     Стосовно «Колоса», то на цю гру збір команди можна охарактеризувати одним словом - ніякий. Ледве вдалося назбирати дванадцять гравців. Була надія, що на гру приїдуть кременчуцькі футболісти, але з різних причини вони на гру не прибули, окрім Мирка Ігоря. До речі, саме він був кращим на полі серед гравців «Колоса». Але підтримки з боку інших пашківських футболістів він майже не отримував. Як кажуть, один в полі не воїн.
     Щодо самого матчу, то з самого його початку ініціативу захопили решетилівські футболісти. Але хвилин двадцять їм не вдавалося створити майже нічого біля воріт господарів. А в середині першого тайму «Динамо» відкрило рахунок. Звичайний аут біля воріт «Колоса». Гравець решетилівської команди вкидає його в штрафний майданчик. Наш воротар йде на м’яч, але той вдарившись об газон перелітає голкіпера. Захисник «Колоса» Невмержицький Єгор догнав м’яча на лінії воріт і намагаючись його вибити забив у свої ворота. Через декілька хвилин чергова помилка Іванченка Олексія і рахунок стає 0:2. Простий удар по воротам метрів з двадцяти, «Бека», як його називають, намагаючись спіймати м’яч відбиває його перед собою, а першим на добиванні був Подробаха Анатолій, який головою відправив круглого у ворота.
     Наприкінці тайму свій єдиний гольовий момент у матчі створили пашківчани. Після прострілу з правого флангу шанс відзначитись мав Козел Денис. Але він просто не влучив по м’ячу.
     Другий тайм «Динамо» розпочало знову з атак на ворота «Колоса». Деякий час пашківчанам вдавалося відбиватися. Але до кінця гри гравці «Динамо» ще чотири рази забило голи. Таким чином, 0:6 друга поспіль перемога «Динамо» у групі та друга поспіль розгромна поразка «Колоса» у «Шишацькому кубку».
     Тепер решетилівській команді, щоб вийти до наступного раунду буде достатньо вдома не програти ФК «Рокита», адже остання у Гребінці програла «Локомотиву» 0:3.А щодо нашої команди, то в останньому турі групових змагань, ми 27 липня будемо приймати команду першої ліги чемпіонату Полтавської області «Локомотив» (Гребінка). Будемо сподіватися, що хоч остання гра принесе більше позитивних емоцій.
      P.S. Після двох турів ми займаємо останнє місце з різницею м’ячів 0-18. Ще жодного разу не вдалося зібратися на ігри весь склад команди, заявлених на турнір. Постає питання можливо нікому не цікавий даний турнір і на наступний рік краще на заявлятися, щоб не показувати таких прикрих результатів?
Категорія: Шишацький кубок | Переглядів: 750 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Виталий83
Хіба тільки для нього?

3 sancho81
Для Непийпи, зокрема, 70 тис. як нам 70 гривень.....

1 sancho81
Погоджуюсь, що так грати немає великого сенсу. Висловлю свою особисту думку, щодо цього: Щоб боротися за щось в області треба збирати збірну району на базі одного клубу. Як це було колись. Не хочу нікого образити, проте не всі мають потрібний рівень гри. В кожній команді району є 2-3 чоловіки, які могли б закрити ту чи іншу позицію. Проте без зацікавлення, в тому числі і без фінансового, зібрати подібну збірну важко. Тому поки що це утопія. Дуже шкода, проте футбол на рівні області у нас занедбаний.

2 Виталий83
100%. Досить показовим у цьому випадку є приклад ФК Рокита, яку спонсорують 3 фермери, які порівну розподіляють між собою фінанси команди. За минулий чемпіонат вони витратили на команду 70 тисяч гривень! sad