Головна » 2016 » Май » 29 » Легка перемога "Зеніта"
Легка перемога "Зеніта"
Чемпіонат Лубенського району по футболу. ІІ тур.
«Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7 (0:5).
Голи: Фурса П. - Гайдук С., Кравецький А., Мисник Ю., Михайленко О-4.
    Невдовзі після старту зустрічі рахунок в матчі був відкритий. Відзначилися гості. Прохід Олега Ротая по лівому фланзі завершився навісом у штрафний майданчик ліворуч одинадцятиметрової позначки. Опіка з боку захисника господарів не стала на заваді досвідченому Сергію Гайдуку. Півзахисник ударом зльоту лівою ногою потужно пробив у ближній кут воріт господарів. Рахунок був подвоєний вже за кілька хвилин. Відзначився Олександр Михайленко ударом зі штрафного. Цей рахунок протримався близько десяти хвилин. Зенітівці мали чимало гольових нагод, та їх ударам бракувало точності. Та минуло ще кілька хвилин, і рахунок став уже 0:4. Третій м’яч калайдинчан забив опорний півзахисник Анатолій Кравецький. Масована атака завершилася ударом з-за меж штрафного майданчика господарів. М’яч був відбитий воротарем «Вікторії» в сторону кута воротарської. На підборі був зенітівець Кравецький. Він фінтом прибрав гравця, та з п’яти метрів пробив у дальній кут воріт господарів. Відразу після третього голу був забитий і четвертий! Юрій Мисник підключився до атаки і з правого флангу обіграв захисника, вийшов віч на віч з голкіпером господарів, обіграв і його, та закотив м’яч у ворота з лівого кута воротарського майданчику. Перед цим Юрій виконав дві чудові подачі з правого флангу, та удари гостей були не точні, або заблоковані захисниками. Перед перервою калайдинчани остаточно зняли всі питання щодо результату зустрічі, перетворивши другий тайм на формальність: вдруге, після своїх ударів, засмутив воротаря «Вікторії» Олександр Михайленко.
     В другому таймі головний тренер калайдинчан Голубенко Леонід Іванович поступово став проводити заміни, випустивши грати запасних гравців. Зазвичай свіжі гравці додають фарб у малюнок гри зенітівців. Але не цього дня. Продовжував виділятися атакувальний півзахисник «Зеніта» Олександр Михайленко, що продовжував створювати гостроту у чужих воріт за активної підтримки гравців центра поля Сергія Гайдука та Анатолія Кравецького. Саме Михайленко Олександр забив обидва голи гостей по перерві, довівши таким чином лік своїх м’ячів у матчі до чотирьох. Загалом за дві стартові тури Михайленко п’ять разів (половина голів команди) відправляв ігрову кулю в сітку воріт суперників калайдинчан.
     На 85-й хвилині гравці, на радість найвідданішої частини місцевих уболівальників, які ще залишалися спостерігати матч, забили гол у ворота Євгенія Четверікова. Господарі вкинули аут на підступах до штрафного майданчику «Зеніта». Обігравшись між собою футболісти з Левко-Ромодану зробили навіс у штрафну гостей (ближче до лінії воротарського майданчику). Другий поверх у верховій боротьбі цього разу був за Павлом Фурсою, що завдав прицільного удару по воротам повз голкіпера калайдинчан що залишився на лінії воріт. Таким чином був встановлений фінальний рахунок: «Вікторія» (Левко-Ромодан)-«Зеніт» (Калайдинці) 1:7.
     У складі калайдинчан необхідно відмітити гру автора каре атакувального півзахисника Олександра Михайленка, центрального півзахисника Кравецького Анатолія, який крім виконання захисних функцій добре попрацював і на атаку. Також знову надійно та активно зіграв Юрій Мисник (грав правого півзахисника). Гриценко Олександр протягом переважної частини зустрічі відіграв надійно і не давав можливості своєму візаві створити хоча б напівмомент. Єдиний нападник калайдинчан у цій зустрічі Олег Ротай віддав гольову передачу на Сергія Гайдука, мав кілька можливостей відзначитися, приніс певну користь команді. Та відверто кажучи гравець провів не найкращу свою гру. Сподіваємося на покращення гри та результативності гравця в майбутніх зустрічах.

Категорія: Лубенський район | Переглядів: 469 | Додав: Виталий83 | Рейтинг: 0.0/0