У Кременчуці завершився розіграш міні-футбольного турніру «Кубок Дніпра» сезону 2017 року.
Результати:
Вища ліга
У вищій лізі чемпіон визначився в останньому турі. Але інтриги, на жаль в цьому турі не вийшло, оскільки «Інтер-Авто» не зміг нав’язати боротьбу «Геології». «Транзит-Сервіс» також легко виграв свій матч, однак ця перемога уже нічого не значила.
«Королівський Смак»-«Деївка» 7:3 (Завьялов-3, Кувшинов, Недік, Мисяк, Квіташ - Голубенко, Пойда, Ткаченко)
«Геологія»-«Інтер-Авто» 9:2 (Смірнов-4, Данілейко, Лапа, Лавський, Валєєв, Міхєєв - Загарій, Цемах)
«Майстер Мілк»-«Антон» 2:2 (Секацький, Галета - Ніколаєнко, Токовенко)
«Транзит-Сервіс»-«Суворов» 14:1 (Цвелих-6, Аліфанов-3, Геревич-2, Колодочка, Радочин, Яцина - Бєлоус).
Підсумкове турнірне становище команд
М Команда І В Н П Р-М О
1. «Геологія» 14 10 2 2 97:32 32
2. «Транзит-Сервіс» 14 10 1 3 95:49 31
3. «Майстер Мілк» 14 8 3 3 66:42 27
4. «Антон» 14 6 4 4 52:53 22
5. «Королівський Смак» 14 6 3 5 60:50 21
6. «Деївка» 14 6 0 8 72:78 18
7. «Інтер-Авто» 14 3 1 10 48:83 10
8. «Суворов» 14 0 0 14 31:130 0
Бомбардири: Валентин Цвелих - 41 («Транзит-Сервіс»), Кирило Смірнов - 29 («Геологія»), Сергій Завьялов - 16 («Королівський Смак»), Василь Квіташ - 14 («Королівський Смак»), Максим Середа - 14 («Майстер Мілк»).
Кращий гравець - Кирило Смірнов («Геологія»).
Кращий бомбардир - Валентин Цвелих («Транзит-Сервіс»).
Кращий воротар - Олександр Сіленко («Майстер Мілк»).
«Геологія»
«Транзит-Сервіс»
«Майстер Мілк»
Перша ліга
В першій лізі трійка призерів визначилася раніше і питання було тільки з якою кількістю очок фінішують «УПП», «Сіті спорт» і «Молодіжний».
«Молодіжний»-«Сіті спорт» 5:3 (Коробко-2, Третьяк, Попович, Бєлік - Крутіков-2, Букрєєв)
«Диліжанс»-«Енергетик» +:-
«Стріт»-«Енергія» 5:3 (Гулордава-3, Ковальчук-2 - Карабаш, Бредун, Ломонос)
«УПП»-«Кременчукм’ясо» 12:4 (Апришко-6, Волошин-3, Грубась-2, Харчинський - Віхарєв-2, Соколовський, Погребняк).
Підсумкове турнірне становище команд
М Команда І В Н П Р-М О
1. «УПП» 14 12 0 2 96:48 36
2. «Сіті спорт» 14 10 1 3 56:40 31
3. «Молодіжний» 14 9 1 4 85:67 28
4. «Стріт» 14 7 1 6 64:57 22
5. «Енергія» 14 5 1 8 55:68 16
6. «Енегретик» 14 4 0 10 45:63 12
7. «Диліжанс» 14 4 0 10 48:63 12
8. «Кременчукм’ясо» 14 3 0 11 39:84 9
Бомбардири: Євген Апришко - 37 («УПП»), Дмитро Харчинський - 23 («УПП»), Едуард Гулордава - 22 («Стріт»), Іван Коробко - 21 («Молодіжний»).
Кращий гравець - Іван Коробко («Молодіжний»).
Кращий бомбардир - Євгений Апришко («УПП»).
Кращий воротар - Юрій Кривуля («Сіті спорт»).
«УПП»
«Сіті спорт»
«Молодіжний»
Друга ліга
Де фініш був цікавіший за всіх, так це у другій лізі. Тут в останньому турі «Вільтер» відцепив «Пронозівку» від нагород, яка в підсумку, по додатковим показникам, стала четвертою. «Успішна країна» прогнозовано обіграла аутсайдера «Стрім» и завоювала срібло другої ліги.
«Аматор»-«Вікнарьофф» 6:3 (Шаповал-2, В.Садовий, Касько, Орловський, Шиш - Шумейко, Лукьянов, Лохвицький)
«Брест»-«КрКЗ» 8:8 (Вікулов-3, Михайлов-2, В.Біденко-2, Бондарєв - Є.Коваленко-4, Пилипенко-2, Мазурець-2)
«Вільтер»-«Пронозівка» 3:2 (Бугай-2, Кривченко - Ковпан, Муродов)
«Стрім»-«Успішна країна» 0:7 (Шевченко-2, Крошка-2, Танцюра-2, Штепа).
Підсумкове турнірне становище команд
М Команда І В Н П Р-М О
1. «Вільтер» 14 10 1 3 52:39 31
2. «Успішна країна» 14 9 1 4 70:48 28
3. «Аматор» 14 7 4 3 51:42 25
4. «Пронозівка» 14 8 1 5 54:33 25
5. «Брест» 14 7 2 5 67:48 23
6. «Вікнарьофф» 14 4 2 8 47:66 14
7. «КрКЗ» 14 3 3 8 46:52 12
8. «Стрім» 14 1 0 12 34:58 3
Бомбардири: Віталій Біденко - 20 («Брест»), Євген Глущенко - 16 («Пронозівка»), Павло Ковпан -16 («Пронозівка»), Максим Вікулов - 16 («Брест»).
Кращий гравець - Вадим Бугай («Вільтер»).
Кращий бомбардир - Віталій Биденко («Брест»).
Кращий воротар - Руслан Щерба («Успішна країна»).
Василь Криворучко, http://krementv.com