ХІІІ чемпіонат ПАТ "ПЗМС" по футзалу сезону. ІІІ-ІV тури
Чемпіонат Новосанжарського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
30.11.17
Без втрат "Велика Круча" і СМТ "Старт"
30.11.17
Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу. Результати 25 та 26 листопада
21.11.17
Чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу. Результати 11, 18 та 19 листопада
21.11.17
Кубок чемпіонів залишився у Сем'янівці
20.11.17
20.11.17
Розпочався Регіональний чемпіонат Гребінківського району по футзалу сезону 2018 року
17.11.17
"Аванград" (Яреськи) - чемпіон Відкритого чемпіонату Шищацького району по футболу 2017 року
16.11.17
Календар чемпіонату Козельщинського району з міні-футболу "Осінь-весна" 2017-2018 років
15.11.17
"Локомотив" (Гребінка) - чемпіон першості Полтавської області по футболу сезону 2017 року
08.11.17
ФК "Корсунівка" - переможець кубку Лохвицького району по футболу "Золота осінь" 2017 року
08.11.17
Стартував Зимовий чемпіонат Решетилівського району з міні-футболу сезону 2017-2018 років
07.11.17
"Нива" (Остапівка) - переможець Ліги чемпіонів районів Полтавської області 2017 року
Форма входа
Головна » 2013 » Октябрь » 24 » Козельщинський район: підсумки футбольного сезону 2013
17:41
Козельщинський район: підсумки футбольного сезону 2013
      Завершився футбольний сезон у Козельщинському районі. Можна підбити його основні події та підсумки.
     Отже, по-перше – це повернення у розіграш чемпіонату та кубку району команди із Лутовинівки. «Спарта» з 2008 року брала участь у чемпіонатах та кубках Кобеляцького району з футболу. І ось, нарешті, цього року команда повернулася.
     Другою подією сезону, можна вважати, друге поспіль чемпіонство василівської «Еліти-спорт».
    І, нарешті, третя подія – це завойовання пашківським «Колосом» втретє поспіль кубку району. Адже до цих трьох успіхів команда шість попередніх фіналів програвала.
     Серед розчарувань сезону, то це виступ «Кернела» (Козельщина). З таким складом команда, однозначно повинна була краще виступити і зайти вище підсумкове місце у турнірній таблиці.
Підсумки
Чемпіон - «Еліта-спорт» (Ваислівка).
Срібний призер – «Колос» (Пашківка).
Бронзовий призер – «Спарта» (Лутовинівка).
Кубок району – «Колос» (Пашківка).
     У всіх матчах чемпіонату було забито 341 гол, середня результативність 4,7 гола за матч.
     Самим результативним виявився VІ тур, в якому у чотирьох зустрічах команди забили 28 голів. Найменше голів було забито у ХV турі – 6.
«Еліта-спорт» (Василівка)
     Фінансова та кадрова стабільність команди принесла результат. І другий рік поспіль василівські футболісти стають чемпіонами району. Хоча, після втрати очок у матчах з «Колосом» та «Агросвітом», для "Еліти-спорт" не все було таким однозначним. Команда йшла пліч о пліч з «Колосом» і далеко не кожен наважився б спрогнозувати підсумковий результат чемпіонату. Проте для гравців «Еліти-спорт» закінчилося все добре. Команда стала самою результативною у чемпіонаті – 62 м’ячі. Ця ж команда і пропустила найменше голів – 13. Тож футболісти з Василівки цілком заслужено здобули золоті медалі перегонів.
     Засмучують прихильників «Еліти-спорт» лише кубкові змагання, адже в них команда третій рік поспіль поступається пашківському «Колосу». Цього року поразка у фіналі з рахунком 0:3.
«Колос» (Пашківка)

«Спарта» (Лутовинівка)

Після кількох років виступів у Кобеляцькому районі лутовинівська команда повернулася на «батьківщину». І повернення виявилося вдалим. Адже третє підсумкове місце в чемпіонаті, можна, вважати успішним, бо на сьогоднішній день протистояти лідерам районного футболу «Еліті-спорт» та «Колосу», лутовинівські футболісти ще не готові (про що свідчить статистика матчів 5 ігор – 5 поразок, різниця м’ячів 5:20).  У матчах з іншими командами «Спарта» упевнено здобувала очки, які й допомогли їй зайняти підсумкову третю позицію.
     У кубку лутовинчани у півфіналі програли пашківському «Колосу» 0:2.
«Комінтерн» (Нова Галещина)
     Сезон без медалей для галещинської команди можна вважати провалом. Команда не змогла втрутитись у розбірки лідерів. Із командами з першої трійки чемпіонату «Комінтерн» набрав лише 2 очки. Фактично саме у цих матчах галещани і втратили всі шанси на медалі чемпіонату.
     У кубку району проблеми ті ж самі. Знову програш «Еліті-спорт» у півфіналі з рахунком 3:2.

«Агросвіт» (Сушки)

В команді перед сезоном відбулися  зміни, які говорили тільки про бажання вивести команду на новий, більш якісний рівень. На практиці все виявилося, як завжди, і команда фінішувала у середині турнірної таблиці. Хоча саме «Агросвіт» відібрав очки у чемпіонаті у чемпіона та срібного призера.
     Кубкові змагання завершилися для команди на стадії ¼ фіналу, де сушківські футболісти поступилися у серії пенальті «Спарті».
«Кернел» (Козельщина)
     Цього року у районному центрі після одного року простою відродилася футбольна команда. Отримавши фінансову підтримку від спонсора «Кернел» прагнув поборотися за медалі у чемпіонаті. Але досягти цього їм не вдалося, а під кінець чемпіонату програвши декілька зустрічей команда не отримала того, на що сподівалася. І тому загально підсумкове шосте місце для цієї команди посередній результат.
     В ¼ фіналу кубку «Кернел» поступився пашківському «Колосу» у серії пенальті.

«Штурм» (Мар’янівка)
     Нічим особливим у чемпіонаті команда не запам’яталася. Брала очки у тих матчах, у яких повинна була брати. Тому підсумкове 7 місце подиву не викликає ніякого.
     Змагання у кубку району «Штурм» завершив у 1/4фіналу програвши в серії пенальті «Комінтерну».
«Слава» (Солониця)
      На початковому етапі змагань команда виглядала безнадійно, але під завершення сезону команда видала вдалих ігор, але вони їм не допомогли на фініші залишити передостанню позицію.
     У кубку – програш на стадії чвертьфіналу «Еліті-спорт».

ФК «Говтва»

Безнадійний аутсайдер чемпіонату про що свідчить статистика: ФК «Говтва» виграла лише один поєдинок, стала найгіршою командою у плані забитих і пропущених м’ячів 12 проти 65.
Категорія: Козельщинський район | Переглядів: 887 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0